Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spadam Pany Narka

Dobrej nocki

Szychta Wiesiek :?:

:good: :good: :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie musza lecieć, koniec bydzie o 5 rano

Opublikowano

Dobra nara

"narób się" :wink4:

:hi:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

Co :?:

Dzwonili po cia ? :kwasny: "i c**j bomki strzelił" :wallbash:

Opublikowano

Tomek już po :sexinbed: :?:

Opublikowano

Tomek już po :sexinbed: :?:

noc jest dluga :gwizdanie: trzymta sie :evil:

Opublikowano

Nara :hi:

Ja już też lecę nyny :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Nie chcecie kto kupić VW phaeton'a , dobra cena :naughty:

http://allegro.pl/vw-phaeton-5-0v10-tdi-2003r-zarejestrowany-w-polsc-i1326638296.html

:kox: :kox: :kox:

szkoda ze fotki wnetrza takie niewyrazne :confused4:

a co to za navigacja :blink:

Arek zaś po Natali skocze

kurde ty masz jakis podglad do naszej sypialni :baseball:

my bylismy na imprezce andrzejkowej z naszymi starymi znajomymi :)

Opublikowano

hello w niedzielny poranek :kox:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

hello w niedzielny poranek :kox:

:hi:

:hi:

i jak tam autko :?: wiadomo cos :?:

Opublikowano

Arek zaś po Natali skocze , Tomek - jeden śpi a drugi robi , Szymon szuko sprzęgła , Andrzeje na pewno rypią , Pioter szuko opon , Daniel też rypie , ... Wiesiek zostali my yno we dwóch - najwytrwalsi :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ach tyn Robert :kox:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 11:36_________________________________________________

hello w niedzielny poranek :kox:

:hi:

:hi:

i jak tam autko :?: wiadomo cos :?:

nadrabiom spam a zaroz do kosciola leca Arek

autko nie wiadomo kurde przejechal sie nim i powiedzial ze musi to rozebrac... i tak czeka :(

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

witam. wielka prośba do klubowiczów z rybnika. czy zna ktoś to audi:

http://www.autotrader.pl/audi-a4-quattro-klima-skora-navi-model-2003-2002/114148549/

ewentualnie może ktoś mógłby je dla mnie obejrzeć i powiedzieć czy warto jechać z drugiego końca polski. napewno się odwdzięczę za przysługę :naughty:

Opublikowano

:hi: po południu

witam. wielka prośba do klubowiczów z rybnika. czy zna ktoś to audi:

http://www.autotrader.pl/audi-a4-quattro-klima-skora-navi-model-2003-2002/114148549/

ewentualnie może ktoś mógłby je dla mnie obejrzeć i powiedzieć czy warto jechać z drugiego końca polski. napewno się odwdzięczę za przysługę :naughty:

Można podjechać żaden problem[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:49_________________________________________________http://moto.allegro.pl/rs4-2-7-biturbo-420km-500nm-4-9s-100km-h-igla-i1331514027.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-2-7t-jasna-skora-klima-stan-perfekt-i1326534852.html

Tam muszą być zabrani goście w tym Bytowie :decayed:[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:55_________________________________________________Ale długo jecie ten obiad :shocked:

Opublikowano

:hi:

Pany nie dam rady w sobotę ,mam 2 zmianę i nockę do oddania kumpeli. :wallbash:

Dzięki Arku za zaproszenie ale tym razem muszę odmówić ;(.

Opublikowano

br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 13:55_________________________________________________Ale długo jecie ten obiad :shocked:

hehe no ja wlasnie zjadlem ;)

ale tez sie zbieram :(

lece

3majta sie tam

milej niedzieli :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.