Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z moich obserwacji wynika, że to raczej Wasze Panie (czyt. zastępcy kierowców po popitkach :naughty:) a to zmienia nieco postać rzeczy :cool1:

O nie co druga imprezkę Panie robią sobie bibkę u nas jest równouprawnienie :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weźnie renówke :gwizdanie:

dalej bez świateł :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________renault lepszy ale audi lepiej się prowadzi wygrywa megane :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ahahaha w takim układzie dziękuję za zaproszenie :) być może kiedyś się zjawię :good:

Opublikowano

ahahaha w takim układzie dziękuję za zaproszenie :) być może kiedyś się zjawię :good:

czekamy :cool1:
Opublikowano
  • Autor

z moich obserwacji wynika, że to raczej Wasze Panie (czyt. zastępcy kierowców po popitkach :naughty:) a to zmienia nieco postać rzeczy :cool1:

O nie co druga imprezkę Panie robią sobie bibkę u nas jest równouprawnienie :>

dokladnie :>

dba265869e837cdbm.jpg

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

Opublikowano

ahahaha w takim układzie dziękuję za zaproszenie :) być może kiedyś się zjawię :good:

Wszyscy mile widziani ZAPRASZAMY

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

a gdzie ten wątek z tą Ikeą wywalili to zieloni?
Opublikowano

z moich obserwacji wynika, że to raczej Wasze Panie (czyt. zastępcy kierowców po popitkach :naughty:) a to zmienia nieco postać rzeczy :cool1:

no prosze ile tu ciekawych rzeczy mozna sie na tym forum "o nas" dowiedziec :gwizdanie:

i jakby nie bylo Wilma juz duuuzo o nas wie :decayed:

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

Arek co ty na to :?:

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

a gdzie ten wątek z tą Ikeą wywalili to zieloni?

Ikea wywalił chyba jakiś admin to jest link do oddawania głosów http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cca906852f12.html[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

Arek co ty na to :?:

Ja jestem za tylko co do tej wódki dodatkowej to pierw trzeba by kupić w barze, a później dokupić gdzieś w sklepie! by była taka sama!! :)

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

a gdzie ten wątek z tą Ikeą wywalili to zieloni?

Ikea wywalił chyba jakiś admin to jest link do oddawania głosów http://promocje.ikea.pl/kuchniajakmarzenie/projekt/4cca906852f12.html

głos oddany to już piąty
Opublikowano

Ja dzisiaj dałem Ci 3 głosy

Opublikowano

Ja dzisiaj dałem Ci 3 głosy

Super wielkie dzięki

Opublikowano

Ja dzisiaj dałem Ci 3 głosy

jasne 1 na dzień :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

z moich obserwacji wynika, że to raczej Wasze Panie (czyt. zastępcy kierowców po popitkach :naughty:) a to zmienia nieco postać rzeczy :cool1:

no prosze ile tu ciekawych rzeczy mozna sie na tym forum "o nas" dowiedziec :gwizdanie:

i jakby nie bylo Wilma juz duuuzo o nas wie :decayed:

Duuuzo Was czyta :) I tak szczerze powiedziawszy... to wiadomo, że jak faceci biorą kobiety na "męskie" spotkania to raczej po to, aby miał kto ich do domu odstawić...a najlepiej jeszcze w domciu do łóżeczka zapakować i jakiś proszeczek na ból głowy zarzucić :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dzisiaj dałem Ci 3 głosy

jasne 1 na dzień :polew: :polew: :polew:

:baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

Rozmawialiśmy teraz z Arkiem i nie bardzo jesteśmy za tym "Dworkiem"

Arek twierdzi , ze domki na "Kotwicy" są ogrzewane ... a jak nie będą można zabrać jakieś 2-3 farelki (ja mam jedną jakby co) :wink4:

Opublikowano

Hej moja propozycja jest taka, by zarezerwować miejsca w Dworku Nad Stawem miejsca jeszcze są !! a to ważne. Cena korytka na 12 osób 210. Oto link http://www.dworeknadstawem.pl/menu/70525180524/#1 decyzję trzeba by podjąć jak najszybciej najlepiej dzisiaj lub jutro do południa, czekam na wasze zdanie. Bo na kotwicy jest i tak zimno o tej porze, a druga sprawa koszt najmu to kilka falasze w barze, a zawsze możemy mieć coś swojego pod stołem!!!! co o tym sądzicie.

Arek co ty na to :?:

A ty co sądzisz o tej propozycji, mi się wydaje że to dobry pomysł no i ważne że jeszcze są miejsca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.