Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek a jak tam Twoja?

pracuje do 19:00 :gwizdanie:

Arek to w takim razie... przyjemnej nocki Wam zycze :naughty:

:wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________

Przecięty nie jest, chyba router sie zepsuł bo nic na nim nie świeci

Robert skad neta lapiesz?

ja jak mi net padl w neo polaczylem sie na kablu zeby sprawdzic czy to router czy neo.. jak cos moge Ci pozyczyc modem adsl[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

:hi:Pany i Panie dzięx za spota i żałuję ,że nie mogłem byc z Wami u Roberta[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________Seves,Twoja Pani ma najładniejszy uśmiech na fotkach :)

Pioter dzieki dzieki przekaze ;)

no a ja oczywiscie o tym wiem :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arek a jak tam Twoja?

pracuje do 19:00 :gwizdanie:

Taki uśmiech to skarb :>

Arek to w takim razie... przyjemnej nocki Wam zycze :naughty:

:wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________

Przecięty nie jest, chyba router sie zepsuł bo nic na nim nie świeci

Robert skad neta lapiesz?

ja jak mi net padl w neo polaczylem sie na kablu zeby sprawdzic czy to router czy neo.. jak cos moge Ci pozyczyc modem adsl[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________

:hi:Pany i Panie dzięx za spota i żałuję ,że nie mogłem byc z Wami u Roberta[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:56_________________________________________________Seves,Twoja Pani ma najładniejszy uśmiech na fotkach :)

Pioter dzieki dzieki przekaze ;)

no a ja oczywiscie o tym wiem :decayed:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:52_________________________________________________się zaplątało :> Seves taki uśmiech to skarb :>
Opublikowano

dzięki za wczorajszą imprę :good:

przede wszystkim podziekowanie dla gospodarzy: Roberta i Marzeny :wink4:

było maśnie :decayed:

Opublikowano

dzięki za wczorajszą imprę :good:

przede wszystkim podziekowanie dla gospodarzy: Roberta i Marzeny :wink4:

było maśnie :decayed:

jak tam w ogole droga powrotna? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano

witajcie :hi: widziałem że impreza była przednia,tylko nie wiem czemu nie na kotwicy,domyślam się i nie pytam,u mnie było za***iście wylądowałem w hotelu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

witajcie :hi: widziałem że impreza była przednia,tylko nie wiem czemu nie na kotwicy,domyślam się i nie pytam,u mnie było za***iście wylądowałem w hotelu :naughty: :naughty: :naughty:

Zamiast 200zl na domek to dali Robertowi na bixy do A4 :decayed: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi: z ośnieżonej Wawy :>
Opublikowano

z popołudnia :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z zasypanego Rybola :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________

Zamiast 200zl na domek to dali Robertowi na bixy do A4 :decayed:

Skąd wiedziałeś :?: :mysli:

Opublikowano

Dobre popoludnie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: z zasypanego Rybola :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________

Zamiast 200zl na domek to dali Robertowi na bixy do A4 :decayed:

Skąd wiedziałeś :?: :mysli:

:hi:

chwalił się na PW :decayed:

Opublikowano

:hi: z zasypanego Rybola :decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 15:35_________________________________________________

Zamiast 200zl na domek to dali Robertowi na bixy do A4 :decayed:

Skąd wiedziałeś :?: :mysli:

:hi:

chwalił się na PW :decayed:

no to je chwolno żić (hmm czy rzić :P )

wszystko musi wypaplac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie tylko 1 strona od rana :blink:

dzisiaj mialem za***ista szychte :> cala zmiane jezdzilem samochdem 4x4 :kox:

Opublikowano

no właśnie tylko 1 strona! po spocie wszyscy umilkli :angry:

Opublikowano
:hi: bry wieczorową porą jak tam zima,nareszcie można bokami latać,fajnie się dzisiaj swoim tikaczem bawiłem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.