Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po prostu przyejdź jak Ci termin w końcu spasi :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po prostu przyejdź jak Ci termin w końcu spasi :tongue4:

Ale wy się widzicie co równe 2 tyg a ja w te same równe 2 jestem zajęta ;( Nie mam jak tego ogarnąć :wallbash:

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

opcja..... :kox: :kox:

Te argumenty są zaje...te :kox::decayed: :decayed: :decayed:

I to w dodatku wszystkim odpowiada po obu stronach odwiecznego sporu :polew:

Amen

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

opcja..... :kox: :kox:

Te argumenty są zaje...te :kox::decayed: :decayed: :decayed:

I to w dodatku wszystkim odpowiada po obu stronach odwiecznego sporu :polew:

Amen

:hi:

a żebyś wiedział... niech się stanie :D

Opublikowano

Robicie tu co czy ni :tongue4:

Opublikowano

Robicie tu co czy ni :tongue4:

witomy z późnego wieczora :hi:

Opublikowano

:hi:

Hellou

Opublikowano

Robicie tu co czy ni :tongue4:

My tu grzecznie siedzimy... czekamy na gadanie w większej grupie osób :D

Opublikowano

Ooo nasza PUPILKA też jest :gwizdanie:

Opublikowano

Ooo nasza PUPILKA też jest :gwizdanie:

No tak to jeszcze mnie nikt nie nazwał :polew:

No i... jakby mnie mogło zabraknąć... :gwizdanie:

Opublikowano

No co RODZYNEK :naughty: ,więcej kobiet z nami nie pisze :disgust:

Opublikowano

No co RODZYNEK :naughty: ,więcej kobiet z nami nie pisze :disgust:

No rodzynek... pupilka czy jak tam wygodniej :naughty: i powiem Ci szczerze... że mi taki układ pasuje :decayed:

Opublikowano

Oooo to Mamy układ :?:

:shocked:

Opublikowano

Oooo to Mamy układ :?:

:shocked:

hahahaha tak! ja jedna żadnej innej! mi pasuje :D

Opublikowano

Biorę rozwód :mysli:

Opublikowano

Biorę rozwód :mysli:

:shocked: no cóż... dobrze wiedzieć :D to życzę szczęścia na nowej drodze życia :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ale szybciej z A4 niż z moja Barbarą bo kto wódkę w sobotę postawi :?:

Opublikowano

Pany jest sprawa :disgust: ,temperatura płynu chłodzącego lata na zegarach między 60 ,a 90 stopni :thumbdown:,w klimatroniku w pozycji 49 podobnie tyle,że między 30 ,a 90 stopni.Nawet jak stał samochodzik cały dzień na dworze to i tak po przekręceniu stacyjki bez odpalania temp. w pozycji 49 wynosiła 30 stopni,w pozycji 51 miała 2 stopnie.

W pozycji 51 klimatronika siedzi między 88,a 90 po nagrzaniu samochodu(ok 15 km przejechane,z resztą bardzo szybko dochodzi do 90 stopni-10 minut jazdy przy dzisiejszej temperaturze dnia).

Termostat do wymiany? W marcu albo w kwietniu był wymieniany z rozrządem i zresztą gratów ,które się robi w komplecie poza tym z ASO wszystkie "śrubki" brałem.Mógł już zemrzeć? :mysli:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Ale szybciej z A4 niż z moja Barbarą bo kto wódkę w sobotę postawi :?:

Żeby z kobietą... dla wódki... byś się Pan wstydził :gwizdanie:

A co do linka... szczera prawda :tongue4:

Opublikowano

Pany jest sprawa :disgust: ,temperatura płynu chłodzącego lata na zegarach między 60 ,a 90 stopni :thumbdown:,w klimatroniku w pozycji 49 podobnie tyle,że między 30 ,a 90 stopni.Nawet jak stał samochodzik cały dzień na dworze to i tak po przekręceniu stacyjki bez odpalania temp. w pozycji 49 wynosiła 30 stopni,w pozycji 51 miała 2 stopnie.

W pozycji 51 klimatronika siedzi między 88,a 90 po nagrzaniu samochodu(ok 15 km przejechane,z resztą bardzo szybko dochodzi do 90 stopni-10 minut jazdy przy dzisiejszej temperaturze dnia).

Termostat do wymiany? W marcu albo w kwietniu był wymieniany z rozrządem i z resztą gratów ,które się robi w komplecie poza tym z ASO wszystkie "śrubki" brałem.Mógł już zemrzeć? :mysli:

Temp. z G2 masz na 49 kanale

Czujnik G2/G62 do wymiany (sprawdź najpierw wtyczkę tego czujnika - spryskaj kontakt spray'em) :wink4:

Sprawdź okablowanie tegoż czujnika ale na 99% masz go do wymiany (pamiętaj kup go w ASO !!!)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.