Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1331514027

prywatna osoba sprzedaje a pisze głupoty o pakiecie S-line, mieć takie auto i nie zauważyć że na kierownicy pisze RS4 a nie S-line :wallbash:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________

No było tak że bez kroplówy się nie obeszło :kwasny: :gwizdanie:

Nie ciulej Tomek tak źle :?:

Za mało pijesz chopie :gwizdanie:

trocha przycisło :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek co Ci było ;(

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1331514027

prywatna osoba sprzedaje a pisze głupoty o pakiecie S-line, mieć takie auto i nie zauważyć że na kierownicy pisze RS4 a nie S-line :wallbash:

Jak byś mioł tela kasy co on też byś nie zwracał uwagi na takie "pierdoły" :wink4: (chyba że mosz) :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________

Tomek co Ci było ;(

Wiesiek w sobota wypijmy za zdrowie Tomasza :drunk: :drunk: :drunk::banan1::banan::banan2: :banan2: ... i mom nadzieja że razem z nim :gwizdanie:

Opublikowano

Ale coś nie tak z tym RS4 nie ma lusterk z Porsche

Opublikowano

Tomek co Ci było ;(

Jakoś kumulacja grypa żołądkowo + bakterie w moczu... :sick3:

Opublikowano

Jakoś kumulacja grypa żołądkowo + bakterie w moczu... :sick3:

Godołech - za mało alkoholu :gwizdanie:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1331514027

prywatna osoba sprzedaje a pisze głupoty o pakiecie S-line, mieć takie auto i nie zauważyć że na kierownicy pisze RS4 a nie S-line :wallbash:

Jak byś mioł tela kasy co on też byś nie zwracał uwagi na takie "pierdoły" :wink4: (chyba że mosz) :gwizdanie:

:gwizdanie:

Tomek co Ci było ;(

Wiesiek w sobota wypijmy za zdrowie Tomasza :drunk: :drunk: :drunk::banan1::banan::banan2: :banan2: ... i mom nadzieja że razem z nim :gwizdanie:

wątpia :decayed:

Opublikowano

Auto po VIN 2001 a w książce wpisane 2000 i przepisany silnik rewelka :gwizdanie:

Opublikowano

wątpia :decayed:

Wątpisz w Nas :mysli:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1331514027

prywatna osoba sprzedaje a pisze głupoty o pakiecie S-line, mieć takie auto i nie zauważyć że na kierownicy pisze RS4 a nie S-line :wallbash:

Jak byś mioł tela kasy co on też byś nie zwracał uwagi na takie "pierdoły" :wink4: (chyba że mosz) :gwizdanie:

:gwizdanie:

Tomek co Ci było ;(

Wiesiek w sobota wypijmy za zdrowie Tomasza :drunk: :drunk: :drunk::banan1::banan::banan2: :banan2: ... i mom nadzieja że razem z nim :gwizdanie:

wątpia :decayed:

Jo nie wątpia na pewno wypijemy po mimo Twojej nieobecności

Opublikowano

Auto po VIN 2001 a w książce wpisane 2000 i przepisany silnik rewelka :gwizdanie:

A na allegro napisane 2002 :gwizdanie:

Opublikowano

Zajebioza

Opublikowano

Zajebioza

Co zajebioza ?

To jest "dziecko bogatych rodziców" ( chyba ) ... chyba ze jakiś pociul :gwizdanie: ... i jeszcze chce za to 80k :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Widza Robert że mosz ostre tempo

Opublikowano

Widza Robert że mosz ostre tempo

... + bakterie w moczu... :sick3:

u mnie ich nigdy nie znejdą ... chyba że nieżywe :gwizdanie:

"Kto pije i pali ni mo robali" :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Widza Robert że mosz ostre tempo

... + bakterie w moczu... :sick3:

u mnie ich nigdy nie znejdą ... chyba że nieżywe :gwizdanie:

"Kto pije i pali ni mo robali" :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Ja też nie mam robali :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Ja też nie mam robali :gwizdanie: :tongue4:

A to co :?: :!:

... + bakterie w moczu... :sick3:

:wink4::tongue4:

Opublikowano

Ja też nie mam robali :gwizdanie: :tongue4:

A to co :?: :!:

... + bakterie w moczu... :sick3:

:wink4::tongue4:

Trzeba było uważać na biologii, a teraz ida nyny.

Paps :hi:

Opublikowano

Wiem wiem, bakterie , robaki , ... i inne k**estwo :cool1:

:wink4:

Opublikowano
:hi: Papa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.