Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no temu... wczoraj wieczorem ledwie parę postów się pojawiło... dzisiaj... cały dzień takie milczenie odchodziło, że to masakra jakaś :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeeee tam angry nie miał na pewno snów o złamanej nodze tylko erotyczny z czego na pewno skorzystała jego druga połowa no i co opłaciło się nie. :sexinbed:

Jak Cie nie ma to nawet nie pisze i nie dogryza innym :foch:

Opublikowano

Niektórzy do pracy chodzą i tam nie mają dostępu do kompa/netu m.in. ja :wink4:

Opublikowano

Bo u nas nie wykonuje się tak entelygentnej roboty jak Wawie.

U nas sie d*pie. p czytaj d

Opublikowano

Bo u nas nie wykonuje się tak entelygentnej roboty jak Wawie.

U nas sie pupie. p czytaj d

:rolleyes:

Opublikowano

Eeeee tam angry nie miał na pewno snów o złamanej nodze tylko erotyczny z czego na pewno skorzystała jego druga połowa no i co opłaciło się nie. :sexinbed:

Jak Cie nie ma to nawet nie pisze i nie dogryza innym :foch:

Jemu i jej się opłaciło.. ale nam średnio :kox::polew:

Dzisiaj siedziałam i widziałam, że był co i raz online a też milczał! :foch:

Niektórzy do pracy chodzą i tam nie mają dostępu do kompa/netu m.in. ja :wink4:

No taaak... ale kilku było online... i też milczało w sposób niezwykle bezczelny :polew:

Opublikowano

No taaak... ale kilku było online... i też milczało w sposób niezwykle bezczelny :polew:

Może czytali zaległości :wink4:

Opublikowano

No taaak... ale kilku było online... i też milczało w sposób niezwykle bezczelny

No kurcze ,normalna z Ciebie babka lubisz jak się Ciebie adoruje, :przebiegly:

ładnie to tak pod nieobecność męża :gwizdanie:

Opublikowano

No kurcze ,normalna z Ciebie babka lubisz jak się Ciebie adoruje, :przebiegly:

ładnie to tak pod nieobecność męża :gwizdanie:

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:15_________________________________________________Dobra ja na razie spadam :hi:

Wpadnę później :wink4:

Opublikowano

:hi:

no ja znowu do roboty na nockę idę :wallbash:

Opublikowano

No taaak... ale kilku było online... i też milczało w sposób niezwykle bezczelny :polew:

Może czytali zaległości :wink4:

Zwłaszcza angry nie? :tongue4:

No taaak... ale kilku było online... i też milczało w sposób niezwykle bezczelny

No kurcze ,normalna z Ciebie babka lubisz jak się Ciebie adoruje, :przebiegly:

ładnie to tak pod nieobecność męża :gwizdanie:

Ależ ja słowem o adoracji nie wspomniałam! Tylko o gadaniu :cool1:

A tak całkiem na marginesie, to chyba każda kobieta lubi być adorowana :blink:

Mężczyźni z resztą też :chytry:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:17_________________________________________________

:hi:

no ja znowu do roboty na nockę idę :wallbash:

:hi:

Opublikowano

Angry zastanawia się nad być albo nie być :polew:

Hmmm ja tam tylko piszę z kobietą przez internet, nawet nie wiem jak wygląda i na dodatek masz męża co w tym wypadku jest zaletą :gwizdanie:

Opublikowano

Angry zastanawia się nad być albo nie być :polew:

Hmmm ja tam tylko piszę z kobietą przez internet, nawet nie wiem jak wygląda i na dodatek mam męża co w tym wypadku jest zaletą :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

a co to za zaleta dla Ciebie? :chytry:

Opublikowano

a co to za zaleta dla Ciebie? :chytry:

A co to za minka, mąż przeszkadza no przecież jest zaletą :wink4:

Opublikowano

a co to za zaleta dla Ciebie? :chytry:

A co to za minka, mąż przeszkadza no przecież jest zaletą :wink4:

miała oznaczać zaciekawienie co do Twojej opinii, bo o ile dla mnie może być zaletą o tyle dla Ciebie, to nie wiem jakie dać uzasadnienie :naughty:

Opublikowano

LUBIĘ MĘŻATKI. :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Narka spadam :hi:

Opublikowano

LUBIĘ MĘŻATKI. :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Narka spadam :hi:

hahahahhaa :polew: :polew: :polew:

Miłej nocki :hi:

Opublikowano

... i na dodatek mam męża co w tym wypadku jest zaletą :gwizdanie:

Wiesiek ma męża :gwizdanie:

Opublikowano

... i na dodatek mam męża co w tym wypadku jest zaletą :gwizdanie:

Wiesiek ma męża :gwizdanie:

hahahahah nie wytrzymał napięcia wreszcie się przyznał chłopak :D:polew:

Opublikowano

:hi: po robocie i szkole :>

działa mi ogrzewanie :naughty: nagrzewnica była tak za***ana że szok :wallbash::kwasny: ale jest już git :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.