Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Zapomniałem :rolleyes:

wpadasz :?:

Diman cos na poczatku mowil ze tez chce wpasc ale potem jakos ucichl :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zapomniałem :rolleyes:

wpadasz :?:

Diman cos na poczatku mowil ze tez chce wpasc ale potem jakos ucichl :gwizdanie:

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Opublikowano

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

Opublikowano
  • Autor
Zapomniałem :rolleyes:

wpadasz :?:

Diman cos na poczatku mowil ze tez chce wpasc ale potem jakos ucichl :gwizdanie:

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

:good:

Opublikowano

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

To musicie wskoczyć w smokingi bo to impreza biznesowa jest :decayed:

Opublikowano

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

To musicie wskoczyć w smokingi bo to impreza biznesowa jest :decayed:

Ja mam granatowy a Arek niebieski mogą być :?:

Opublikowano

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

To musicie wskoczyć w smokingi bo to impreza biznesowa jest :decayed:

Ja mam granatowy a Arek niebieski mogą być :?:

No pewnie :polew:

Opublikowano

No to załatwione, a jeszcze Robert co by komplet kulturalny był.

:polew:

Opublikowano

No to załatwione, a jeszcze Robert co by komplet kulturalny był.

:polew:

Zapraszam to was przemycę do środka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

To musicie wskoczyć w smokingi bo to impreza biznesowa jest :decayed:

Ja mam granatowy a Arek niebieski mogą być :?:

Wiesiek ja mam pomaranczowy, dokladnie takie mamy :>

dd1.jpg&t=1

Opublikowano

Jak Diman to nie wiem ale ja nie mogę bo sam jestem współorganizatorem andrzejków w "Ruinach" w Gliwicach

Arek jedziemy będzie darmowe piwo i żarcie :kox:

To musicie wskoczyć w smokingi bo to impreza biznesowa jest :decayed:

Ja mam granatowy a Arek niebieski mogą być :?:

Wiesiek ja mam pomaranczowy, dokladnie takie mamy :>

dd1.jpg&t=1

O k**wa :polew:

Opublikowano

No co pełna kultura :gwizdanie:

Opublikowano

Wtopicie się w tłum bez najmniejszego problemu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nic, fajnie sie gada ale czas na mnie wiec do zaś :hi:

Opublikowano

no nic, fajnie sie gada ale czas na mnie wiec do zaś :hi:

:hi:

Opublikowano

No widzisz i po sprawie.[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 11:22_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Hmmmm wszyscy w pracy a potem będą się B8 po Rybniku rozbijać :decayed:

Opublikowano

Hmmmm wszyscy w pracy a potem będą się B8 po Rybniku rozbijać :decayed:

A jak :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.