Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No co w robocie jestem :kox:

aaaaa byłeś zakurzyć :kox:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:39_________________________________________________kurna mysz mom w doma musza ją laczkiym za***ać :wallbash:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kota se kup :polew:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170221.0;topicseen gość mo ćwierkający pasek :polew: kanarek :polew: i olejem go posmarowoł :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:44_________________________________________________

Kotas se kup :polew:

som se z nią dom rada a sierściucha nie chca bo trza go uczyć kultury :thumbdown:
Opublikowano

som se z nią dom rada a sierściucha nie chca bo trza go uczyć kultury :thumbdown:

Koty mają swoje drogi ale są czyste i wcale ich nie trzeba uczyć :wink4:

Opublikowano

som se z nią dom rada a sierściucha nie chca bo trza go uczyć kultury :thumbdown:

Koty mają swoje drogi ale są czyste i wcale ich nie trzeba uczyć :wink4:

miałem w sumie 7 kotów,to bardzo udane stworzenia,tylko jak mam płakać bo jakiś pedał wziął go na maskę to wolę nie mieć :([br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:54_________________________________________________

:hi: :hi:

:hi: witojcie
Opublikowano

jednego zielonego już mam na oku :rant:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:34_________________________________________________strasznie się wpierdala czekam na okazję :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________a kaj tyn Wiesiek ućykł :mysli:

hahahah dupny zes je :kox:

Opublikowano

Seves a ty nie robisz?

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: hello Tromek

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi: Cześć

Opublikowano

Seves a ty nie robisz?

no jak ni

siedza cołki czas w robocie

robia az sie kurzy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Seves a ty nie robisz?

no jak ni

siedza cołki czas w robocie

robia az sie kurzy :kox: :kox: :kox: :kox:

a co trzepiesz worki po cymyncie :polew: :polew:
Opublikowano

No trza się powoli pakować na chata z roboty.

Przejrza ten spam potem.

Opublikowano

No trza się powoli pakować na chata z roboty.

Przejrza ten spam potem.

już żeś się narobił :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 13:13_________________________________________________pewnie Cię palce napierdalają od walenia po klawiaturze :polew:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

chwile człeka nie ma i już tyle do czytania :shocked:

dobrze, że w pracy czas jest... :>

Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

chwile człeka nie ma i już tyle do czytania :shocked:

dobrze, że w pracy czas jest... :>

no jak wszyscy tak pracują to ja już wiem z czego ten kryzys :gwizdanie:
Opublikowano

hahaha wypraszam sobie ja swoje zrobię a potem... :beach:

Opublikowano

hahaha wypraszam sobie ja swoje zrobię a potem... :beach:

no przecież żartowałem,ja nic nie robię :embarrassed:
Opublikowano

:hi: :hi:

:hi:

chwile człeka nie ma i już tyle do czytania :shocked:

dobrze, że w pracy czas jest... :>

no jak wszyscy tak pracują to ja już wiem z czego ten kryzys :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja tam swoja robote zdaze zrobic :P

w sumie dzis mam akurat zaleglosci w piiiiizdu heh ale jutro nadrobie :>

Opublikowano

hahaha wypraszam sobie ja swoje zrobię a potem... :beach:

no przecież żartowałem,ja nic nie robię :embarrassed:

wieeem :) ja się tak szybko nie obrażam :> zwłaszcza jeżeli żarty są kulturalne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.