Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie nie !!! ale jak ryzykować to raz mam nadzieję, że przeżyję !!! :evil:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie to raczej taka nasiadówa :naughty:

Opublikowano

no właśnie nie !!! ale jak ryzykować to raz mam nadzieję, że przeżyję !!! :evil:

bede trzymac za ciebie kciuki :kox:

Opublikowano

no właśnie nie !!! ale jak ryzykować to raz mam nadzieję, że przeżyję !!! :evil:

bede trzymac za ciebie kciuki :kox:

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Tak właściwie to ja się też zastanawiam nad tymi Andrzejkami? czy można to przesunąć do jutra to około 21? ostateczną decyzję? :)

Uważam że można :mysli:

Ale niech głos zabierze reszta "Trójcy" :wink4:

Po drugie , zdajesz sobie sprawę z kim chcesz zalewać robala :?: :?: :?: :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________Czemu wcześniej nie wpadłeś na Spota :?: :!:

Jakoś zawsze nie miałem czasu albo nie po drodze. A właściwie to nie wiem. :( oddaje za to głową w mur :wallbash:

Opublikowano

no właśnie nie !!! ale jak ryzykować to raz mam nadzieję, że przeżyję !!! :evil:

bede trzymac za ciebie kciuki :kox:

:baseball: :baseball: :baseball:

no co? chcialem go troche podtrzymac na duchu

Opublikowano

A właściwie to gdzie się chcecie spotkać? [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________robert. Odpisałem dlaczego mnie nie było.

Opublikowano

Marcin no problem zapraszamy :good:

Opublikowano

Jeszcze nie wiemy :kox:

Zależy ilu nas będzie :gwizdanie:

Jak na razie chętnych jest 6 sztuk :wink4:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:56_________________________________________________Ale się tu "rozkręciło" :gwizdanie:

Opublikowano

Oczywiście Marcin z osoba towarzyszącą + kierowca :naughty:

Opublikowano

Osoba towarzysząca nie pije :cool1:

Przynajmniej w moim przypadku ... chyba że się coś zmieni do soboty :wink4:

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie czyli miało, by to być w sobotę?[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:58_________________________________________________

Oczywiście Marcin z osoba towarzyszącą + kierowca :naughty:

no i robaki itp. haha :polew:

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie czyli miało, by to być w sobotę?

Jasny gwint , dalej nie wiesz ?

Opublikowano

[/b]

Osoba towarzysząca nie pije :cool1:

No chyba Cie pobździło :decayed:

A jeszcze jedno pytanie czyli miało, by to być w sobotę?[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:58_________________________________________________

Oczywiście Marcin z osoba towarzyszącą + kierowca :naughty:

Oczywiście

Opublikowano
  • Autor

tak, w sobote po spocie

Opublikowano

szkoda ze tak to wypadlo w urodziny brata :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Ooooo Witamy SCHIFA

Opublikowano

A jeszcze jedno pytanie czyli miało, by to być w sobotę?

Jasny gwint , dalej nie wiesz ?

czy musisz być taki niemiły, nie możesz odpowiedzieć :thumbdown::good:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze tak to wypadlo w urodziny brata :gwizdanie:

no widzisz, nie mial to brat kiedy sie rodzic. mogl sie kapnąć ze w sobote sa spoty Audi :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda ze tak to wypadlo w urodziny brata :gwizdanie:

no widzisz, nie mial to brat kiedy sie rodzic. mogl sie kapnąć ze w sobote sa spoty Audi :gwizdanie:

teraz to i tak juz po ptokach :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.