Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie:

Nie , ja się sam nie przyznam do tego :wink4:

Jak każdy ( na razie i tak nic nie poczułem :gwizdanie: ) stawia za kolejną setkę przekroczoną ... :gwizdanie:

:bicz: i bydziesz śpiewoł jak z nut :decayed: :decayed: :decayed:

ja pojawię się na imprezce później ale napewno jako Andrzej Cię nie zawiodę Roberciku :wink4:

brzmi jak wyzwanie :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________

Ciekawe kto,i kiedy postawił na poprzednie setki

:polew: :polew: :polew:

ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie :cool1:

Opublikowano

Arek i gdzie walimy w palnik :?:

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________

Ciekawe kto,i kiedy postawił na poprzednie setki

:polew: :polew: :polew:

ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie :cool1:

obys i za 300 nie musial stawiac :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Arek i gdzie walimy w palnik :?:

szczerze to juz zgłupiałem ale chyba ta "kotwica" bedzie najlepszym rozwiązaniem (jesli jeszcze beda wolne domki :gwizdanie: )

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________

Ciekawe kto,i kiedy postawił na poprzednie setki

:polew: :polew: :polew:

ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie :cool1:

obys i za 300 nie musial stawiac :gwizdanie:

nima takiej opcji (jak juz kazdy sie obstawi to przyjdzie znow moja kolej :tongue4: )

Opublikowano
:hi: ponownie widzę że Robert to już nie chce 3 setki :angry: z tymi fotoradarami to tak że będą musiały być uzbrojone chyba do końca roku inaczej muszą zniknąć,Badboy a kajś mie widzioł :mysli:
Opublikowano

Arek i gdzie walimy w palnik :?:

szczerze to juz zgłupiałem ale chyba ta "kotwica" bedzie najlepszym rozwiązaniem (jesli jeszcze beda wolne domki :gwizdanie: )

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

hmmmm, to żeś mi klina wbił do głowy :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:36_________________________________________________

Ciekawe kto,i kiedy postawił na poprzednie setki

:polew: :polew: :polew:

ja stawiam za dwusetna strone i mowilem wczesniej ze postawie na sobotnim spocie :cool1:

obys i za 300 nie musial stawiac :gwizdanie:

nima takiej opcji (jak juz kazdy sie obstawi to przyjdzie znow moja kolej :tongue4: )

czyli co, jak padnie na Ciebie to kolejka mija? :gwizdanie: albo sie schowasz jak juz bedzie ryzyko :naughty:

Opublikowano
  • Autor
czyli co, jak padnie na Ciebie to kolejka mija? albo sie schowasz jak juz bedzie ryzyko

jak ja otworze strone to bedzie stawial ten co za mna napisze :wink4:

no chyba ze kazdy bedzie sie bał (tak jak Robert teraz i sie ukrywa :tongue4: ) to bede pisal sam ze soba :decayed: albo z kolegami z Gliwic i Katowic jesli do nas zajrzą

Opublikowano

Robert to moze jakies pomocnicze podpowiedzi :naughty:

jakies rezanie bylo? :)

Opublikowano
czyli co, jak padnie na Ciebie to kolejka mija? albo sie schowasz jak juz bedzie ryzyko

jak ja otworze strone to bedzie stawial ten co za mna napisze :wink4:

no chyba ze kazdy bedzie sie bał (tak jak Robert teraz i sie ukrywa :tongue4: ) to bede pisal sam ze soba :decayed: albo z kolegami z Gliwic i Katowic jesli do nas zajrzą

to sie nazywa uciekanie od odpowiedzialnosci karnej :gwizdanie:

Opublikowano
czyli co, jak padnie na Ciebie to kolejka mija? albo sie schowasz jak juz bedzie ryzyko

jak ja otworze strone to bedzie stawial ten co za mna napisze :wink4:

no chyba ze kazdy bedzie sie bał (tak jak Robert teraz i sie ukrywa :tongue4: ) to bede pisal sam ze soba :decayed: albo z kolegami z Gliwic i Katowic jesli do nas zajrzą

pewnie ze zajrzymy :kox:

Opublikowano

By rezany FIS

Arek załatwisz to :?:

Opublikowano

to co odliczamy 12

Opublikowano

Zagraniczni goście stawiają podwójnie :polew:

Opublikowano

to co odliczamy 12

tak wyliczymy ze nie przyjedziesz z pustymi rekami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Arek załatwisz to :?:

"kotwice" :?:

to co odliczamy 12

9 :>

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

Opublikowano

:hi: ponownie widzę że Robert to już nie chce 3 setki :angry: z tymi fotoradarami to tak że będą musiały być uzbrojone chyba do końca roku inaczej muszą zniknąć,Badboy a kajś mie widzioł :mysli:

wyjechałeś z tego skrzyżowania przed salonem peugeota, jechałeś w stronę rybnika :wink4:

Opublikowano

Robert czy można po VIN sprawdzić dostawczego volkswagena :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.