Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

No , teraz to nawet mądrze gadasz :naughty::good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

No , teraz to nawet mądrze gadasz :naughty::good:

grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce :kox:

Opublikowano

a za to Robert jaki Ty sam plusy walisz :cool1:

dobrze ze Marzyna juz spi :gwizdanie:

Opublikowano

a za to Robert jaki Ty sam plusy walisz :cool1:

dobrze ze Marzyna juz spi :gwizdanie:

czekej jak go jutro sprawdzi :decayed:

Opublikowano

Nie ma co sprawdzać :wink4:

Opublikowano

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

No , teraz to nawet mądrze gadasz :naughty::good:

grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce :kox:

tak...jak się bez kierowcy przyjedzie... to z lodem chyba prędzej? :) no chyba, że z kierowcą, to chyba będę zmuszona zwrócić honor :( ps. i tak Ci tego nie zapomnę :polew:

Opublikowano

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

No , teraz to nawet mądrze gadasz :naughty::good:

grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce :kox:

tak...jak się bez kierowcy przyjedzie... to z lodem chyba prędzej? :) no chyba, że z kierowcą, to chyba będę zmuszona zwrócić honor :( ps. i tak Ci tego nie zapomnę :polew:

co sie wlecze to nie uciecze

Opublikowano

nie zawstydzaj mnie, mialem na mysli butelke i 2 kieliszki :gwizdanie:

No , teraz to nawet mądrze gadasz :naughty::good:

grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce :kox:

tak...jak się bez kierowcy przyjedzie... to z lodem chyba prędzej? :) no chyba, że z kierowcą, to chyba będę zmuszona zwrócić honor :( ps. i tak Ci tego nie zapomnę :polew:

lod dobry na wszystko :wink4:

nie no Robert to spokojny synek jest :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra idę spać :lazy:

Nara teraz już na poważnie :hi:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:30_________________________________________________

nie no Robert to spokojny synek jest :gwizdanie:

No a nie :?: :!: :cool1:

Opublikowano

Dobranoc dobranoc :):hi:

Opublikowano

Dobra idę spać :lazy:

Nara teraz już na poważnie :hi:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:30_________________________________________________

nie no Robert to spokojny synek jest :gwizdanie:

No a nie :?: :!: :cool1:

:hi:

Opublikowano

Dobra idę spać :lazy:

Nara teraz już na poważnie :hi:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:30_________________________________________________

nie no Robert to spokojny synek jest :gwizdanie:

No a nie :?: :!: :cool1:

no zaertowalem z tym gwizdaniem ;)

spokojny spokojny ;)

udanej nocki jeszcze raz :hi:

Opublikowano

jo juz tez uciekom o 5 wstaja trzymta sie :hi:

Opublikowano

no dobra... to jak wszyscy to wszyscy... w sumie ok 7.30 trzeba się wygramolić z łóżka...

dobranoc Panowie :hi:

Opublikowano

no dobra... to jak wszyscy to wszyscy... w sumie ok 7.30 trzeba się wygramolić z łóżka...

dobranoc Panowie :hi:

dobranoc Pani :hi:

spokojnej nocki :wink4:

o 7:30 z lozka i taaaakie halo ? hahaha z lozka to ja o 5:30 wychodze :polew: :polew: :polew:

jo juz tez uciekom o 5 wstaja trzymta sie :hi:

3m sie Decks :hi:

Opublikowano

no to pospamowane zdrowo wczoraj :decayed:

3imejcie sie Pany :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

nadrobilem te 10 stron :good:

Marcin catering zamówimy w Hajdzie dobrze i smacznie dają i nie tak drogo będzie OK

Wiesiek to bierzemy dwa koryta :?: nr 2 i 3.

mozesz tam zadzwonic i juz je zamowic (mysle ze na 19:00 bedzie ok) na sobote i zapytac czy jest to z przywozem czy trzeba samemu podjechac :?:

jak trzeba to Arek zalatwi spanie, bo jak? na teraz mamy tylko domek ale bez spania nie? prawda Arek?

dzisiaj bede wiedzial na 100% ale spanie oczywiscie jest i domek trzeba w niedziele o 10:00 opuscic. wiec kto chce moze zostac na noc :wink4:

Opublikowano

:hi: Hello

Ale wczoraj pociągnęli z tym spamem ho ho :good:

Arek jak z Robertem gadałem to mówił o pozycji nr 1 a Ty chcesz 2 i 3, pierogi będziemy jeść :?:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 09:43_________________________________________________Może 1 i 3 :?:

Opublikowano

:hi: Rybnik

Arek jak z Robertem gadałem to mówił o pozycji nr 1 a Ty chcesz 2 i 3, pierogi będziemy jeść :?:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 09:43_________________________________________________Może 1 i 3 :?:

Chyba wcale nie chcę wiedzieć po co wam ten domek na noc :decayed:

Opublikowano

Chyba wcale nie chcę wiedzieć po co wam ten domek na noc :decayed:

:hi:

No jak po co, żeby nie marznąć :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.