Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: nara spadam zmiana warty żona przyszła :gwizdanie:

Jak nie zejdziesz to :baseball::vava:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko wiem i na 99% będziemy. Mam nadzieję że nic nie ulegnie zmianie. Pozdro :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:37_________________________________________________A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!

Opublikowano

:hi: nara spadam zmiana warty żona przyszła :gwizdanie:

:hi:

domyśliłam się, że to szok, bo osób, które świadomie nie chcą posiadać dzieci w naszym kraju wciąż jest zbyt niska :P

i szczerze mówiąc jeśli to tylko instynkt ma wpływać na chęć posiadania dzieci... to ja to piernicze :P

i te "między wierszami" łatwo wyczuć... kobiecie i tak się wieku nie wypomina :wink4:

alez my tu absolutnie wieku nie bedziemy liczyc :decayed:

a kiedy do pierwszej klasy szlas? :gwizdanie:

Opublikowano

A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!

czemu spodobała :mysli:

Przecież nie wiemy jak wygląda :wink4:

A nawet czy jest kobieta :gwizdanie:

Opublikowano

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

Opublikowano

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

Marzenia !!! :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________

A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!

czemu spodobała :mysli:

Przecież nie wiemy jak wygląda :wink4:

A nawet czy jest kobieta :gwizdanie:

No chyba nie facetem!!! a może??? i co ona się tak interesuje Śląskie chce do kopalni przyjść robić?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!

czemu spodobała :mysli:

Przecież nie wiemy jak wygląda :wink4:

A nawet czy jest kobieta :gwizdanie:

No udowadniać swojej kobiecej... "natury" nie będę xD i to tak publicznie :polew: :polew:

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

No może trochę wolnej podłogi się znajdzie :polew:

Opublikowano

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

no wlasnie :decayed::good: :good: :good:

a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz ;) jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" :wink4:

Opublikowano

No chyba nie facetem!!! a może??? i co ona się tak interesuje Śląskie chce do kopalni przyjść robić?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I coś w tym jest :gwizdanie:

Opublikowano

No może trochę wolnej podłogi się znajdzie :polew:

Wystarczy ważne że męża nie ma :naughty:

No chyba nie facetem!!! a może??? i co ona się tak interesuje Śląskie chce do kopalni przyjść robić?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To całkiem możliwe, widać że kobieta na wysokim poziomie to i do kopalni się nada.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

no wlasnie :decayed::good: :good: :good:

a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz ;) jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" :wink4:

Zobaczę sobie.

Opublikowano

a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz ;) jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" :wink4:

Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie:

Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu")

Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie :wink4:

Opublikowano

a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz ;) jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" :wink4:

Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie:

Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu")

Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie :wink4:

Boże ale biurokrata !!!

Opublikowano

Kurcze a może by tak zagraniczny wypad zrobić na imprę, Wilma ma wolną chatę :naughty:

Marzenia !!! :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:43_________________________________________________

A tak na marginesie to co wam się ta Wilam spodobała !!!

czemu spodobała :mysli:

Przecież nie wiemy jak wygląda :wink4:

A nawet czy jest kobieta :gwizdanie:

No chyba nie facetem!!! a może??? i co ona się tak interesuje Śląskie chce do kopalni przyjść robić?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta na grubie chce dupać :P (nie jestem pewna czy tak się pisze:P)

Opublikowano

Ordnung muß sein

Opublikowano

Nie jestem biurokratą (wręcz przeciwnie) ale za kolejne wstawianie (któreś z koli) Twoich linków możesz nawet dostać :banned: ... ja tego nie wymyśliłem i jak wspomniałem wcześniej mi to nie przeszkadza :wink4: tylko mówię jak jest :cool1:

Opublikowano

ta na grubie chce dupać :P (nie jestem pewna czy tak się pisze:P)

Widzę że oglądasz Kabaret Młodych Panów z Rybnika[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________Ida bo moja dre papa a i na rano mom

:hi:

Opublikowano

a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz ;) jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad" :wink4:

Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie:

Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu")

Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie :wink4:

nie no nie zrobilem tego specjalnie.. przypomnialo mi sie akurat to wkleilem ;) i to jednorazowo a nie ze watek po watku wklejam wiec chyba nic zlego :rolleyes:

tak przynajmniej na moj rozum... zadna reklama tylko dla Waszej wiadomosci.. po co gdzies daleko szukac jak jestescie chetni..

Opublikowano

Ida bo moja dre papa a i na rano mom

:hi:

Kolejny :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano

Czuje się podglądana xd Ano owszem bardzo mi przypadli do gustu :D Zwłaszcza Robert Korólczyk wydaje się być bardzo sympatyczny :good:

Ida bo moja dre papa a i na rano mom

:hi:

Kolejny :gwizdanie:

:hi:

Fakt.. kolejny :P

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.