Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no w koncu w tej stolycy sie budza :kox:

:hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

no w koncu w tej stolycy sie budza :kox:

:hi:

Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy :cool1:

Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu :D:polew:

Opublikowano

:hi:

no w koncu w tej stolycy sie budza :kox:

:hi:

Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy :cool1:

Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu :D:polew:

znam to doskonale :naughty:

Opublikowano

:hi:

no w koncu w tej stolycy sie budza :kox:

:hi:

Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy :cool1:

Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu :D:polew:

znam to doskonale :naughty:

Podobno takie odsypianie wcale nie jest najzdrowsze... ale weź i sobie tego człowieku odmów :D:polew:

Opublikowano

:siema:

:hi:

Opublikowano

:siema:

:hi:

:hi:

no w koncu w tej stolycy sie budza :kox:

:hi:

Nie budzą tylko mają czas odpisać siedząc w pracy :cool1:

Jakby to zależało wyłącznie od mojego obudzenia się...najlepiej w jakiś wolny weekend, to byś mnie widział dopiero po południu :D:polew:

znam to doskonale :naughty:

Podobno takie odsypianie wcale nie jest najzdrowsze... ale weź i sobie tego człowieku odmów :D:polew:

nie jest najzdrowsze bo najzdrowiej to sie wysypiac na biezaco :wink4:

Opublikowano
:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:
Opublikowano

:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:

pier**lisz :shocked:

Opublikowano

no raczej :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:

:)

dobre :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hammer Ty będziesz coś zamawiał u Toma77,bo ja też mam parę rzeczy od niego łyknąć? :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 11:31_________________________________________________

:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:

:)

dobre :polew: :polew: :polew:

no k**wa nie wiem czy dobre obudziłem się zlany potem i przedtem też :(
Opublikowano

Hammer Ty będziesz coś zamawiał u Toma77,bo ja też mam parę rzeczy od niego łyknąć? :wink4:

:mysli: raczej nic mi nie potrzebne

Opublikowano

Hammer Ty będziesz coś zamawiał u Toma77,bo ja też mam parę rzeczy od niego łyknąć? :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 11:31_________________________________________________

:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:

:)

dobre :polew: :polew: :polew:

no ku***a nie wiem czy dobre obudziłem się zlany potem i przedtem też :(

no to sie nie dziwie.. taki horror na dzien dobry :shocked:

Opublikowano

:hi: witajcie,opiszę Wam co mi się dzisiaj przytrafiło,w nocy trochę sypało,obudziłem się jak zwykle o 8,strasznie bolały mnie nogi,pokuśtykałem na dwór patrzę,a tam pół metra śniegu nawiało przed wejściem,od razu się obudziłem i zabrałem łopatę by się z tym uporać byłem w kapciach no i niestety potknąłem się i złamałem nogę w trzech miejscach,na chwilę straciłem przytomność i uczułem jak ktoś próbuje targać mnie za nogę z tej zaspy śnieżnej,ocknąłem się natychmiast patrzę,a to pies sąsiada pieprzony pit bul dobiera się do mojej nogi tej połamanej,uczułem straszny ból prawej kończyny,j**any kundel zaczął mnie gryźć,nic nie mogłem zrobić i znowu straciłem przytomność,po pewnym czasie obudziłem się gdyż córka ciągnęła mnie za nogę i wołała tatusiu obudź się idziemy do przedszkola :shocked:

Nosz kurna a ja już czytałam i z taką myślą "to co on tu robi..." :polew: a idź... tak ludzi wkręcać z rana :tongue4:

Opublikowano

też się zastanawiam jak człowiekowi takie pierdy mogą się śnić :mysli:

Opublikowano

powiedzmy, że bardzo przeżywasz początek zimy... i nie przepadasz za pieskami ze szczękościskiem :decayed:

Opublikowano

raczej przeżywczy nie jestem jak już mam sny to raczej erotyczne :kox:

Opublikowano

hahahahah to chociaż żona ma z tego użytek z rana :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.