Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahahah to chociaż żona ma z tego użytek z rana :polew: :polew:

z rana nie da rady bo dzieciaki wskakują centralnie na brzuch i robią sobie jump jump :polew:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahah to chociaż żona ma z tego użytek z rana :polew: :polew:

z rana nie da rady bo dzieciaki wskakują centralnie na brzuch i robią sobie jump jump :polew:

póki im się noga nie obsunie... :polew:

PS biedna żona... nic energii z rana nie dostanie od męża :wink4:

Opublikowano

hahahahah to chociaż żona ma z tego użytek z rana :polew: :polew:

z rana nie da rady bo dzieciaki wskakują centralnie na brzuch i robią sobie jump jump :polew:

póki im się noga nie obsunie... :polew:

cha cha żebyś wiedziała i to nie raz :shocked: raz to młody przyleciał z widelcem i sru nim w klatę,mało mnie szlag nie trafił,innym razem to z palcem do oka i przeciął mi rogówkę oka 2 lata się z bólem męczyłem ale i tak kocham je nad życie :>
Opublikowano

hahahahah to chociaż żona ma z tego użytek z rana :polew: :polew:

z rana nie da rady bo dzieciaki wskakują centralnie na brzuch i robią sobie jump jump :polew:

póki im się noga nie obsunie... :polew:

cha cha żebyś wiedziała i to nie raz :shocked: raz to młody przyleciał z widelcem i sru nim w klatę,mało mnie szlag nie trafił,innym razem to z palcem do oka i przeciął mi rogówkę oka 2 lata się z bólem męczyłem ale i tak kocham je nad życie :>

Masz cierpliwość synek... :tongue4:

Ochraniacz na klejnoty kup, żeby nie stracić tego i owego :gwizdanie:

Przy okazji mi przypomniałeś o piosence Kris Kross - Jump :dance:

Opublikowano

Masz cierpliwość synek... :tongue4:

Ochraniacz na klejnoty kup, żeby nie stracić tego i owego :gwizdanie:

Przy okazji mi przypomniałeś o piosence Kris Kross - Jump :dance:

trza to przemyśleć :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:08_________________________________________________nie znam tej piosenki :rolleyes:

Opublikowano

Masz cierpliwość synek... :tongue4:

Ochraniacz na klejnoty kup, żeby nie stracić tego i owego :gwizdanie:

Przy okazji mi przypomniałeś o piosence Kris Kross - Jump :dance:

trza to przemyśleć :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 12:08_________________________________________________nie znam tej piosenki :rolleyes:

Poproś pod choinkę :tongue4:

Początek lat 90tych

Opublikowano

nie wierzę temu tłustemu pasibrzuchowi mikusiowi,jak go w zeszłym roku poprosiłem o nowe RS 4 to dał mi pod choinkę stare B5 pewnie z piosenką będzie to samo i da mi hajmat melodie dla starzika :no:

Opublikowano

nie wierzę temu tłustemu pasibrzuchowi mikusiowi,jak go w zeszłym roku poprosiłem o nowe RS 4 to dał mi pod choinkę stare B5 pewnie z piosenką będzie to samo i da mi hajmat melodie dla starzika :no:

Taa, ale miałam na myśli ochraniacz żeby Ci dał :polew:

A co do auta to doceniaj, że w ogóle masz... zobacz ile ludzi w Polsce nie ma auta jakiegokolwiek...nie mówiąc już o koncie bankowym albo internecie...

Dla przykładu: w Polsce co szósta osoba posiada konto w banku podczas gdy w krajach Beneluxu przypada po 6 kont na 1 osobę

No więc nie marudzić :good:

Opublikowano

a jak to się ma do prezentu od mikusia,przecie to nie ja mam za niego bulić tylko grubas :wallbash:

Opublikowano

Zależy kogo przebierzesz za tego Mikołaja... jak samego siebie... no to cóż poradzić... :gwizdanie:

Opublikowano

no jak sam mam być mikusiem to ja to pier**lę :doh1:

Opublikowano

no jak sam mam być mikusiem to ja to pier***ę :doh1:

zawsze możesz się wyręczyć śnieżynką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

śnieżynkami to go obrzucę jak mi nie da RS 4 :baseball:

Opublikowano

rozumiem, że teraz masz na myśli szefa co Ci za mało daje... :cool1:

Opublikowano

rozumiem, że teraz masz na myśli szefa co Ci za mało daje... :cool1:

sam sobie jestem szefem :gwizdanie:
Opublikowano

rozumiem, że teraz masz na myśli szefa co Ci za mało daje... :cool1:

sam sobie jestem szefem :gwizdanie:

No to dałeś pupy teraz... musisz sam siebie tymi śnieżynkami nic się na to nie poradzi :dontknow:

Nawet nie ma na kogo zwalić...

PS czy tylko mi tak wolno forum chodzi?

Opublikowano

to co mam powiedzieć dzieciom że mikołaj nie istnieje :cool1:

Opublikowano

no cóż... prawda bywa bolesna... :polew:

Opublikowano

dobra napisz lepiej czym się zajmujesz w pracy? :cool1:

Opublikowano

W tej chwili jak możesz zaobserwować to się namiętnie opierniczam :P a tak normalnie, to fakturowaniem i windykacją :tongue4:

a szanowny Pan co konkretniej robi? :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.