Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tą etką to ciężka sprawa :confused4:

Nie aż taka trudna :wink4:

ale o wiele łatwiej jest szukać nr. części w modelach od [b6] i wpisaniu nr. VIN ... ( niestety już drugi dekoder się spieprzył , czekam na następny :naughty:)

... w [b5] też się da , tylko trzeba troszkę dłużej poszukać

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

Dziś będę oglądał "Laura" na TVN o 21:30 :wink4:

skąd ja wiedzialem ze nie opuscisz filmu o gornikach...... :gwizdanie:

:decayed:

:naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na razie mnie to męczy :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:Marcin :naughty:

I co idziecie na imprezkę :?:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:03_________________________________________________To co pany , na imprezkę bierzemy "Krupnik" , jakieś napoje (Cola , sok itp.) jakieś Chipsy/paluszki , przekąski (śledzie , ogórki ) dobrze myślę :mysli: nie wiem czy jest tam jakiś czajnik i szklanki ale chyba tak wiec można było by zabrać kawę (cherbatę) cukier :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To co pany , na imprezkę bierzemy "Krupnik" , jakiś napoje (Cola , sok itp.) jakieś Chipsy , przekąski (śledzie , ogórki ) dobrze myślę :mysli: nie wiem czy jest tam jakiś czajnik i szklanki ale chyba tak wiec można było by zabrać kawę (cherbatę) cukier :mysli:

Krupnik kupiony, a na reszte sie zgadzam :good:

Opublikowano

weźcie też srajtaśmę z tego co pamiętam to nie było,a co do zastawy to była tylko kieliszki różnej zorty :wink4:

Opublikowano

weźcie też srajtaśmę z tego co pamiętam to nie było,a co do zastawy to była tylko kieliszki różnej zorty :wink4:

dzięki za info :good:

Opublikowano

i uważajcie by nikogo nie wpuszczać,tam często są kradzieże jak towarzystwo ma lekko w czubie to lubią się przypałętać różni czarodzieje,najlepiej zamknąć domek :good:

Opublikowano

A może by sie tak dogadać kto co weźmie np. ktoś kupi ze dwie paczki Chips'ów , ktoś inny śledziki , ogórki ... , jeszcze inny kawę , cukier ... :mysli:

Opublikowano

lepiej niech jedna osoba kupi przedstawi rachunek i się rozliczycie będzie taniej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i uważajcie by nikogo nie wpuszczać,tam często są kradzieże jak towarzystwo ma lekko w czubie to lubią się przypałętać różni czarodzieje,najlepiej zamknąć domek :good:

no to ladny nam domek zalatwiles :baseball:

A może by sie tak dogadać kto co weźmie np. ktoś kupi ze dwie paczki Chips'ów , ktoś inny śledziki , ogórki ... , jeszcze inny kawę , cukier ... :mysli:

albo mozna w czasie spota do Tesco wtapic, a wczesniej zrobic sciepe po 10 zl :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej niech jedna osoba kupi przedstawi rachunek i się rozliczycie będzie taniej :wink4:

Ty to masz łeb :naughty:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________

albo mozna w czasie spota do Tesco wtapic, a wczesniej zrobic sciepe po 10 zl :gwizdanie:

A tak będzie jeszcze lepiej :good: a po zakupy poślemy nasze kobiety :wink4:

Opublikowano

to ja jestem organizatorem :mysli: nie chłopaki tylko zamkniecie drzwi i już a jak wyjdziecie z domku to nie zostawiajcie cennych rzeczy,to tylko rada :wink4:

Opublikowano
  • Autor
to ja jestem organizatorem

a kto zalatwil namiary na domek :cool1:

musisz byc tez za cos winny :decayed:

Opublikowano
to ja jestem organizatorem

a kto zalatwil namiary na domek :cool1:

musisz byc tez za cos winny :decayed:

dobra mogę być :tongue4:
Opublikowano

a kto zalatwil namiary na domek :cool1:

No wiemy Arek ze Ty :good:

Dobra na razie spadam , może później jeszcze tu zajrzę :wink4:

:hi:

Opublikowano

widzisz Arek to Ty :polew:

Opublikowano

:hi:

chwile człeka nie ma, chwilę sobie w łóżeczku posiedziałam a tu takie obgadywanie :shocked:

swoją drogą jak się naczytam jakie tu romanse odchodzą to aż mi się gorąco robi :polew:

czuję się taka zawstydzona :wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

a kto zalatwil namiary na domek :cool1:

No wiemy Arek ze Ty :good:

:bicz:

Dobra na razie spadam , może później jeszcze tu zajrzę :wink4:

:hi:

pozdrow Laure :wink4:

Opublikowano

dobra uciekam fajny film mam :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

dobra uciekam fajny film mam :hi: :hi: :hi: :hi:

ten taki na redtube itp? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.