Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert a te żarło mają Nam przywieźć czy skoczymy sami :?:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:42_________________________________________________

Jak mąż z delegacji wróci to poślę :cool1:

To to już jest przekręt :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I jaka wódeczka :?:

Nie wiem , ale proponuję żeby wszyscy kupili z tej samej "zorty" :wink4:

Może ten "krupnik" jak mówisz że jest ok :mysli:

Dla mnie to praktycznie obojętne , może być "Wyborowa" , De Lux" , "Soplica" , "Sobieski" tylko odpadają jakieś "czerwone Kartki" itp

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:43_________________________________________________

Jak mąż z delegacji wróci to poślę :cool1:

To to już jest przekręt :gwizdanie:

No właśnie , nie gadaj Wilma , że nie masz fotki takiej fury :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

Może ten "krupnik" jak mówisz że jest ok :mysli:

I proszę to dopisać do pierwszego posta co by nikt nic innego nie kupował

Opublikowano

Może ten "krupnik" jak mówisz że jest ok :mysli:

I proszę to dopisać do pierwszego posta co by nikt nic innego nie kupował

Ok to będzie "Krupnik" :wink4:

0.7 l wystarczy czy bierzemy 2 x 0.5 l :mysli:

:kox:

Opublikowano

No właśnie , nie gadaj Wilma , że nie masz fotki takiej fury :mysli: :gwizdanie:

Miałem na myśli męża :cool1:

Opublikowano

Arek uzupełnij pierwszego posta :>

Opublikowano

0.7 l wystarczy czy bierzemy 2 x 0.5 l :mysli:

:kox:

Litraż wg uznania jedynie marka ścisła :good:

Opublikowano

Miałem na myśli męża :cool1:

I Wilma uciekła :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

wpadlem na chwile nadrobic spam

Wiesiek jak żarcie moga przywiez to niech tak bedzie, no chyba ze dolicza sobie za to jeszcze 50 zl to sami pojedziemy

Opublikowano

To kobieta nie może mieć męża? i czy musi być zasypana fotkami? :chytry:

Opublikowano

Nie uciekła przecież mąż na delegacji :kox:

Opublikowano

To kobieta nie może mieć męża? i czy musi być zasypana fotkami? :chytry:

Nie no może mieć :wink4:

Tylko ja mam starą "padakę" a zdjęć wszędzie pełno

Opublikowano

Nie no może mieć :wink4:

Tylko ja mam starą "padakę" a zdjęć wszędzie pełno

Bo tyś je chwolno rzić

:polew:

Opublikowano

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

Opublikowano

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

Bardziej ,bo się z Nim nie kłóci :gwizdanie:

Zresztą jak to faceci

Opublikowano

Miłość bez kłótni to taka dość... nudna się robi :confused4:

Opublikowano

Miłość bez kłótni to taka dość... nudna się robi :confused4:

Jak by moja nie siedziała obok to bym pomyślał że to ona.

Opublikowano

A to gdzie masz tego męża , gdzie wyjechał w tą delegację , teraz sama siedzisz w domu ?

Opublikowano
  • Autor

Arek uzupełnij pierwszego posta :>

zrobione :wink4:

Opublikowano

Arek uzupełnij pierwszego posta :>

zrobione :wink4:

:good: :good: :good:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________Dobra , ja na chwilę spadam do garażu (płyn ham. wymienić) :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.