Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Witam w piękny mroźny dizionek

Podobno idealna kobieta, to taka, która jest kuchtą w kuchni...damą na salonach a dziw** w łóżku, więc chyba coś w tym musi być :wink4:

Oooo to mi odpowiada najbardziej i rolami bym się ie zamienił tak jak pisałaś. :kox:

Spadam bo moja Pani wyciąga mnie do sklepu tzn. funkcja kierowcy i tragarza oraz wózkowego :cool1:

:hi:

hahhhah no to chociaż jeden docenił! :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spadam bo moja Pani wyciąga mnie do sklepu tzn. funkcja kierowcy i tragarza oraz wózkowego

:hi: witaj i po to kobiecie facet? :no:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 12:34_________________________________________________Wiecie czym różni się kobieta od papieru toaletowego - papier się rozwija :polew:
Opublikowano

Spadam bo moja Pani wyciąga mnie do sklepu tzn. funkcja kierowcy i tragarza oraz wózkowego

:hi: witaj i po to kobiecie facet? :no:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 12:34_________________________________________________Wiecie czym różni się kobieta od papieru toaletowego - papier się rozwija :polew:

Ja osobiście wolę razem robić wszystko... no dobra poza toaletą :wink4:

I bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

A co do dowcipu... czuję brak poszanowania :kwasny:

Opublikowano

A co do dowcipu... czuję brak poszanowania

to tylko żart :wink4:
Opublikowano

:bry: prosto z wykładu :decayed:

:hi:

już koniec o tak wczesnej porze?

gorzej tylko będzie z powrotem do domu

u Was zawsze macie problemy :gwizdanie:

to je przegoń jak takie same dobre rzeczy od Was przychodzą :gwizdanie:

tak dobrze nie ma:P

przecież napisałem że prosto z wykładu a nie po nim :gwizdanie:

U nas się używa tego sformułowania również i w drugim przypadku.

hmmm a więć jak użyłabyś tegoż sformułowania w moim przypadku?

a tak swoją drogą ile Ci płacą za to przesiadywanie na forum :decayed: ? nie masz jeszcze jakiś miejsc w pracy dla biednych studentów :tongue4:?

Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:
Opublikowano

:hi:

Witam w piękny mroźny dizionek

Podobno idealna kobieta, to taka, która jest kuchtą w kuchni...damą na salonach a dziw** w łóżku, więc chyba coś w tym musi być :wink4:

Oooo to mi odpowiada najbardziej i rolami bym się ie zamienił tak jak pisałaś. :kox:

Spadam bo moja Pani wyciąga mnie do sklepu tzn. funkcja kierowcy i tragarza oraz wózkowego :cool1:

hmm a istnieje normalny facet któremu by ten ideał kobiety nie odpowiadał :naughty: ?

Opublikowano

A co do dowcipu... czuję brak poszanowania

to tylko żart :wink4:

Żonie też tak opowiadasz? Czy się obawiasz później :baseball: .... :gwizdanie:

PS: jeśli ten dowcip nie był jednocześnie opinią... to pomyślę nad wybaczeniem nawet! :D:polew:

:bry: prosto z wykładu :decayed:

:hi:

już koniec o tak wczesnej porze?

gorzej tylko będzie z powrotem do domu

u Was zawsze macie problemy :gwizdanie:

to je przegoń jak takie same dobre rzeczy od Was przychodzą :gwizdanie:

tak dobrze nie ma:P

przecież napisałem że prosto z wykładu a nie po nim :gwizdanie:

U nas się używa tego sformułowania również i w drugim przypadku.

hmmm a więć jak użyłabyś tegoż sformułowania w moim przypadku?

a tak swoją drogą ile Ci płacą za to przesiadywanie na forum :decayed: ? nie masz jeszcze jakiś miejsc w pracy dla biednych studentów :tongue4:?

U nas tego sformułowania używają i jako pisanie w czasie wykładu i jako powrotu bezpośrednio z wykładów.

Jak płacą? No narzekać nie mogę... Jak będą przyjmować, to dam Ci znać :cool1:

Opublikowano

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:

Jego spytaj... ja mam ciężki charakter :tongue4: ale i tak, co można odczuć jak prawie się nie widzimy... tzn. widzimy, ale zbyt mało i zbyt rzadko.

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kwiatuchów zapomniałeś... i bombonierki... No ale wybaczam :D

Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:

Jego spytaj... ja mam ciężki charakter :tongue4: ale i tak, co można odczuć jak prawie się nie widzimy... tzn. widzimy, ale zbyt mało i zbyt rzadko.

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kwiatuchów zapomniałeś... i bombonierki... No ale wybaczam :D

mogę spytać tylko wyślij mi Jego nr.tel.,wirtualne się nie liczą :gwizdanie:
Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:

Jego spytaj... ja mam ciężki charakter :tongue4: ale i tak, co można odczuć jak prawie się nie widzimy... tzn. widzimy, ale zbyt mało i zbyt rzadko.

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kwiatuchów zapomniałeś... i bombonierki... No ale wybaczam :D

mogę spytać tylko wyślij mi Jego nr.tel.,wirtualne się nie liczą :gwizdanie:

To rozumiem, że jak przyjadę , to mogę na Ciebie liczyć? :polew:

Numeru nieee... ale widzę, że będę musiała z nim do Was przyjechać :naughty:

Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:

Jego spytaj... ja mam ciężki charakter :tongue4: ale i tak, co można odczuć jak prawie się nie widzimy... tzn. widzimy, ale zbyt mało i zbyt rzadko.

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kwiatuchów zapomniałeś... i bombonierki... No ale wybaczam :D

mogę spytać tylko wyślij mi Jego nr.tel.,wirtualne się nie liczą :gwizdanie:

To rozumiem, że jak przyjadę , to mogę na Ciebie liczyć? :polew:

Numeru nieee... ale widzę, że będę musiała z nim do Was przyjechać :naughty:

a co nie masz prawka :mysli:
Opublikowano

bynajmniej nie traktować jako wyłącznie np. kierowcę/tragarza etc. tylko jako partnera.

jesteś wyjątkowym przypadkiem, Twój musi mieć z Tobą jak w niebie :cool1:

Jego spytaj... ja mam ciężki charakter :tongue4: ale i tak, co można odczuć jak prawie się nie widzimy... tzn. widzimy, ale zbyt mało i zbyt rzadko.

to pomyślę nad wybaczeniem naw

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kwiatuchów zapomniałeś... i bombonierki... No ale wybaczam :D

mogę spytać tylko wyślij mi Jego nr.tel.,wirtualne się nie liczą :gwizdanie:

To rozumiem, że jak przyjadę , to mogę na Ciebie liczyć? :polew:

Numeru nieee... ale widzę, że będę musiała z nim do Was przyjechać :naughty:

a co nie masz prawka :mysli:

Nie o tym mówię. Mam na myśli pytanie go :naughty: Dobra coś się wymyśli, albo sam się przekonasz jaki mam charakterek :evil::D

Opublikowano

no to ja pasuję :no4:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________dobra muszę lecieć szczepionkę zaaplikować dzieciakom :hi:

Opublikowano

no to ja pasuję :no4:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 13:08_________________________________________________dobra muszę lecieć szczepionkę zaaplikować dzieciakom :hi:

No i nie wytrzymał napięcia... :D oj spokojnie... aż taką jędzą chyba nie jestem :D

Baw się dobrze :hi:

Opublikowano

dawać z tym spamem, ciągnąć do 400-stu :wink4:

róbmy tak co nasza szanowna Koleżanka przekroczy 400-sta, wtedy nie będzie miała wyjścia i będzie musiała się pojawić z zimną pół litrową warszawianką na spocie w rybniku :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dawać z tym spamem, ciągnąć do 400-stu :wink4:

róbmy tak co nasza szanowna Koleżanka przekroczy 400-sta, wtedy nie będzie miała wyjścia i będzie musiała się pojawić z zimną pół litrową warszawianką na spocie w rybniku :gwizdanie: :naughty:

Jak spot się odbędzie w dla mnie wolny weekend w styczniu :tongue4: Bo na chwilę obecną planujecie akurat w te zajęte :(

Opublikowano

Prezesu A-rek żyjecie jeszcze ???

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Prezesu A-rek żyjecie jeszcze ???

a zyje, zyje :>

nadrobilem spam (10 stron) :decayed:

Robert dobrze robisz ze odsniezasz tez wieczorem, ja tez tak robie :wink4: gdybym olał odsniezanie wieczorem to rano zajelo by mi to z 2x wiecej czasu. a tak jak pada snieg to z 30-40 min rano, po pracy i wieczorem z łopata i jest wszystko ok :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.