Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

:decayed:

hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? :decayed:

z za buga a jak :polew: :polew: :polew:

a nie slychac akcyntu :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pojętą uczennicą jestem, więc będziecie dobrymi nauczycielami... chyba :)

no, ale niestety muszę wyjść z biura pozałatwiać parę spraw, więc do 2h powinnam być...

trzymajcie się cieplutko

PS: oj bo on tam wpisał swoje marzenie a ja prawdę :gwizdanie:

Opublikowano

Narka :notworthy:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:06_________________________________________________

PS: oj bo on tam wpisał swoje marzenie a ja prawdę :gwizdanie

Chyba masz rację :good:

Opublikowano

pojętą uczennicą jestem, więc będziecie dobrymi nauczycielami... chyba :)

no, ale niestety muszę wyjść z biura pozałatwiać parę spraw, więc do 2h powinnam być...

trzymajcie się cieplutko

PS: oj bo on tam wpisał swoje marzenie a ja prawdę :gwizdanie:

:hi:

no chyba jest jak piszesz, to jakim kto jest nauczycielem zalezy glownie od ucznia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ni wiem o co chodzi ale ja tam nic nie mam do goroli,ważne kto jakim jest człowiekiem :cool1:

Opublikowano

ni wiem o co chodzi ale ja tam nic nie mam do goroli,ważne kto jakim jest człowiekiem :cool1:

A czy ktoś tu coś wspominał o antypatiach do innych nacji :?:

Dla mnie każdy jest dobry na starcie a co potem no to już jego własna zasługa.

Opublikowano

nacja to co innego :naughty:

Opublikowano

ni wiem o co chodzi ale ja tam nic nie mam do goroli,ważne kto jakim jest człowiekiem :cool1:

A czy ktoś tu coś wspominał o antypatiach do innych nacji :?:

Dla mnie każdy jest dobry na starcie a co potem no to już jego własna zasługa.

no dokladnie ;)

Angry to ze ktos jest gorol czy nie to jesli o mnie chodzi nic nie zmienia ;) zartujemy to zartujemy :decayed:

jesli chodzi o inne tolerancje to nie wiem :tongue4:

:> :> :> :> :> :>

Opublikowano

no nie wiem czepiacie się i tyle :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

no nie wiem czepiacie się i tyle :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

No kurna zaś zaczynosz

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:25_________________________________________________strasznie lubię się z Wami droczyć :tongue4:
Opublikowano
:ban:
Opublikowano

napiszcie lepiej na kogo głosować w 2 turze :naughty:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:28_________________________________________________

:ban:

kurna jesteś monotematyczny :sick3:
Opublikowano

i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil :evil:

:decayed:

Opublikowano

i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil :evil:

:decayed:

nigdy w życiu zaraz kropka przygarnę :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a w 2turze jak dla mnie AF :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:31_________________________________________________

i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil :evil:

:decayed:

nigdy w życiu zaraz kropka przygarnę :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no jakos nie widze :kox:

Opublikowano

a w 2turze jak dla mnie AF :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:31_________________________________________________

i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil :evil:

:decayed:

nigdy w życiu zaraz kropka przygarnę :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

no jakos nie widze :kox:

wszystko w swoim czasie :wink4:
Opublikowano

aaaaaaaaa znaczy sie czaisz :)

rozumiem chyba :>

Opublikowano

jednego zielonego już mam na oku :rant:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:34_________________________________________________strasznie się wpierdala czekam na okazję :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________a kaj tyn Wiesiek ućykł :mysli:

Opublikowano

No co w robocie jestem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.