Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba wcale nie chcę wiedzieć po co wam ten domek na noc :decayed:

:hi:

No jak po co, żeby nie marznąć :gwizdanie:

No tez tak myślałem jak czytałem twojego posta wyżej :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arek jak z Robertem gadałem to mówił o pozycji nr 1 a Ty chcesz 2 i 3, pierogi będziemy jeść :?:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 09:43_________________________________________________Może 1 i 3 :?:

mi to obojetne :wink4:

:hi: Rybnik

:hi:

Opublikowano

OK zaraz zadzwonię i dam znać[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________Zamówione 1 i 3 :good: 230 zł

Opublikowano

:hi: z rana

nadrobilem te 10 stron :good:

Marcin catering zamówimy w Hajdzie dobrze i smacznie dają i nie tak drogo będzie OK

Wiesiek to bierzemy dwa koryta :?: nr 2 i 3.

mozesz tam zadzwonic i juz je zamowic (mysle ze na 19:00 bedzie ok) na sobote i zapytac czy jest to z przywozem czy trzeba samemu podjechac :?:

jak trzeba to Arek zalatwi spanie, bo jak? na teraz mamy tylko domek ale bez spania nie? prawda Arek?

dzisiaj bede wiedzial na 100% ale spanie oczywiscie jest i domek trzeba w niedziele o 10:00 opuscic. wiec kto chce moze zostac na noc :wink4:

wypas :good: :good: :good:

ja jeszcze nie wiem czy zostaniemy.. raczej sie bedziemy zbierac bo moja ma szkole w niedziele :confused4:

OK zaraz zadzwonię i dam znać[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________Zamówione 1 i 3 :good: 230 zł

Wiesiek :notworthy:

a w ogole :hi: hellol :>

Opublikowano

:hi: Cześć

No przecież o 19 nie pojedziecie do chaty :?:

Opublikowano

:hi: Cześć

No przecież o 19 nie pojedziecie do chaty :?:

na noc ;) na noc do rana w sensie ze do tej 10 nie zostaniemy :>

impreza oczywiscie na 100% bedziemy :wink4:

Opublikowano

Do rana to i ja nie będę

Z/W muszę lecieć jestem w robocie :kwasny:

Opublikowano

no ja tez w robocie i tak niby siedze przy kompie ale raz mam czas pisac raz nie :confused4:

Opublikowano

dzień dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

zajrzałam na Oneta a tam...

http://moto.onet.pl/222310,7947377,1,zdjecie.html?node=27

od razu jako pierwsze zdjęcie :>

o taki sam jak mój tylko nie sedan :gwizdanie: kolor się zgadza z tą ceną to przesada,za tą kasę to parcha można nabyć :sick3:
Opublikowano
:hi: Dobry
Opublikowano

:hi: Dobry

witaj :hi: już Ci przeszła wczorajsza złość :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wilma nika masz zajebistego,uwielbiam oglądać tą bajkę z dziećmi,a poznamy Twoje imię :wink4:

Opublikowano

:hi: Dobry

witaj :hi: już Ci przeszła wczorajsza złość :gwizdanie:

Jaka złość o czym ty gadasz :?:

:hi:

:hi:

Witam Panią

Opublikowano

:hi: Dobry

witaj :hi: już Ci przeszła wczorajsza złość :gwizdanie:

Jaka złość o czym ty gadasz :?: już zapomniał amnezja czy co?

Opublikowano

hahahah akurat nick był dość przypadkowy...taki można powiedzieć z dawnych lat, a co do imienia, to być może kiedyś poznacie :)

Opublikowano

Jaka amnezja ja się nie denerwuję, jeżeli już to tylko w żartach :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:42_________________________________________________

hahahah akurat nick był dość przypadkowy...taki można powiedzieć z dawnych lat, a co do imienia, to być może kiedyś poznacie :)

Nie no imię z lewej strony po nickiem powinno być :cool1:

Wieku nie musi być, i tak ja tu jestem najstarszy :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.