Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"300 setkowa" ale i "Andrzejkowa" tez musi być :wink4:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"300 setkowa" ale i "Andrzejkowa" tez musi być :wink4:

padoł to tyn co polecioł w piździec :tongue4:

tak walicie spamem że odpowiedzi normalnie nie idzie wysłać bo ciągle wyskakuje że zostala napisana nowa wiadomość :tongue4:

Opublikowano

Nie liczyłem kur*a ze się tak rozpiszecie , kumpel podjechał po klucz Torx i gadałem z nim ze 5 minut i tu już 300 :kox:

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej :decayed:

juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki :tongue4:

jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie:

Opublikowano

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

Opublikowano

Nie liczyłem kur*a ze się tak rozpiszecie , kumpel podjechał po klucz Torx i gadałem z nim ze 5 minut i tu już 300 :kox:

:gwizdanie:

Opublikowano

Arek to pisz kto ja się pogubiłem ;(

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej :decayed:

juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki :tongue4:

jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie:

mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie :wink4:

Opublikowano

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie :wink4:

Weźniemy dwie lub trzy tace z Hajdy są dobre i jedna jest za 120

Opublikowano

Kur*a mać jak mi dziś net muli , nie mogę nic napisać :wallbash:

Chyba za dużo i za szybko piszecie :kox:

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej :decayed:

juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki :tongue4:

jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie:

mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie:

tetete

nawet mie tu nie straszyc roboty z tym podobno w piz*u.. tym bardziej ze to 6skrzynia i podobno ciezsza :P mam nadz ze tylko tyle i wiecej z tym roboty nie ma hehe

ale slyszalem ze z 500+ robocizna.. i ze jakis 1000

w dieslach jest dwumas i wtedy podobno 2000-3000 tyle ze u mnie podobno 2masa nie ma... ale to wszystko co sie dowiedzialem to tylko "podobno"

wie ktos cos wiecej moze? :P

Opublikowano

poza tym chlopaki czuje sie pominiety :rolleyes:

pare dni temu pisalem ze ide ja+1 na imprezke a mnie olaliscie :gwizdanie:

SORKI , jakoś chyba przypadkiem Cię pominąłem :embarrassed:

Ale musiałeś tylko raz coś wspomnieć , później już nie potwierdzając Twojej/Waszej obecności

To jak nas będzie 12 osób (+ może jeszcze Marcin z żoną ) to raczej trzeba byłoby zrobić to albo w jakimś lokalu albo na kotwicy :mysli:

no Robert zgadza sie tak bylo,

malo zagladalem ostatnio bo ciagle cos na glowie.. ale teraz juz powinienem miec wiecej czasu :wink4:

nam tam miejsce obojetnie.. doslownie ;)

mi również miejsce obojętne, z tym że wpadne koło 22 :wink4:

Seves jak tam paździoch ??? sprzęgło ogarnięte ???

no wlasnie nie ruszyl go nawet... jutro obiecal ze rozbierze i zajrzy do niej :decayed:

juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem jakie to wydatki :tongue4:

jezeli cale sprzeglo to jakies 1500zł + robocizna :gwizdanie:

mnie troche wiecej wyszlo ale to szczegol pare 16-tek w robocie i gicior :gwizdanie:

tetete

nawet mie tu nie straszyc roboty z tym podobno w piz*u.. tym bardziej ze to 6skrzynia i podobno ciezsza :P mam nadz ze tylko tyle i wiecej z tym roboty nie ma hehe

ale slyszalem ze z 500+ robocizna.. i ze jakis 1000

w dieslach jest dwumas i wtedy podobno 2000-3000 tyle ze u mnie podobno 2masa nie ma... ale to wszystko co sie dowiedzialem to tylko "podobno"

wie ktos cos wiecej moze? :P

ja mialem dwumasa tarcze zaciski uszczelnienie + robocizna ponad 3 klocki :gwizdanie:

Opublikowano

W benzynie nie ma dwumasy[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Arek to rób liste

Opublikowano
  • Autor

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie :wink4:

Weźniemy dwie lub trzy tace z Hajdy są dobre i jedna jest za 120

jedna taca to 5-8 osob wiec dwie wystarcza :wink4:

Opublikowano

W benzynie nie ma dwumasy[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Arek to rób liste

podalem swoj przyklad tylko

Opublikowano

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie :wink4:

:good:

:dance2::yeee::travolta:

Opublikowano

Arek, Robert dość spamu konkrety bo jak nie to ide do roboty

jutro z rana zadzwonie na "kotwice" w sprawie domku i podjade zaplacic zaliczke, a potem bedziemy organizowac żarcie :wink4:

:good:

:dance2::yeee::travolta:

Ciekawe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kur*a mać jak mi dziś net muli , nie mogę nic napisać :wallbash:

Chyba za dużo i za szybko piszecie :kox:

mi tez muli ale to wina kompa bo siedze jeszcze w robocie :gwizdanie:

ale za kwadrans wychodze

Opublikowano

Kur*a mać jak mi dziś net muli , nie mogę nic napisać :wallbash:

Chyba za dużo i za szybko piszecie :kox:

mi tez muli ale to wina kompa bo siedze jeszcze w robocie :gwizdanie:

ale za kwadrans wychodze

taka robote miec komp kawa i nic do robienia :slina:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:11_________________________________________________Daniel :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.