Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha wypraszam sobie ja swoje zrobię a potem... :beach:

no przecież żartowałem,ja nic nie robię :embarrassed:

wieeem :) ja się tak szybko nie obrażam :> zwłaszcza jeżeli żarty są kulturalne

to źle trafiłaś :polew: dobra zbieram się muszę dzieciaki z przedszkola odebrać :wink4:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahah :polew: no to baw się dobrze :>

Opublikowano

a w ogole...

krotkie info dla ciekawych :P

sprzeglo sie w moim rozlecialo.... wymieniaja wlasnie :cool1:

a poza tym... szychta :naughty:

leca du dom :wink4:

:hi:

Opublikowano

no to co ja mam sama tak? :wallbash:

no dobrze to wypoczywać za mnie :hi:

Opublikowano

Dobry po robocie :hi:

Opublikowano

Dobry po robocie :hi:

witaj Robcio :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 15:38_________________________________________________

76686_177352468944560_100000094246169_595358_5058319_n.jpg

widzieliście to :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:siema: po robocie

ale zapierdalacie z tymi stronami ciekawe ile zajmie czytanie chyba ze 100stron Piotrowi (cabriofan czy jakos tak on to miał :> :tongue4:)

Opublikowano

Dobry po robocie :hi:

:hi:

Po robocie

Ale na się Wilma wyrabia jeszcze się przeprowadzi do nas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:18_________________________________________________Robert żarcie zamówione jaką wódę kupujemy, yno ni żoładkowa :sick3:

Opublikowano

:hi: po robocie i ja

hahaha nie no ja uwielbiam moją Warszawę, ale odwiedzać... czemu nie :)

@ angry tej to wygodnie :naughty:

Opublikowano

Kurcze a ja przez stolyce co najwyżej przelotem przez tyle lat :embarrassed:

Angry boi się żony :naughty:

Opublikowano

"nadrabiałem" 8 czy 9 stron :wink4:

Opublikowano

Masz jeszcze czas, więc nic straconego :cool1:

oj ta żona go nie przygniecie przecież.... chyba :gwizdanie:

Opublikowano

Wilma daj foto Twojej furki :wink4:

Opublikowano

Wiesiek i reszta ekipy która jest na liście w pierwszym poście - mam info :

Arek dziś nie zdąży podjechać z ta zaliczką za domek , dzwonił do mnie żebym tam podjechał i dał mi nr. tel. do tego gościa , dzwoniłem do niego i się z nim umówiłem że w sobotę zapłaci się mu całość tj. 200 zł wynajem domku + 200 zł kaucja ( jak nic nie rozpierdolimy to te 200 zł kaucji dostaniemy z powrotem na koniec imprezy ) + około 30/50 zł za prąd

Ogrzewanie jest elektryczne , zależy ile prądu zużyjemy tyle zapłacimy ale powiedział że średnio to 30 zł

trzeba mu przywieźć kasę pół godziny przed przyjazdem "imprezowiczów"

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:34_________________________________________________

Wilma daj foto Twojej furki :wink4:

Dokładnie :naughty: pokaż te S8 :gwizdanie:

Opublikowano

Wiesiek i reszta ekipy która jest na liście w pierwszym poście - mam info :

Arek dziś nie zdąży podjechać z ta zaliczką za domek , dzwonił do mnie żebym tam podjechał i dał mi nr. tel. do tego gościa , dzwoniłem do niego i się z nim umówiłem że w sobotę zapłaci się mu całość tj. 200 zł wynajem domku + 200 zł kaucja ( jak nic nie rozpierdolimy to te 200 zł kaucji dostaniemy z powrotem na koniec imprezy ) + około 30/50 zł za prąd

Ogrzewanie jest elektryczne , zależy ile prądu zużyjemy tyle zapłacimy ale powiedział że średnio to 30 zł

trzeba mu przywieźć kasę pół godziny przed przyjazdem "imprezowiczów"

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good: :good:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 16:37_________________________________________________I jaka wódeczka :?:

Opublikowano

Jak mąż z delegacji wróci to poślę :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.