Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Witam ziomali i zagranicznych gości :gwizdanie:

Do kolegi w sprawie auta z Holandii, uważaj z Holland wożą przeważnie padaki tam autka są droższe i to dużo niż w niemcowni.

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano
:hi: witam[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 10:25_________________________________________________Wiesiek nie chcesz sprzedać fury? :naughty:
Opublikowano

reflektory ustawione biły w górę mieliście rację :good:

Opublikowano

Wiesiek nie chcesz sprzedać fury? :naughty:

A kto chce kupić :gwizdanie:

reflektory ustawione biły w górę mieliście rację :good:

A jednak :decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

reflektory ustawione biły w górę mieliście rację :good:

:naughty: teraz to dopiero zauważysz różnicę miedzy halogenowym światłem a zenonowym

Opublikowano

starszy chce B5 :polew: stwierdził że musi tez kupić dostawczego tak do 30 000pln przez co mniej na osobówkę będzie dzisiaj oglądaliśmy dwie B5 :sick3: myślałem że puszczę pawia :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek obydwie paczuszki sa juz u mnie :wink4:

Angry co to za spam w moim temacie o koszulkach :baseball:

Opublikowano

Arek :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Angry[/b] co to za spam w moim temacie o koszulkach :baseball

kto co ja,nic nie wiem :no:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:07_________________________________________________Robert powiedz co za ikonę mam otworzyć w program etka aby uruchomić hardlock nie mogę uruchomić online-update bo wyskakuje że brak hardlock :dontknow:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

jakos cie tu dawno nie bylo, czyzby za mocno smycz skrocona :mysli:

:decayed:

Opublikowano

chyba już go nie ma :polew:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:34_________________________________________________Arek z tymi koszulkami to żart :bicz3:

Opublikowano

Robert powiedz co za ikonę mam otworzyć w program etka aby uruchomić hardlock nie mogę uruchomić online-update bo wyskakuje że brak hardlock :dontknow:

Ja też miałem z tym problem ale jakoś się udało, ja mam dwie ETKI (7.0 i 7.2) i poprzez zainstalowanie 7.2 , hardlock z 7.0 się jakoś usunął , ale zainstalowałem go na nowo i obie śmigają (7.2 aktualizuje się 7.0 niestety nie)

Napisz mi adres e-mail na PW to spróbuję Ci tego hardlocka podesłać :wink4:

[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________

Arek z tymi koszulkami to żart :bicz3:

Taaaa... żart , o mało co i byłby :banned::nabijasie:

Opublikowano

:hi:

jakos cie tu dawno nie bylo, czyzby za mocno smycz skrocona :mysli:

:decayed:

trzabyło się niestety troche poedukować na kolos z maty :kwasny:

wtedy se trza samemu pasa zaciągnąć niestety :decayed:

Opublikowano

ucz się ucz synku , nauka to potęgi klucz :naughty:

:kox:

Opublikowano

ucz się ucz synku , nauka to potęgi klucz :naughty:

:kox:

jaja żeby potym ciepać łopatą jako mgr ingeniur :decayed:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:54_________________________________________________Robert jaki mosz u siebie filtr kabinowy ?

z aktywnym węglem??? warto za niego dopłacić???

bo musiołbych zmienić i przy okazji klima przedmuchać jakimś środkiem.

Opublikowano

Robert uporałem się z tym tylko na razie ściągam setup trwa to i trwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 19:58_________________________________________________po kolei vw seat skoda i audi tak to trza robić ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.