Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

no wbiłeś mi niezłego klina :gwizdanie:

muszę sie uporać w końcu z tym modułem komfortu bo mnie to już wkurw!@

potem musze ogarnąć tą moją kierownicę bo nie mogę w ogóle wejść w gr. 16 Steering Wheel żeby aktywować pełny FIS.

gdyby nie te problemy powyżej nawet bym się nie zastanawiał nad łyknięciem ich...

no modul to wiem, ale co masz z kiera? Ty masz multi? co tam moze byc za problem? w ogole wyrezales fisa? :kox:

zapytaj roberta on to sam robil ;)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

no właśnie tutaj jest zonk.

nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu 46 central convience i 16 steering wheel, manetke mam zmieniona lecz nie potrafię zmienić kodowania bo po prostu nie da się z steering wheelem podłączyć.

natomiast moduł komfortu powoduje że co jakiś czas przestaje mi działać zamykanie z pilota, do tej pory gdy poruszało się wtyczkami na module, fartem udało się połączyć z modułem i na nowo je zaprogramować, niestety po ostatnim zdarzeniu wszelkie próby łączenia nie powiodły się.Jutro jadę do Magro po całe okablowanie z tego modułu łącznie z wtyczkami...

jak po tym zabiegu nic sie nie zmieni pozostaje zawieźć go do jakiegoś mądrzejszego elektronika...

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no właśnie tutaj jest zonk.

nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu 46 central convience i 16 steering wheel, manetke mam zmieniona lecz nie potrafię zmienić kodowania bo po prostu nie da się z steering wheelem podłączyć.

natomiast moduł komfortu powoduje że co jakiś czas przestaje mi działać zamykanie z pilota, do tej pory gdy poruszało się wtyczkami na module, fartem udało się połączyć z modułem i na nowo je zaprogramować, niestety po ostatnim zdarzeniu wszelkie próby łączenia nie powiodły się.Jutro jadę do Magro po całe okablowanie z tego modułu łącznie z wtyczkami...

jak po tym zabiegu nic sie nie zmieni pozostaje zawieźć go do jakiegoś mądrzejszego elektronika...

jakbyś takiego potrzebował to znam takiego magika :wink4:

... i proponowałbym od tego zacząć zamiast kupować niepotrzebnie okablowanie ...

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________

sam miałem esiego i poza tym, że dobrze się prowadzi,to jak wstawisz go do garażu i położysz się koło niego to słychać jak go rdza wpierdala :polew:

:polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:29_________________________________________________ku***a mać jak mi znów dziś net muli :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no właśnie tutaj jest zonk.

nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu 46 central convience i 16 steering wheel, manetke mam zmieniona lecz nie potrafię zmienić kodowania bo po prostu nie da się z steering wheelem podłączyć.

natomiast moduł komfortu powoduje że co jakiś czas przestaje mi działać zamykanie z pilota, do tej pory gdy poruszało się wtyczkami na module, fartem udało się połączyć z modułem i na nowo je zaprogramować, niestety po ostatnim zdarzeniu wszelkie próby łączenia nie powiodły się.Jutro jadę do Magro po całe okablowanie z tego modułu łącznie z wtyczkami...

jak po tym zabiegu nic sie nie zmieni pozostaje zawieźć go do jakiegoś mądrzejszego elektronika...

jakbyś takiego potrzebował to znam takiego magika :wink4:

... i proponowałbym od tego zacząć zamiast kupować niepotrzebnie okablowanie ...

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:27_________________________________________________

sam miałem esiego i poza tym, że dobrze się prowadzi,to jak wstawisz go do garażu i położysz się koło niego to słychać jak go rdza wpierdala :polew:

:polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:29_________________________________________________ku***a mać jak mi znów dziś net muli :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wina leży napewno w okablowaniu, grunt tylko znaleźć tą igłę w stogu siana... bo jak inaczej wytłumaczyć to że wszystko inne za co odpowiada moduł działa, oprócz tego pilota która przestaje działać co jakiś czas,a cena nie jest jakaś kosmiczna całego tego okablowania + wtyczek (ok. 100zł) dlatego spróbuję tutaj jeszcze pokombinować sam, a jak nie, możesz sypnąć namiarami :wink4:

jakiś gość z Twoich okolic ???

Opublikowano

Tak , znam go od dziecka :wink4:

Ja jeszcze nie potrafiłem dobrze pisać a on już telewizory naprawiał ... od kilku lat bawi się z elektroniką samochodowa :wink4:

Opublikowano
Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48[/size]_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

Jak się nic totalnie nie zdupi to i normalna miłość jest stała :przebiegly:

chodzilo mi raczej w zywej milosci o te upadki i wzloty o ktorych padla wzmianka wczoraj :wink4:

bo ze bez nich byloby nudno.. to prawda ;)

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:35_________________________________________________

hello wieczorowo :hi:

no genau

co tam Badboy łykosz te zice? :naughty:

no wbiłeś mi niezłego klina :gwizdanie:

muszę sie uporać w końcu z tym modułem komfortu bo mnie to już wkurw!@

potem musze ogarnąć tą moją kierownicę bo nie mogę w ogóle wejść w gr. 16 Steering Wheel żeby aktywować pełny FIS.

gdyby nie te problemy powyżej nawet bym się nie zastanawiał nad łyknięciem ich...

no modul to wiem, ale co masz z kiera? Ty masz multi? co tam moze byc za problem? w ogole wyrezales fisa? :kox:

zapytaj roberta on to sam robil ;)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

no właśnie tutaj jest zonk.

nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu 46 central convience i 16 steering wheel, manetke mam zmieniona lecz nie potrafię zmienić kodowania bo po prostu nie da się z steering wheelem podłączyć.

natomiast moduł komfortu powoduje że co jakiś czas przestaje mi działać zamykanie z pilota, do tej pory gdy poruszało się wtyczkami na module, fartem udało się połączyć z modułem i na nowo je zaprogramować, niestety po ostatnim zdarzeniu wszelkie próby łączenia nie powiodły się.Jutro jadę do Magro po całe okablowanie z tego modułu łącznie z wtyczkami...

jak po tym zabiegu nic sie nie zmieni pozostaje zawieźć go do jakiegoś mądrzejszego elektronika...

Andrzej ASO po kabelki odwiedz na koncu :wink4:

najpierw sprobuj szpeca znalezc i ogarnac modul a jak sie okaze ze faktycznie padl to modulu poszukaj na allegro najlepiej od razu taki co Ci oswietlenie full pakiet obsluzy ;)

na koniec ASO [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 20:37_________________________________________________

no właśnie tutaj jest zonk.

nie mogę się w ogóle połączyć z modułem komfortu 46 central convience i 16 steering wheel, manetke mam zmieniona lecz nie potrafię zmienić kodowania bo po prostu nie da się z steering wheelem podłączyć.

natomiast moduł komfortu powoduje że co jakiś czas przestaje mi działać zamykanie z pilota, do tej pory gdy poruszało się wtyczkami na module, fartem udało się połączyć z modułem i na nowo je zaprogramować, niestety po ostatnim zdarzeniu wszelkie próby łączenia nie powiodły się.Jutro jadę do Magro po całe okablowanie z tego modułu łącznie z wtyczkami...

jak po tym zabiegu nic sie nie zmieni pozostaje zawieźć go do jakiegoś mądrzejszego elektronika...

jakbyś takiego potrzebował to znam takiego magika :wink4:

... i proponowałbym od tego zacząć zamiast kupować niepotrzebnie okablowanie ...

zgadzam sie :good: :good: :good:

Opublikowano

Andrzej może wystarczy spryskać jakimś kontakt spray'em ... albo wymienić jakiś pin we wtyczce , mówię Ci znam takiego gościa , tylko przypuszczam że jeden/dwa dni byłbyś bez auta :confused4:

Opublikowano
Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:48[/size]_________________________________________________

on jest po prostu zakochany w swoim aucie :) i dobrze... póki nie kocha bardziej niż żonę :gwizdanie:

wcale się nie dziwie że jest zakochany sam też jestem zakochany w swoim choć to stara padaka :kox:

A kto nie jest :naughty:

no Wiesiek idealnie to zpuentowal pare stron temu... jednak milosc do samochodow, motorow, rowerow jest inna :decayed:

bezwzajemna pelna nieskrepowana.. i jesli nic sie totalnie niezdupi... stala :kox: :kox: :kox:

Jak się nic totalnie nie zdupi to i normalna miłość jest stała :przebiegly:

chodzilo mi raczej w zywej milosci o te upadki i wzloty o ktorych padla wzmianka wczoraj :wink4:

bo ze bez nich byloby nudno.. to prawda ;)

[br]

No to Ci wybaczam :)

Opublikowano

Wilma a twój mąż to pewnie ma na imię Fred :gwizdanie:

Opublikowano

hahahaha no może w następnym wcieleniu takiego sobie poszukam :polew:

Opublikowano

zawsze możesz go przechrzcić :cool1:

Opublikowano

porozmawiam z nim o tym :polew:

Opublikowano

Wilma wybaczasz? dzienki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

tylko co ja takiego znow narobilem ? :embarrassed:

Opublikowano

wy jej dalej nie umiecie dac spokoju :gwizdanie:

Opublikowano

porozmawiam z nim o tym :polew:

powiedz mi jak wytrzymujesz jazdę po mieście,byłem parę razy w Wa-wie i miałem ochotę zabić większość kierowców,tam się wszyscy pchają,a jak zaświeci się zielone to każdy musi być pierwszy,kit z tym że kawałek dale ostro po pedale bo czerwone :wallbash: byłem w innych dużych miastach ale taka jazda to tylko w Poznaniu jest gorsza :no:
Opublikowano

Wilma a masz dzieci ? Jak tak ile ?

:>

Opublikowano

Wilmaa masz dzieci ? Jak tak ile ?

:>

podaj jeszcze swoje wymiary :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

1) Kwestia przyzwyczajenia i lubienia tego miasta :cool1:

2) Nie mam dzieci i mieć nie chcę.

3) Chyba rozmiar buta :P

Opublikowano

porozmawiam z nim o tym :polew:

powiedz mi jak wytrzymujesz jazdę po mieście,byłem parę razy w Wa-wie i miałem ochotę zabić większość kierowców,tam się wszyscy pchają,a jak zaświeci się zielone to każdy musi być pierwszy,kit z tym że kawałek dale ostro po pedale bo czerwone :wallbash: byłem w innych dużych miastach ale taka jazda to tylko w Poznaniu jest gorsza :no:

jezdzilem troche po wawie, mi sie to nawet podobalo totalna samowolka :gwizdanie:

Opublikowano

Kurna Wilma to ponętna blondynka czy to ty :slina::shocked:

jaskinowcym.jpg

Opublikowano

1) Kwestia przyzwyczajenia i lubienia tego miasta :cool1:

2) Nie mam dzieci i mieć nie chcę.

3) Chyba rozmiar buta :P

żeby nim nam nakopać :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.