Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no do czego tu dochodzi kwiotki :polew:

:yeah:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no do czego tu dochodzi kwiotki :polew:

no tez jestem w szoku :P

a Wilma moze tego dobrze nie zrozumiec :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja bo :gwizdanie: bydzie kolyndy śpiywoł

Tomek bezmała umi śpiewać :gwizdanie:

:tongue4:

Jak wypija :decayed:

I o to chodzi Tomek

Opublikowano

no tez jestem w szoku :P

a Wilma moze tego dobrze nie zrozumiec :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:guma:

Opublikowano

Robert czy Ty to widzisz :mysli:

Opublikowano

Jak wypija :decayed:

I po to m in. "zalewa się robala" :cool1:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

Robert czy Ty to widzisz :mysli:

Naśmiewają się z NAS dziady :?: :!:

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

nie tylko u Ciebie :gwizdanie:
Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

Przyjedź , pierwszy raz masz gratis od Firmy :wink4:

:kox:

Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

Co tam kasa, dobra zabawa i przednie towarzystwo to jest to. :wink4:

Jak wypija :decayed:

I po to m in. "zalewa się robala" :cool1:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

Robert czy Ty to widzisz :mysli:

Naśmiewają się z NAS dziady :?: :!:

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Przyjrzymy się IM spoko

:baseball::vava::baseball::vava::baseball::vava:

Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

Przyjedź , pierwszy raz masz gratis od Firmy :wink4:

:kox:

kolega to prawdziwy gentelman :polew:
Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Opublikowano

Przyjrzymy się IM spoko

:baseball::vava::baseball::vava::baseball::vava:

W sobotę żaden nie przyjedzie bo się będą bać :gwizdanie:

Opublikowano

hahahahaha obawiam się, że zrozumiałam to podwójnie, to co wprost i to co ukryte hahaha :):polew:

jestem odrobinę zajęta a i portfel niebardzo wytrzymuje przed świętami :kwasny:

Co tam kasa, dobra zabawa i przednie towarzystwo to jest to. :wink4:

Jak wypija :decayed:

I po to m in. "zalewa się robala" :cool1:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

Robert czy Ty to widzisz :mysli:

Naśmiewają się z NAS dziady :?: :!:

:baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Przyjrzymy się IM spoko

:baseball::vava::baseball::vava::baseball::vava:

kto co? :dontknow:
Opublikowano

Naprawę dziękuję za zaproszenie, ale na chwilę obecną nie mogę z niego skorzystać, ale Wam życzę jak najbardziej udanej imprezy :)

Dzięki :good: ... i szkoda :confused4:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________

kto co? :dontknow:

Wiesiek widzisz pierwszy już "pęka" :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przyjrzymy się IM spoko

:baseball::vava::baseball::vava::baseball::vava:

W sobotę żaden nie przyjedzie bo się będą bać :gwizdanie:

uważej dzisio żech był na siłowni :paker:
Opublikowano

Przyjrzymy się IM spoko

:baseball::vava::baseball::vava::baseball::vava:

W sobotę żaden nie przyjedzie bo się będą bać :gwizdanie:

uważej dzisio żech był na siłowni :paker:

Poczytaj jedną odp. wyżej :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Damy rady, jeden dopalacz i jazda z tym swiatem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jo se wypija red bula i byda furgoł :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.