Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ale to prawda... gdybyśmy były zbyt potulne to byśmy Wam się podobały tylko na początku związku :evil:

Rosja budują jakiś biurowiec

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lecę do lekarza narka, później zajrzę do Was.

:hi:

Opublikowano

hello popoludniowo :hi:

Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

Opublikowano
:hi: o ja tu znowu zamieszanie trza 17 stron przewertować :cool1:
Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

no wbiłeś mi niezłego klina :gwizdanie:

muszę sie uporać w końcu z tym modułem komfortu bo mnie to już wkurw!@

potem musze ogarnąć tą moją kierownicę bo nie mogę w ogóle wejść w gr. 16 Steering Wheel żeby aktywować pełny FIS.

gdyby nie te problemy powyżej nawet bym się nie zastanawiał nad łyknięciem ich...

Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

no wbiłeś mi niezłego klina :gwizdanie:

muszę sie uporać w końcu z tym modułem komfortu bo mnie to już wkurw!@

potem musze ogarnąć tą moją kierownicę bo nie mogę w ogóle wejść w gr. 16 Steering Wheel żeby aktywować pełny FIS.

gdyby nie te problemy powyżej nawet bym się nie zastanawiał nad łyknięciem ich...

A co masz z modułem komfortu :?:

Opublikowano

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:
Opublikowano

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

Opublikowano

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

kierowca forda escorta :polew:
Opublikowano

kierowca forda escorta

Cabriofan cię podgryzie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sam miałem esiego i poza tym, że dobrze się prowadzi,to jak wstawisz go do garażu i położysz się koło niego to słychać jak go rdza wpierdala :polew:

Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

no wbiłeś mi niezłego klina :gwizdanie:

muszę sie uporać w końcu z tym modułem komfortu bo mnie to już wkurw!@

potem musze ogarnąć tą moją kierownicę bo nie mogę w ogóle wejść w gr. 16 Steering Wheel żeby aktywować pełny FIS.

gdyby nie te problemy powyżej nawet bym się nie zastanawiał nad łyknięciem ich...

no modul to wiem, ale co masz z kiera? Ty masz multi? co tam moze byc za problem? w ogole wyrezales fisa? :kox:

zapytaj roberta on to sam robil ;)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

do kupna nowej :polew:

Opublikowano

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

Bo tak jest :cool1:

Opublikowano
Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48[/size]_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

Jak się nic totalnie nie zdupi to i normalna miłość jest stała :przebiegly:

Opublikowano

Jak się nic totalnie nie zdupi to i normalna miłość jest stała :przebiegly

Tylko z czasem przechodzi w tolerancję i przyzwyczajenie :gwizdanie:

Opublikowano

Jak się nic totalnie nie zdupi to i normalna miłość jest stała :przebiegly

Tylko z czasem przechodzi w tolerancję i przyzwyczajenie :gwizdanie:

Chyba, że się będzie nad tym bardziej pracować :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.