Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak myślę :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żonka Kocha to wszystko wybaczy :). Pozdrawiamy, jakoś ostatnio mało czasu :wallbash:

:hi:

Opublikowano

Tak myślę :good:

To dobrze myślisz :wink4:

Wszystko jest spoko i Dzięki wszystkim za imprezkę :good:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:02_________________________________________________

Żonka Kocha to wszystko wybaczy :)

Ale co ma wybaczać :mysli:

Opublikowano

Marcin licznik do oddania już sprawdziłem, u mnie nie działa jak powinien no i te dwa wskaźniki szaleją.

Opublikowano

Powiedzcie mi jak się będziecie widzieć w styczniu Panowie? :naughty:

Opublikowano

Powiedzcie mi jak się będziecie widzieć w styczniu Panowie? :naughty:

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BADBOY i ANGRY Z OKAZJI ANDRZEJEK ! ! ! :drunk:

Opublikowano

Powiedzcie mi jak się będziecie widzieć w styczniu Panowie? :naughty:

Prawdopodobne daty to 9 i 22 styczeń :wink4:

Mhmmm... będę pamiętać i zobaczymy co da się zrobić...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BADBOY i ANGRY Z OKAZJI ANDRZEJEK ! ! ! :drunk:

Oooo no to faktycznie wszystkiego najlepszego :drunk:

Ja to już w ogóle zapomniałam, że dziś Andrzejki...

Opublikowano

Marcin licznik do oddania już sprawdziłem, u mnie nie działa jak powinien no i te dwa wskaźniki szaleją.

Spoko spoko to tylko chodziło byś sprawdził.

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BADBOY i ANGRY Z OKAZJI ANDRZEJEK ! ! ! :drunk:

Racja przyłączam się do życzeń :good:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________

Spoko spoko to tylko chodziło byś sprawdził.

Zadzwonię to się zgadamy :good:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BADBOY i ANGRY Z OKAZJI ANDRZEJEK ! ! ! :drunk:

Dołączam się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________Wiesiek to oddasz mi go na spocie powinienem być. Pozdro :)

Opublikowano

Wiesiek to oddasz mi go na spocie powinienem być. Pozdro :)

OK :notworthy:

Opublikowano

Wiesiek to oddasz mi go na spocie powinienem być. Pozdro :)

No wiedzę że mamy "kolejnego stałego bywalca" spotów w Rybniku ... oby tak dalej :good:

Opublikowano

Robercie masz nieaktualny podpis !!! :)

Opublikowano

Robercie masz nieaktualny podpis !!! :)

Co za wstyd :naughty:

Opublikowano

Robercie masz nieaktualny podpis !!! :)

Robercie masz nieaktualny podpis !!! :)

Co za wstyd :naughty:

:bicz:

Zaraz zmienię :wink4:

Nie miałem okazji wcześniej :cool1:

Opublikowano

Badboy :drunk:

Opublikowano

No zmieniaj :tongue4:

Ida spać

Dobrej nocki w A4

Opublikowano
:hi: Dobranoc
Opublikowano

:hi:

szykujcie sie bo dziś w nocy ma byc -19 stopni :confused4: i jestem ciekaw czy autko odpali :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.