Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzmy, że niezbyt blisko i niezbyt daleko :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

30 lat :wink4:

Opublikowano

I tak Wam nie przyznam racji... bez względu na to ile podacie :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________

Wilmo a wiek Twój oceniam jako + - 25 lat :chytry:

oczywiście nie musisz potwierdzać, ale możesz powiedzieć czy byłem blisko :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________

Fakt masz rację... ale akurat nie należę do tej grupy... mimo iż gustujemy w tej samej płci :decayed:

Przelotem :wink4:

to teraz wiesz gdzie możesz sie zatrzymać jak coś :wink4: tutaj koledzy napewno Cię ugoszczą :wink4: jeśli oczywiście tak jak mówisz nie należysz do tej grupy :decayed: no chyba że któryś tak czy siak by sie skusił :gwizdanie: :decayed:

mimo iż gustujemy w tej samej płci

masz na myśli Ciebie z mężem :decayed:?

hahahahaha nie no bez męża chyba, że sobie to i owo odmienię :wink4: noo na pewno by mnie ugościli... zwłaszcza ich żony... na pewno niezwykle przyjemnie :polew:

Opublikowano

ale tu cisza i spokój po wczorajszym spamowaniu :tongue4:

czyżby drugie połówki się dziś odezwały :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 00:22_________________________________________________branoc Pany i Pani :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 00:23_________________________________________________Neonówka - Raty

Opublikowano

:hi: śpiochy

W nocy pisać a teraz leżeć w barłogach co :gwizdanie:

Jo na Was nie narobia :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:hi: powitać
Opublikowano

:hi: dobry

ale tu cisza i spokój po wczorajszym spamowaniu :tongue4:

czyżby drugie połówki się dziś odezwały :gwizdanie:

[br]

Na pewno im przez ramię zajrzały :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: dziendoberek chachory jedne co to za obgadywanie pod czyjas nieobecnosc :chytry:
Opublikowano

toż to nie obgadywanie a szczera prawda :naughty:

Opublikowano

szczera wiedza to z autopsji :polew:

Opublikowano

jak znam siebie... to jest to możliwe hahahah :polew:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

ja dzis tak spokojnie bo wczoraj przesadzielm i dzis nadrabiam zaleglosci w robocie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam jak na razie spokój... tzn no w miarę spokój, ale jak na chwilę obecną tutaj pojawiają się tak rzadko odpowiedzi, że z całą pewnością mi to nie przeszkadza :wink4:

ps: przeszkadza! bo jest za mało! :wallbash:

Opublikowano

ja mam jak na razie spokój... tzn no w miarę spokój, ale jak na chwilę obecną tutaj pojawiają się tak rzadko odpowiedzi, że z całą pewnością mi to nie przeszkadza :wink4:

ps: przeszkadza! bo jest za mało! :wallbash:

hehe przyzwyczailas sie juz do slaskich synkow co? :naughty:

i bardzo dobrze, bo bez nas podobno ... nie da sie zyc :decayed:

Opublikowano

Ja to tak sobie lubię trochę pogadać... :embarrassed:

No podobno to bez facetów się żyć nie da...Mimo, iż z Wami żyć ciężko bywa, ale bez Was jeszcze gorzej... :mysli:

Opublikowano

Ja to tak sobie lubię trochę pogadać... :embarrassed:

No podobno to bez facetów się żyć nie da...Mimo, iż z Wami żyć ciężko bywa, ale bez Was jeszcze gorzej... :mysli:

no cos Ty... z nami jest jak w niebie ;)

to z kobietami zle, a bez nich sie nie da :decayed:

cos pomylilas Wilmo :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.