Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry :hi:

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no proszę jaka delikatna sugestia :cool1:

tak czy inaczej wstrzymam się :)

Opublikowano

Jaka amnezja ja się nie denerwuję, jeżeli już to tylko w żartach :wink4:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:42_________________________________________________

hahahah akurat nick był dość przypadkowy...taki można powiedzieć z dawnych lat, a co do imienia, to być może kiedyś poznacie :)

Nie no imię z lewej strony po nickiem powinno być :cool1:

Wieku nie musi być, i tak ja tu jestem najstarszy :gwizdanie:

no faktycznie Wiesiek to taki tam dinozaur :polew: ale imię jak najbardziej :good:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:48_________________________________________________ :hi: Seves
Opublikowano

no proszę jaka delikatna sugestia :cool1:

tak czy inaczej wstrzymam się :)

No to jak na spocie mam do Ciebie mówić Wilma czy może lepiej Ewa. :cool1:

Ja tam wolę mówić po imieniu a nie nickiem, ale jak wolisz to jest twoja sprawa :notworthy:

Opublikowano

:hi:

zajrzałam na Oneta a tam...

http://moto.onet.pl/222310,7947377,1,zdjecie.html?node=27

od razu jako pierwsze zdjęcie :>

ooooo i nawet Wilma jest :>

:hi:

Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

Opublikowano

no proszę jaka delikatna sugestia :cool1:

tak czy inaczej wstrzymam się :)

No to jak na spocie mam do Ciebie mówić Wilma czy może lepiej Ewa. :cool1:

Ja tam wolę mówić po imieniu a nie nickiem, ale jak wolisz to jest twoja sprawa :notworthy:

może lepiej Hermenegilda za***iście oryginalne imię :good:
Opublikowano

Kaśka :decayed:

moze w koncu ktorys z nas trafi :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

mów za siebie :baseball:
Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

mów za siebie :baseball:

Ja jo zapomnioł tyś nima hanys

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

Robert twierdzi ze jest przedelikatny i przegentelmenski co w sumie jak dla mnie jest prawda nawet wie jak ktoredy i w jakich okolicznosciach wyslac Kobiecie kwiaty :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

mów za siebie :baseball:

Ja jo zapomnioł tyś nima hanys

:polew: :polew: :polew: :polew:

no jak ni jak ja na pewno nie krojcok jak Ty
Opublikowano

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

mów za siebie :baseball:

Ja jo zapomnioł tyś nima hanys

:polew: :polew: :polew: :polew:

coooooo? angry to gorol? to juz wiym skad mo taki tupet :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no proszę jaka delikatna sugestia :cool1:

tak czy inaczej wstrzymam się :)

No to jak na spocie mam do Ciebie mówić Wilma czy może lepiej Ewa. :cool1:

Ja tam wolę mówić po imieniu a nie nickiem, ale jak wolisz to jest twoja sprawa :notworthy:

może lepiej Hermenegilda za***iście oryginalne imię :good:

Kurcze zgadł :(:polew:

nie no jak na spocie się kiedyś spotkamy to będzie i imię :naughty:

Wiesz my na śląsku to raczej delikatni nie jesteśmy, bo to przeca hanysy ni :wink4:

mów za siebie :baseball:

No i widać jaki delikatny....na kolegę z takim sprzętem :thumbdown:

Opublikowano

Angry Nasz ty pieroński najduchu :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 11:57_________________________________________________

No i widać jaki delikatny....na kolegę z takim sprzętem :thumbdown

Spoko mamy tu specyficzne poczucie humoru, a i możemy podszkolić Cię z śląskiego zrobisz furorę wawie. :gwizdanie:

Opublikowano

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

Opublikowano

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

:decayed:

hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? :decayed:

Opublikowano

Wilma a Ty czasem nie masz tak dokładnie napisanego miejsca pobytu jak Angry :cool1:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:01_________________________________________________

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

:decayed:

hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? :decayed:

:polew: :polew: :polew::notworthy:

Opublikowano

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

:decayed:

hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? :decayed:

z za buga a jak :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wypraszam tylko nie gorol :bicz:

:decayed:

hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? :decayed:

z za buga a jak :polew: :polew: :polew:

Wreszcie prawda wyszła na jaw. :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.