Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:
Opublikowano

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

Opublikowano

witam szanownych klubowiczow

mam takie pytanie a mianowicie chodzi mi o to poleczke co jest przed galka do zmiany biegow pod popielniczka bo troche mi sie porysowala bo jest jakas gumowa czy cos takiego i kawalki tego zostaly mi pod paznokciami (wcale nie mam dlugich :) ) no i czy ma ktos jakias dobra rade ??

Opublikowano

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

Opublikowano

czy mozna to jakos odnowic??

Opublikowano

czy mozna to jakos odnowic??

pewnie że tak czytałem że można to gorącą wodą zmyć a potem pomalować na nowo też chcę się za to zabrać,ale jakoś się ociągam :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

:jaaaaa:
Opublikowano

czy mozna to jakos odnowic??

pewnie że tak czytałem że można to gorącą wodą zmyć a potem pomalować na nowo też chcę się za to zabrać,ale jakoś się ociągam :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

:jaaaaa:

Że niby M&M'sy to były? :chytry::polew:

Opublikowano

:siema: po robocie

Zaraz obiad i idę odśnieżać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:siema: po robocie

Zaraz obiad i idę odśnieżać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

witaj fajna pora na obiad a odśnieżanie pier**l rano będzie 2 razy tyle,właśnie zaczyna się mecz na tv4 :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________

czy mozna to jakos odnowic??

pewnie że tak czytałem że można to gorącą wodą zmyć a potem pomalować na nowo też chcę się za to zabrać,ale jakoś się ociągam :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

:jaaaaa:

Że niby M&M'sy to były? :chytry::polew:

z niebieskich to tylko ICE-y wpiepszam :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:48_________________________________________________dobra piwko i meczyk :naughty: spadam :drinks: jeszcze muszę cóś do pieca walnąć co by nie zamarznąć :hi:
Opublikowano

:siema: po robocie

Zaraz obiad i idę odśnieżać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

witaj fajna pora na obiad a odśnieżanie pier**l rano będzie 2 razy tyle,właśnie zaczyna się mecz na tv4 :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________

czy mozna to jakos odnowic??

pewnie że tak czytałem że można to gorącą wodą zmyć a potem pomalować na nowo też chcę się za to zabrać,ale jakoś się ociągam :wink4:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

ja tam sie ciesze z tej malutkiej antenki :naughty:

no ja nie wiem czy z tego można się cieszyć ale niektórzy mogą mieć mniejsze :cool1:

pamietaj ze zima jest... mroz tez robi swoje :polew:

on nie wie co to znaczy bo najadł się takich niebieskich cukierków :D :gwizdanie:

:jaaaaa:

Że niby M&M'sy to były? :chytry::polew:

z niebieskich to tylko ICE-y wpiepszam :naughty:

Póki rezultat dają ten sam... to mogą być i ICE'y... chyba, że chodzi o tłumaczenie słowa "ice".... :gwizdanie:

Opublikowano

Hammer od tego twojego avatara dostaję oczopląsów :acute:

Co Ty chcesz od moich cycuchów :decayed: najlepszy avatar na forum :gwizdanie:

Opublikowano

I odśnieżone :zemdlal:

Opublikowano

I odśnieżone :zemdlal:

A jaki padnięty bidulek... :gwizdanie:

Opublikowano

czy mozna to jakos odnowic??

Nie bardzo

I odśnieżone :zemdlal:

No i po co jak jutro będzie tak samo

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany z późnego wieczora :hi:

po wygranej Kolejorza :drunk:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:34_________________________________________________kuźwa to co dzisiaj się działo w centrum rybnika i na wodzisławskiej ok. godziny 16.30 można spokojnie nazwać Ice Age :decayed:

Opublikowano
:hi: Witojcie Andrzeju
Opublikowano

No i po co jak jutro będzie tak samo

:polew: :polew: :polew:

A ja przypuszczam że będzie mniej niż jakbym nie odśnieżył :cool1:Marzena rano jakoś musi tym seiczkiem wyjechać a mi się nie chce stawać o 6:30 żeby jej odśnieżyć :wink4:

Opublikowano

:hi: Witojcie Andrzeju

Witom Wos Wieśku :hi: spod samiuśkich Tater hehe

Roberto :hi:

Opublikowano

A ja przypuszczam że będzie mniej niż jakbym nie odśnieżył :cool1:Marzena rano jakoś musi tym seiczkiem wyjechać a mi się nie chce stawać o 6:30 żeby jej odśnieżyć :wink4:

Co nie chce no co, wstawać i szufelka przed żonką a chybcikiem. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.