Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

arek zrob info i posc na kato i gliwice tez sie pewnie ktos skusi :naughty:

No to wtedy sala musowo :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurna istotne jest bardzo ile Nas będzie :?:

ja + Marzena ... kto jeszcze :?:

Opublikowano
  • Autor

Kurna istotne jest bardzo ile Nas będzie :?:

mysle ze z Gliwic i Katowic pare osob sie zjawi wiec z 20-30 by sie uzbieralo :gwizdanie:

Na malej sali remontowali dach :?:

yyyy chyba na dużej :mysli:

Opublikowano

ja + Monika :wink4:

Opublikowano

ja + Marzena ... kto jeszcze :?:

ja + Basia

Opublikowano

fajnie jest też na kotwicy :naughty:

fajnie , ale według mnie w tej remizie byłoby za***iście :kox: oczywiście jeżeli da się to załatwić :wink4:

Opublikowano

ja + Monika :wink4:

Opublikowano
  • Autor

fajnie jest też na kotwicy :naughty:

mam dojscie do prywatnego domku na Kotwicy na jakies 30 osob :naughty:

dzieki Angry za podsuniecie pomyslu :good: jutro tam dzwonie :naughty:

Opublikowano

ja + Monika :wink4:

no, no , no ... :gwizdanie:

Opublikowano

mam dojscie do prywatnego domku na Kotwicy na jakies 30 osob :naughty:

Też dobre :decayed:

Opublikowano

fajnie jest też na kotwicy :naughty:

mam dojscie do prywatnego domku na Kotwicy na jakies 30 osob :naughty:

dzieki Angry za podsuniecie pomyslu :good: jutro tam dzwonie :naughty:

no i to byłby plan :decayed:

ja + Monika :wink4:

no, no , no ... :gwizdanie:

coś tak zagwizdał :tongue4:

Opublikowano

No synki leca jutro poczytom coś ci wymyślili

Opublikowano

coś tak zagwizdał :tongue4:

:naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

No synki leca jutro poczytom coś ci wymyślili

ok narta :hi:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________

mam dojscie do prywatnego domku na Kotwicy na jakies 30 osob :naughty:

Może być i "Kotwica" :good: to Arek podzwoń jutro jak możesz :wink4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Wiesiek poszedł i "ucichło" :mysli:

Opublikowano

na kotwicy można nawet przekimać jak kto bydzie słabosilny :good:

Opublikowano

na kotwicy można nawet przekimać jak kto bydzie słabosilny :good:

dokładnie , ale myślę że imprezka trwałaby do białego rana :gwizdanie:

Opublikowano

coś tak zagwizdał :tongue4:

:naughty:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

No synki leca jutro poczytom coś ci wymyślili

ok narta :hi:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________

mam dojscie do prywatnego domku na Kotwicy na jakies 30 osob :naughty:

Może być i "Kotwica" :good: to Arek podzwoń jutro jak możesz :wink4:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Wiesiek poszedł i "ucichło" :mysli:

no jo by był za tą kotwicą czemu nie :wink4: zresztą i ta remiza może być ale domek to domek :wink4:

co tak gwizdosz, jakbyś był na wszystkich spotach to byś wiedzioł o co cho :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No synki leca jutro poczytom coś ci wymyślili

czim sie :hi:

to Arek podzwoń jutro jak możesz

juz kilka tel wykonalem i czekam na info :gwizdanie:

Opublikowano

co tak gwizdosz, jakbyś był na wszystkich spotach to byś wiedzioł o co cho :tongue4:

opuściłem tylko jednego bo byłem w tym czasie nad morzem :cool1:

[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________

juz kilka tel wykonalem i czekam na info :gwizdanie:

:good:

Opublikowano
  • Autor

na kotwicy można nawet przekimać jak kto bydzie słabosilny :good:

dokładnie , ale myślę że imprezka trwałaby do białego rana :gwizdanie:

a ja mu co dopiero powiedzialem ze bez noclego i tak do 2-3 w nocy :wallbash:

ma mi sprawdzic czy nie jest domek zajety i da mi znac to poinformuje go o zmianach :decayed:

Opublikowano

na kotwicy można nawet przekimać jak kto bydzie słabosilny :good:

dokładnie , ale myślę że imprezka trwałaby do białego rana :gwizdanie:

a ja mu co dopiero powiedzialem ze bez noclego i tak do 2-3 w nocy :wallbash:

ma mi sprawdzic czy nie jest domek zajety i da mi znac to poinformuje go o zmianach :decayed:

Arek tam jest dużo domków i nie trza mieć znajomości wystarczy tam pojechać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.