Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jutro oddaje swoja fure do ASO na wymiane oleju i filtrow, nie moge byc gorszy niz Stanley :gwizdanie:

Arek serio piszesz :?: :shocked:

Nie lepiej tą niepotrzebnie :!: :!: :!: wydaną kasę zainwestować w coś innego :?: :?: :?:

Jakbyśmy się kiedy umówili to możemy i u mnie na kanale to zrobić , ale w końcu to Twoja kasa ... :wink4:

PS.tam nie spuszczają oleju tylko odsysają , nigdy w życiu tyle go nie "wyciągną" co ja bym spuścił odkręcając korek spustowy :gwizdanie:

wymiana oleju to dla mnie pikus ale tak jak juz wyzej pisalem robie to dla historii, moze robie bez sensu ale nie sa to takie duze koszta :wink4:

Opublikowano

Jak mówiłem to Twoja kasa , robisz z nią co chcesz :good:

Ile biorą za wymianę oliwy + filtry ( robocizna + materiał ) jeżeli to nie tajemnica ? Zawsze się zastanawiałem ile +/- ale przypuszczam że robocizna + materiał to ~ 1 k :mysli: ... oczywiście wliczając wszystkie filtry :wink4:

Opublikowano

Zięć był w sobotę tu na glonku i śliwowicy wyszło po 100 na parę ale czynne do 23

http://ukomarku.cz/index.html

Opublikowano

A po drugie , jeszcze takie pytanie : Możesz przywieźć swój olej i filtry ? Bo jeżeli tak to koszta na pewno trochę zmaleją ( liczę że ze 300 zł za sama robotę ) :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Jak mówiłem to Twoja kasa , robisz z nią co chcesz :good:

Ile biorą za wymianę oliwy + filtry ( robocizna + materiał ) jeżeli to nie tajemnica ? Zawsze się zastanawiałem ile +/- ale przypuszczam że robocizna + materiał to ~ 1 k :mysli: ... oczywiście wliczając wszystkie filtry :wink4:

1000 zl :?: :blink:

ja material mam swoj i place tylko robocizne czyli 90 zl

widzieliscie :naughty:

8b91152c80e59aecm.jpg

Opublikowano

:hi: z wieczora

ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie :naughty:

Opublikowano

ja material mam swoj i place tylko robocizne czyli 90 zl

90 pln to pikuś , myślałem że więcej :good: ale może to jakoś "po znajomości" :naughty: :gwizdanie:

widzieliscie :naughty:

8b91152c80e59aecm.jpg

No coraz nas więcej :good:

Myśle ze w przyszłym roku będziemy konkurować nie tylko ze Spotami w Jastrzębiu ( chociaż w tym akurat przypadku nie mieli szans :naughty: ) , ale są jeszcze inne na Śląsku , troszkę większe :naughty: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 18:19_________________________________________________

:hi: z wieczora

ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie :naughty:

:hi:

No i tym samym wszystkich wystraszyłeś i poszli sobie :chytry:

Opublikowano

ja twardo bede siedzial i podpuszczal :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z wieczora

ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie :naughty:

no sam jestem ciekaw kto wylosuje nagrode :decayed:

a myslisz ze to nastapi dzisiaj :mysli:

90 pln to pikuś , myślałem ze więcej ale może to jakoś "po znajomości"

dowiem sie czy to cena normalna czy po znajomosci :wink4:

Opublikowano

Ja tam wolę się nie przyznawać za co ja będę musiał postawić :gwizdanie:

Chyba jeszcze dziś się to wydarzy :przebiegly:

Także tą setkę "bierze" ktoś inny , moja będzie następna , bo teraz za co innego postawię

Opublikowano

:hi: z wieczora

ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie :naughty:

no sam jestem ciekaw kto wylosuje nagrode :decayed:

a myslisz ze to nastapi dzisiaj :mysli:

90 pln to pikuś , myślałem ze więcej ale może to jakoś "po znajomości"

dowiem sie czy to cena normalna czy po znajomosci :wink4:

Arek mysle ze dzis :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam wolę się nie przyznawać za co ja będę musiał postawić :gwizdanie:

:mysli:

rozwin ta wypowiedz :cool1:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ciekawe kogo dzis komputer wylosuje do stawiania flaszki na spocie :naughty:

no sam jestem ciekaw kto wylosuje nagrode :decayed:

a myslisz ze to nastapi dzisiaj :mysli:

90 pln to pikuś , myślałem ze więcej ale może to jakoś "po znajomości"

dowiem sie czy to cena normalna czy po znajomosci :wink4:

Arek mysle ze dzis :gwizdanie:

pozyjemy zobaczymy :P

Ja tam wolę się nie przyznawać za co ja będę musiał postawić :gwizdanie:

Chyba jeszcze dziś się to wydarzy :przebiegly:

Także tą setkę "bierze" ktoś inny , moja będzie następna , bo teraz za co innego postawię

co masz na sumieniu robert ulżyj se synek :decayed:

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie:

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie:

Nie , ja się sam nie przyznam do tego :wink4:

Jak każdy ( na razie i tak nic nie poczułem :gwizdanie: ) stawia za kolejną setkę przekroczoną ... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja sie mam przyznać za co :mysli:

Zgadnijcie , jak się nie kapniecie to nic nie będzie :gwizdanie:

przyjdzie co do czego i tak sie wygadasz :gwizdanie:

Nie , ja się sam nie przyznam do tego :wink4:

Jak każdy ( na razie i tak nic nie poczułem :gwizdanie: ) stawia za kolejną setkę przekroczoną ... :gwizdanie:

:bicz: i bydziesz śpiewoł jak z nut :decayed: :decayed: :decayed:

ja pojawię się na imprezce później ale napewno jako Andrzej Cię nie zawiodę Roberciku :wink4:

Opublikowano

Robert masz problemy, może chcesz o tym porozmawiać :kox:

Ciekawe kto,i kiedy postawił na poprzednie setki

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.