Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak będą mieli zawody pływackie to będą trzeźwi po północy :decayed:

Taaak z tymi piraniami co to mogą ptaszki podjadać :kox::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

daj Boże,żeby wrócili z ...... :polew:,jeszcze się im przydadzą :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________ :hi:

I jak imprezka?Coś mi się wydaje ,że skoro nikt nic do tej pory nie pisze to nie było pływania tylko :drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance:.

Opublikowano

:hi:

no może im się przydadzą... hahaha :polew:

chyba, że wszyscy w żłobku wylądowali :D albo... na izbie przyjęć żeby zaszyć to i owo, bo piranie imprezę miały :D

Opublikowano

:hi: :hi:

Podobno w ostatnim momencie zmienili miejscówę :gwizdanie: i chyba nici z pływania...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Przydać się przydadzą na bank :naughty:,wylądować w żłobku ? :mysli: -rozwiń temat(oświeć mnie co to oznacza :think2:)[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________Siemasz Tomasz :hi:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________Ale rym :>

Opublikowano
  • Autor

:siema:

pierwszy :>

Opublikowano

:siema:

pierwszy :>

Ale z Ciebie ranny ptaszek :>

Opublikowano

:hi: z rana

Opublikowano
  • Autor

wyspany, prawie trzezwy i bez bólu glowy wiec Krupnik sie sprawdzil :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:32_________________________________________________

:hi: z rana

jak tam sampoczucie :?:

Opublikowano

wyspany, prawie trzezwy i bez bólu glowy wiec Krupnik sie sprawdzil :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 11:32_________________________________________________

:hi: z rana

jak tam sampoczucie :?:

Jest OK tylko do roboty trza iść :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no szkoda :confused4:

Opublikowano

czesc niestety nie moglem jechac na impreze ale bylem na parkingu i powiesz szczerze ze jak na "pierwszy moj raz" na spocie to fajnie bylo dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

No Pany dzięki za wczorajszego spota i imprezkę. :good:

Robert przeproś Marzenę za uciążliwości związane z imprezą. :embarrassed:

A tak poza tym to powinna Cię :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

czesc niestety nie moglem jechac na impreze ale bylem na parkingu i powiesz szczerze ze jak na "pierwszy moj raz" na spocie to fajnie bylo dziekuje i pozdrawiam

no fajnie ze wpadles i zapraszamy ponownie :good:

na wiosne musze zrobic jakas sesje zdjeciowa naszych samochodow i od Arturoo :kox:

No Pany dzięki za wczorajszego spota i imprezkę. :good:

Robert przeproś Marzenę za uciążliwości związane z imprezą. :embarrassed:

A tak poza tym to powinna Cię :bicz3:

no wlasnie, Robert, Marzena wielkie dzieki za goscine :notworthy:

Opublikowano

Ciekawe gdzie jest reszta imprezowiczów :kox::drunk:, czyżby klinika :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:19_________________________________________________Nie wiem czy nasz kolega nie wygląda tak :vava:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe gdzie jest reszta imprezowiczów :kox::drunk:, czyżby klinika :gwizdanie:

no wlasnie :mysli:

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie :decayed:

Opublikowano

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie

No początek był dobry, ciekawe jak finał. :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________ :hi: decks[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________Uciekł :mysli:

Opublikowano

:hi:

ja jestem tez ciekaw jak tam skonczyl wieczor Decks bo rozpoczal bardzo fajnie (0,5 na spocie poszlo :decayed: )

No początek był dobry, ciekawe jak finał. :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________ :hi: decks[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:25_________________________________________________Uciekł :mysli:

spokojnie bylo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.