Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Normalnie nie idzie czasami wysłać wiadomości bo cały czas wyskakuje że wysłano ... nowe odpowiedzi ... :good:

mam to samo :rolleyes::good: :good: :good:

dodatkowo mam ze jak wpisze za duzo do okienka to mam problem z pisaniem bo ciagle mi pokazuje pierwsze linijki i nie widze co napisalem bo musze przewijac ciagle to okienko do konca :(

poza tym zawsze wypowiedz musze 2razy cytowac bo za pierwszym razem przeskakuje ale zostaje puste okienko ;(

nerwy same tu mom

ja mam dokladnie tak samo tu na kompie w robocie, w domu tego nie mam. moze zalezy to od systemu jaki jest na kompie :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

probowałem odpowietrzyc alez ile mozna czekac auto chodzilo dobre 20min było 90' na liczniku a na klimatroniku 89' sciaglem ta rurke i czekam czekam i sie nie doczekalem :wallbash: :wallbash: :wallbash: niemam sily juz do tego

Opublikowano

Normalnie nie idzie czasami wysłać wiadomości bo cały czas wyskakuje że wysłano ... nowe odpowiedzi ... :good:

mam to samo :rolleyes::good: :good: :good:

dodatkowo mam ze jak wpisze za duzo do okienka to mam problem z pisaniem bo ciagle mi pokazuje pierwsze linijki i nie widze co napisalem bo musze przewijac ciagle to okienko do konca :(

poza tym zawsze wypowiedz musze 2razy cytowac bo za pierwszym razem przeskakuje ale zostaje puste okienko ;(

nerwy same tu mom

ja mam dokladnie tak samo tu na kompie w robocie, w domu tego nie mam. moze zalezy to od systemu jaki jest na kompie :mysli:

u siebie mam podobnie, mam win 7

Opublikowano

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

Opublikowano

Ale Daniel już Ci przecież mówiłem jak odpowietrzyć , na podszybiu masz ... wiesz co :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja spadam do domu wiec do zaś :hi:

Opublikowano

Normalnie nie idzie czasami wysłać wiadomości bo cały czas wyskakuje że wysłano ... nowe odpowiedzi ... :good:

mam to samo :rolleyes::good: :good: :good:

dodatkowo mam ze jak wpisze za duzo do okienka to mam problem z pisaniem bo ciagle mi pokazuje pierwsze linijki i nie widze co napisalem bo musze przewijac ciagle to okienko do konca :(

poza tym zawsze wypowiedz musze 2razy cytowac bo za pierwszym razem przeskakuje ale zostaje puste okienko ;(

nerwy same tu mom

ja mam dokladnie tak samo tu na kompie w robocie, w domu tego nie mam. moze zalezy to od systemu jaki jest na kompie :mysli:

u siebie mam podobnie, mam win 7

no dokladnie ja znowu w robocie tego nie mam :decayed:

w robie mam xp i tego nie ma

a u tam viste i sie ciagle wkurw :P

:gwizdanie:

Opublikowano

Ale Daniel już Ci przecież mówiłem jak odpowietrzyć , na podszybiu masz ... wiesz co :wink4:

no i robilem tak i czekalem z dobre 20min i kapa

Opublikowano

ja spadam do domu wiec do zaś :hi:

dozo Arek :hi:

Opublikowano

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

No to witamy Panią :hi:

Zapraszamy na spota :good:

Opublikowano
  • Autor

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

:hi:Wilma

milo nam Cie poznac :wink4:

Opublikowano

ja spadam do domu wiec do zaś :hi:

Narta :hi:

Opublikowano

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

witam ;)

witamy witamy :)

z Wawy? ze stolycy? i jak tu nas na malych rybnickich Kolezanka znalazla? :)

Opublikowano

w

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

witamy :hi: więcej śmiałości nie gryziemy :wink4:
Opublikowano

A ja mam XP i mi nie śmiga :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

witam ;)

witamy witamy :)

z Wawy? ze stolycy? i jak tu nas na malych rybnickich Kolezanka znalazla? :)

Decks co jakis czas jezdzi do Warszawy :gwizdanie:

Opublikowano

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Kim jestem? jak zapewne się domyślacie człowiekiem...ale przede wszystkim kobietą i bacznym obserwatorem.

No i koleżanką z nie aż tak daleka... bo w końcu jedynie ok 300 km :P

I no niestety... czytanie wszystkich postów aż od pierwszego... to mozolne zadanie :( ale dosyć urozmaicone filmikami, zdjęciami oraz zabawnymi historiami.

Witam :hi: tak à propos :wink4:

:hi:

Opublikowano

lece narta panowie i panie :naughty::wink4:

Opublikowano

ja spadam do domu wiec do zaś :hi:

:hi: przyjemnego powrotu

Opublikowano

Tak mnie to ciekawi czemu akurat Spoty w Rybniku wybrałaś ? :mysli:

Może powiedz jak masz na imię :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.