Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: ponownie widzę że Robert to już nie chce 3 setki :angry: z tymi fotoradarami to tak że będą musiały być uzbrojone chyba do końca roku inaczej muszą zniknąć,Badboy a kajś mie widzioł :mysli:

wyjechałeś z tego skrzyżowania przed salonem peugeota, jechałeś w stronę rybnika :wink4:

wyjechal ode mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek obojętnie byle wóda mogła być własna

Opublikowano

nono goraco sie robi :kox:

Opublikowano

Robert czy można po VIN sprawdzić dostawczego volkswagena :mysli:

Jasne

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

Opublikowano

Andrzeju moje gratulacje :polew:

Opublikowano

Nie ukrywam sie tylko kumpel przyjeczał i gadałem z nim na chwilę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arek obojętnie byle wóda mogła być własna

:good:

Opublikowano

Brawo Andrzej dobier gorzoły :decayed:

Opublikowano

przecież od początku gadałem że będzie andrzejkowo - 300setkowa flacha :decayed:

Opublikowano

Nie ukrywam sie tylko kumpel przyjeczał i gadałem z nim na chwilę :wink4:

Sratatata

Opublikowano
  • Autor

Brawo Andrzej dobier gorzoły :decayed:

:polew:

Badboy :good:

Opublikowano

no to teraz odliczanie do 400... :decayed:

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej :decayed:

juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki :tongue4:

Opublikowano

Nie ukrywam sie tylko kumpel przyjeczał i gadałem z nim na chwilę :wink4:

Sratatata

twardym trza być a nie miętkim :cool1:

Opublikowano

"300 setkowa" ale i "Andrzejkowa" tez musi być :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przecież od początku gadałem że będzie andrzejkowo - 300setkowa flacha :decayed:

no to ladnie to wyliczyles :>

Nie ukrywam sie tylko kumpel przyjeczał i gadałem z nim na chwilę :wink4:

Sratatata

:polew:

Opublikowano

Arek+Natalia

Robert+Marzena

Andrzej+Monika

Szymon+Magda

Wiesiek+Basia

I kto jeszcze :?:

Opublikowano

Nie ukrywam sie tylko kumpel przyjeczał i gadałem z nim na chwilę :wink4:

taaaaaaa Robert i akurat dziwnym trafem odezwales sie 3posty po zwyciezcy konkursu :polew: :polew: :polew: :polew:

wlasnie BADBOY gratulacje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.