Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam. wielka prośba do klubowiczów z rybnika. czy zna ktoś to audi:

http://www.autotrader.pl/audi-a4-quattro-klima-skora-navi-model-2003-2002/114148549/

ewentualnie może ktoś mógłby je dla mnie obejrzeć i powiedzieć czy warto jechać z drugiego końca polski. napewno się odwdzięczę za przysługę :naughty:

nie ma problemu :wink4:

ogolnie to na tym komisie maja dosc dobre i konkretne auta.

tylko co to sa za listwy na zderzakach :mysli:

nie dziwne bo ta S4 wisi na allegro juz ponad pol roku

Wiesiek nie wyrobilem sie z czasem i teraz juz nie dam rady wpasc do "Primy" zapytac o miejsce :embarrassed:

jutro przed robota podjade :rolleyes:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Pany co tu taki cicho :mysli:

Jak z tymi "Andrzejkami" , wiemy coś więcej ?

Opublikowano
  • Autor

no wiemy napewno ze cos robimy ale gdzie to jeszcze nie wiemy. jutro zobacze czy w "primie" maja miejsce to tam zrobimy, a jak nie beda miec miejsca to na "kotwicy" chyba ze bedzie malo osob to zrobimy sobie domowke :>

Opublikowano

No to robimy tak ( moja propozycja ) :

Do jutra do godz. powiedzmy 18:00 mają zgłosić się te osoby które są chętne na taką imprezkę , kto się nie zgłosi trudno - po ptokach

Jak to widzisz Arek ?

Przecież nikt nikogo się nie będzie prosić , tak samo taka gadka może tak a może nie ... mnie osobiście wk***ia :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no jutro juz ostatecznie musimy zalatwic miejsce :good:

Opublikowano

Daniel jak z tymi "Andrzejkami" :?:

Opublikowano

Daniel jak z tymi "Andrzejkami" :?:

ja niestety odpadam :( ,już pisałem wcześniej :confused4:

Opublikowano

Daniel jak z tymi "Andrzejkami" :?:

ja niestety odpadam :( ,już pisałem wcześniej :confused4:

Szkoda :confused4: ale przynajmniej żeś się określił :good:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 19:37_________________________________________________To z tego co wiemy , idą na pewno :

Wiesiek + Basia

Arek + Natalia

Andrzej + Monika :naughty:

Robert + Marzena

To na razie 8 osób , kto jeszcze się pisze :?:

Do jutra macie czas :!: :!: :!:

Arek z tą "Primą" też niezły pomysł :good:

Ale jakby Nas było ośmiu może coś w domću zorganizować :mysli: (wiadomo , więcej osób to już raczej odpada :cool1: )

Opublikowano

ja wpadne ale na chwile brat ma urodziny nie wypada go olac

Opublikowano

to nie wiem jak Cię policzyć :mysli:

Sam wpadniesz ?

Opublikowano

sam niestety moja ma studia w tym czasie a z checia bym z nia przyszedl

Opublikowano

Tomek teraz rozmawiałem z "szefostwem" tej imprezki i zdecydowaliśmy tak : albo idziesz na imprę albo nie , niestety :confused4:

Spot pod Tesco oczywiście się odbędzie , ale troszkę wcześniej , a później osoby "zdeklarowane" na te "dodatkowe spotkanie" uda się w miejsce umówione wcześniej gdzie obędzie się owa impreza :evil:

Opublikowano

no to wtakim razie odpadam na spota wpadne

Opublikowano

Ile razy wpadniesz na spota , tyle oddamy głosów :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

Czyli muszę pięć razy, bo to jest do czwartku :)

Opublikowano

Możesz nawet sześć razy wpaść :wink4:

Opublikowano

Czyli muszę pięć razy, bo to jest do czwartku :)

Wpadaj co spot jesteśmy przyjaźnie nastawieni :wink4:

Robert rozmawiałeś z Andrzejem w sprawie obecnosci na OWEJ iprze

Opublikowano

Nie , tylko z Tobą i Arkadiuszem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.