Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo taaaak no napewno...jak w niebie... chyba w :sexinbed:

I że niby co złego to my?! :bicz3:

pamiętaj kobieta ma zawsze rację! :D:polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ooo taaaak no napewno...jak w niebie... chyba w :sexinbed:

I że niby co złego to my?! :bicz3:

pamiętaj kobieta ma zawsze rację! :D:polew:

Ciekawe :mysli:

Opublikowano

ooo taaaak no napewno...jak w niebie... chyba w :sexinbed:

I że niby co złego to my?! :bicz3:

pamiętaj kobieta ma zawsze rację! :D:polew:

:mysli:

tak jest ma racje :good: zgadzam sie :wink4:

znaczy mysli ze ma racje :decayed:

a co mowisz ze czasem jak nie ma delegacji to Ci jak w niebie? czy wlasnie jak w delegacji jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ależ nie mogę się z Tobą zgodzić! To Wy musicie myśleć, że macie rację, aby nie podupadło Wasze ego :tongue4:

No właśnie w tym sęk, że już z dwojga złego to lepiej jak jest niż jak chłopa nie ma...wtedy chociaż kawałek "nieba" można mieć :kox:

Opublikowano

Ależ nie mogę się z Tobą zgodzić! To Wy musicie myśleć, że macie rację, aby nie podupadło Wasze ego :tongue4:

No właśnie w tym sęk, że już z dwojga złego to lepiej jak jest niż jak chłopa nie ma...wtedy chociaż kawałek "nieba" można mieć :kox:

O matko ,Wy to robicie zawsze na dworze :?:

:polew:

Opublikowano

seves też już nie masz o czym pisać :doh1: :decayed:

Pany chce kupić myjkę ciśnieniową żeby auto od soli zimą obmyć. Zna się ktoś na tym? Możecie coś polecić do 300zł?

Opublikowano

Tylko oryginalny Karcher :good:

Opublikowano

ta tylko do 300pln zapomnij :confused4:

Opublikowano

Tylko oryginalny Karcher :good:

dokladnie :good:

ta tylko do 300pln zapomnij :confused4:

do 300 kupi kupi ten malutki taki ale lepiej ten malutki niz ańfach jakis wiekszy ;(

ja sie kiedys napalilem na alledrogo na taki duzy wygladem jak karcher ale firma xyz za jakies 180pln chyba i.. pochodzil 2tygodnie

do teraz stoi i sie kurzy bo jak go wlaczam to swiatlo przygasa i buczy :P i woda leci i przestaje na przemian.. moze w ogole wie ktos co sie moglo w nim zj**... :P ?[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:09_________________________________________________

Ależ nie mogę się z Tobą zgodzić! To Wy musicie myśleć, że macie rację, aby nie podupadło Wasze ego :tongue4:

No właśnie w tym sęk, że już z dwojga złego to lepiej jak jest niż jak chłopa nie ma...wtedy chociaż kawałek "nieba" można mieć :kox:

O matko ,Wy to robicie zawsze na dworze :?:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

seves też już nie masz o czym pisać :doh1: :decayed:

Pany chce kupić myjkę ciśnieniową żeby auto od soli zimą obmyć. Zna się ktoś na tym? Możecie coś polecić do 300zł?

ja tylko ciaaaaaagne temat :decayed:

Opublikowano

Hammer tego eurom nie znam.. i tak pisalem wczesniej nie bralbym jej ja sie przejechalem :( jak dla mnie karcher ale bosch albo b&d w sumie tez znane marki :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

H4mm3R tylko nie kupuj B&D

Opublikowano

:hi: po robocie

H4mm3R tylko nie kupuj B&D

blant a co z nimi nie tak?

Opublikowano

Po robocie :hi:

Tomek pamiętaj że w Rybniku masz nawet serwis "Kärcher'a" :wink4: można tam dokupić praktycznie każdą część :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

H4mm3R tylko nie kupuj B&D

Taka padaka?

:hi: po robocie

H4mm3R tylko nie kupuj B&D

blant a co z nimi nie tak?

powiem tak robiłem kiedys w OBI jako sprzedawca i byłem na myjkach akurat i B&D jak sie zj**ie to odrazu na wyjebanie ponieważ nie ma do niego serwisu ani części zamiennych takich jak dysze itp. no i jest made in china :decayed: ,wiec polecam tylko karcher bo serwis zawsze jest nawet i w Rybniku części itp. no i wytrzymałe pompy ma ale to zalezy jaki model :wink4: oraz też zalezy do czego ma służyć i ile ma chodzic

Opublikowano

:hi: dziendoberek chachory jedne co to za obgadywanie pod czyjas nieobecnosc :chytry:

crazy.gif

Opublikowano

:hi: dziendoberek chachory jedne co to za obgadywanie pod czyjas nieobecnosc :chytry:

crazy.gif

widzisz jak on na nas patrzy za tych parę słów? :chytry:

Opublikowano

Po robocie :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.