Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze tak to wypadlo w urodziny brata :gwizdanie:

no widzisz, nie mial to brat kiedy sie rodzic. mogl sie kapnąć ze w sobote sa spoty Audi :gwizdanie:

:good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy musisz być taki niemiły, nie możesz odpowiedzieć :thumbdown::good:

:embarrassed:

Niemiły jestem :?: :bag:

Sorki , ale przecież napisane było b. dużo razy , tym bardziej że to ma być po spocie , a pisze jak BYK kiedy jest ten spot :cool1:

Opublikowano

No to synki zaczynomy liczyć na poważnie

Szef z żoną

Robert z żoną

Wiesiek z żoną

? Marcin z ?

?Andrzej z ?

Opublikowano

tak, w sobote po spocie

Dzięki za odpowiedz, tak też myślałem, zastanowię się do jutra i odezwę się do 21 tylko jeszcze jest kwestia gdzie? zawsze można zamówić gdzieś catering jutro, a co do miejsca to się ustali w sobotę, no chyba że ktoś może udostępnić chaty ?

Opublikowano
  • Autor

na rozluznienie atmosfery :gwizdanie:

791-919.jpg

Opublikowano

Arek spota zaczynamy 16.30 lub 17.00 poprawcie

Opublikowano

No to synki zaczynomy liczyć na poważnie

Szef z żoną

Robert z żoną - potwierdzam :good:

Wiesiek z żoną

? Marcin z ?

?Andrzej z ?

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________

791-919.jpg

:slina:

Opublikowano

na rozluznienie atmosfery :gwizdanie:

791-919.jpg

wiedziałem żeby tutaj zajrzeć :naughty:

niezły dziweks :decayed:

Opublikowano

tak, w sobote po spocie

Dzięki za odpowiedz, tak też myślałem, zastanowię się do jutra i odezwę się do 21 tylko jeszcze jest kwestia gdzie? zawsze można zamówić gdzieś catering jutro, a co do miejsca to się ustali w sobotę, no chyba że ktoś może udostępnić chaty ?

Jak nas Bedzie mało to chata jak więcej to lokal , ale to trza zamówic szybciej

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz, tak też myślałem, zastanowię się do jutra i odezwę się do 21 tylko jeszcze jest kwestia gdzie? zawsze można zamówić gdzieś catering jutro, a co do miejsca to się ustali w sobotę, no chyba że ktoś może udostępnić chaty ?

W sobotę jest za późno na ustalanie :cool1:

Opublikowano

na rozluznienie atmosfery :gwizdanie:

791-919.jpg

wiedziałem żeby tutaj zajrzeć :naughty:

niezły dziweks :decayed:

Głodny na co czekasz :?: :jerk:

Opublikowano

No to synki zaczynomy liczyć na poważnie

Szef z żoną

Robert z żoną

Wiesiek z żoną

? Marcin z ? - jutro potwierdzę pomiędzy 18 a 21

?Andrzej z ?

Idę pogadać z żoną, no i oczywiście spać hmmmmmmmmmm tak więc do jutra. Jak coś będę wiedział więcej to dam Wieśkowi znać smsem

Opublikowano

na rozluznienie atmosfery :gwizdanie:

791-919.jpg

wiedziałem żeby tutaj zajrzeć :naughty:

niezły dziweks :decayed:

Głodny na co czekasz :?: :jerk:

az zona pojdzie spac :gwizdanie:

Opublikowano

na rozluznienie atmosfery :gwizdanie:

791-919.jpg

I tak powinna wyglądać porządna d*pa :naughty:

Opublikowano

Dzięki za odpowiedz, tak też myślałem, zastanowię się do jutra i odezwę się do 21 tylko jeszcze jest kwestia gdzie? zawsze można zamówić gdzieś catering jutro, a co do miejsca to się ustali w sobotę, no chyba że ktoś może udostępnić chaty ?

W sobotę jest za późno na ustalanie :cool1:

no to jutro się ustali, mam nadzieję że będę.

Opublikowano

Pany kończymy te przyjemności jutro 4.20 do roboty :wallbash:

Opublikowano

no to jutro się ustali, mam nadzieję że będę.

:good:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________

Pany kończymy te przyjemności jutro 4.20 do roboty :wallbash:

Wiesiek a ja wstaję o 5:00 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

a ja ten tydzien druga zmiana :gwizdanie:

juz zmieniam godzine spota w pierwszym poscie :wink4:

Opublikowano

jak da rade to na spocie powalcze troche z wami

Opublikowano

no to jutro się ustali, mam nadzieję że będę.

:good:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________

Pany kończymy te przyjemności jutro 4.20 do roboty :wallbash:

Wiesiek a ja wstaję o 5:00 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Do pierwszego :good:

Do drugiego :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown: [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________

jak da rade to na spocie powalcze troche z wami

No nie na spocie :?:

Chcesz nas zabić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.