Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

co to, kazdy w garazu siedzi :?:

Opublikowano

niee :no:

Opublikowano
  • Autor

panowie zalatwilem rabacik na klub w sklepie motoryzacyjnym w Rybniku

http://www.ravenautosport.pl/

narazie na wybrane rzeczy ale od przyszlego roku na caly asortyment :wink4:

rabacik w wysokosci 10%

przy zakupie powolac sie na A4-klub.pl

Opublikowano

:hi:

Jak tam, kurna nie widzę euforii w sprawie następnego spota-andrzejek. :bicz3:

Proszę mi tu natychmiast zgłaszać swoje obecności, bo w końcu nie wiemy ile Nas będzie a czas płynie. :baseball:

Opublikowano

:hi:

Jak tam, kurna nie widzę euforii w sprawie następnego spota-andrzejek. :bicz3:

Proszę mi tu natychmiast zgłaszać swoje obecności, bo w końcu nie wiemy ile Nas będzie a czas płynie. :baseball:

Ja z moją małżonką Wiesiu się zgłaszam jako pierwszy :rolleyes:

Opublikowano

Robert to że My idziemy i Arek z małżonka to wiemy tylko co z resztą, jutro Arek jedzie znowu pytać. :wink4:

Jak będzie Nas 6 osób to w domu się nachlejemy :polew:

Na razie kończę wybieram się na nockę jak będzie czas to zajrzę do Was

:hi:

Opublikowano

Na razie kończę wybieram się na nockę jak będzie czas to zajrzę do Was

:hi:

Wiesiek Ty też nie odpuścisz tyj robocie :chytry:

Opublikowano

Na razie kończę wybieram się na nockę jak będzie czas to zajrzę do Was

:hi:

Wiesiek Ty też nie odpuścisz tyj robocie :chytry:

zbiera na nową fure :tongue4: :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:41_________________________________________________Aha :siema: :>

Opublikowano

Aha :siema: :>

:siema:

zbiera na nową fure :tongue4: :>

Już chce zmienić , przecież niedawno kupił :mysli:

:tongue4:

Opublikowano

Nie chcecie kto kupić VW phaeton'a , dobra cena :naughty:

http://allegro.pl/vw-phaeton-5-0v10-tdi-2003r-zarejestrowany-w-polsc-i1326638296.html

:kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 19:36_________________________________________________Żyje ktoś z Was jeszcze :mysli:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:51_________________________________________________

Na razie na nic się nie piszę, bo auta jeszcze nima a pewnie coś tam byda z moją tworzyć, bo też my się dawno nie widzieli :sexinbed::decayed:

Tomek jak nie będziesz mieć auta i będziesz chciał to mogę z Marzeną podjechać po Ciebie (po Twoją też możemy podskoczyć) , oczywiście z powrotem też :wink4:

Opublikowano

Na razie na nic się nie piszę, bo auta jeszcze nima a pewnie coś tam byda z moją tworzyć, bo też my się dawno nie widzieli :sexinbed::decayed:

Tomek jak nie będziesz mieć auta i będziesz chciał to mogę z Marzeną podjechać po Ciebie (po Twoją też możemy podskoczyć) , oczywiście z powrotem też :wink4:

Robert wielkie dzięki za zaproszenie i chęci :wink4: ale w następny weekend nijak mi to nie pasuje :disgust: wybacz

Opublikowano

Robert wielkie dzięki za zaproszenie i chęci :wink4: ale w następny weekend nijak mi to nie pasuje :disgust: wybacz

Tomek no chodź ... napijemy się :kox:

A jak nie to :bicz:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________A Wiesiek zaś z roboty tu zaglondo :gwizdanie:

Opublikowano

Robert wielkie dzięki za zaproszenie i chęci :wink4: ale w następny weekend nijak mi to nie pasuje :disgust: wybacz

Tomek no chodź ... napijemy się :kox:

A jak nie to :bicz:

Jo od wczoraj ucza się na nowo jeść a Ty mi o piciu godosz :stop: zrozum innym razem :cool1:

Opublikowano

Jestem i co tam :wink4:

Opublikowano

Wiesiek chciołbych mieć tako robota jak Ty :cool1:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:38_________________________________________________

Jo od wczoraj ucza się na nowo jeść a Ty mi o piciu godosz :stop: zrozum innym razem :cool1:

Zapomniołeś jako sie jy :mysli: :?: :!: Nie ciulej :cool1::kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Jo od wczoraj ucza się na nowo jeść a Ty mi o piciu godosz :stop: zrozum innym razem :cool1:

Zapomniołeś jako sie jy :mysli: :?: :!: Nie ciulej :cool1::kox:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

No było tak że bez kroplówy się nie obeszło :kwasny: :gwizdanie:

Opublikowano

Jo od wczoraj ucza się na nowo jeść a Ty mi o piciu godosz :stop: zrozum innym razem :cool1:

Zapomniołeś jako sie jy :mysli: :?: :!: Nie ciulej :cool1::kox:

:tongue4:

Migdałki co :kox:

Opublikowano

No było tak że bez kroplówy się nie obeszło :kwasny: :gwizdanie:

Nie ciulej Tomek tak źle :?:

Za mało pijesz chopie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.