Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: przejebane pierwszy śnieg spadł i już przeziębienie mnie wzięło :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash::thumbdown:

uuu :confused4:

no to sie tam kuruj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

hello Hammer, jak tam furka? :naughty:

Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru :naughty: bo w tym tyg. ma być :radocha:

no to super :good: :good: :good:

wiem cos o tym bo sam ostatnio czekalem i czekalem :decayed: :decayed:

Auto ma dopiero jutro z lakierni wrócić :disgust: więc może do czwartku, piątku go złożą :mysli:

Opublikowano

:hi:

Szanowne grono fanów A4

Opublikowano
:hi::bry: z popoludnia :decayed:
Opublikowano

:siema:

hello Hammer, jak tam furka? :naughty:

Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru :naughty: bo w tym tyg. ma być :radocha:

no to super :good: :good: :good:

wiem cos o tym bo sam ostatnio czekalem i czekalem :decayed: :decayed:

Auto ma dopiero jutro z lakierni wrócić :disgust: więc może do czwartku, piątku go złożą :mysli:

Tomek juz mi Cie szkoda 3maj sie :good:

przerabialem to samo tydzien temu czekalem czekalem i czekalem.. tydzien bez auta a w sumie na 3tygodnie tydzien miec auto to duzo za krotko :no:

:hi:

Szanowne grono fanów A4

:hi::bry: z popoludnia :decayed:

Heloł po robocie :hi:

Opublikowano
:hi: po robocie :D
Opublikowano

:hi: po robocie :D

Wilmo :naughty: tam u Was sie tez tak mowi czy lapiesz nasze teksty? :naughty:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! :D Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady :polew:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! :D Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady :polew:

hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe :wink4:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! :D Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady :polew:

hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe :wink4:

Mogę się z Tobą założyć, że akcyntu nie złapię :D

Opublikowano
  • Autor

witam szanowne grono :hi:

Opublikowano

witam szanowne grono :hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

witam szanowne grono :hi:

:hi:

jak tam eSka :?:

uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie:

wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych :decayed:

Opublikowano

witam szanowne grono :hi:

:hi:

jak tam eSka :?:

uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie:

wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych :decayed:

Hahaha w końcu do Was zajadę jakoś...kiedy... to zobaczysz :decayed:

Opublikowano

witam szanowne grono :hi:

Hello Arek :hi:

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! :D Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady :polew:

hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe :wink4:

Mogę się z Tobą założyć, że akcyntu nie złapię :D

juz zlapalas ;) na pismie akcynt mosz bardzo dobry :naughty:

Opublikowano

U nas... ummm... niby podobnie... ale generalnie dość rzadko... więc summa summarum Was łapię :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu :decayed:

W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! :D Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady :polew:

hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe :wink4:

Mogę się z Tobą założyć, że akcyntu nie złapię :D

juz zlapalas ;) na pismie akcynt mosz bardzo dobry :naughty:

Tutaj to co innego... :D

Opublikowano

witam szanowne grono :hi:

:hi:

jak tam eSka :?:

uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie:

wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych :decayed:

dokladnie tak Arek, Wilmo jak to jest? masz jakas fotke Waszej/Twojej furki? :naughty:

no w sumie to Twoja fotke mysle ze tez chetnie bysmy obejrzeli :gwizdanie:

ale przede wszystkim eSki;) jaki kolor? a jaki silnik wiesz? :P cos dlubane? :naughty: a lusteka i zderzaki w kolorze? :kox:

Opublikowano

witam szanowne grono :hi:

:hi:

jak tam eSka :?:

uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie:

wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych :decayed:

dokladnie tak Arek, Wilmo jak to jest? masz jakas fotke Waszej/Twojej furki? :naughty:

no w sumie to Twoja fotke mysle ze tez chetnie bysmy obejrzeli :gwizdanie:

ale przede wszystkim eSki;) jaki kolor? a jaki silnik wiesz? :P cos dlubane? :naughty: a lusteka i zderzaki w kolorze? :kox:

Co do zdjęć już jakiś czas temu mnie pytaliście :cool1:

Kolor auta? Czarny. Zderzaki? Ten sam kolor. Lusterka? Srebrne. Silnik? 5,2 FSi V10. Nic nie dłubane.

PS: Mnie to nie ma co oglądać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.