Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z wieczora

jeszcze tu Wilma nie przyjechala a wy juz ja na flache naciagacie :gwizdanie:

ladnie to tak? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczora

jeszcze tu Wilma nie przyjechala a wy juz ja na flache naciagacie :gwizdanie:

ladnie to tak? :naughty:

:hi:

Nawet nie zapytali czy z nimi wypiję :foch::polew:

Opublikowano

:hi: z wieczora

jeszcze tu Wilma nie przyjechala a wy juz ja na flache naciagacie :gwizdanie:

ladnie to tak? :naughty:

:hi:

Nawet nie zapytali czy z nimi wypiję :foch::polew:

:hi: to chyba nazbyt oczywiste :decayed:
Opublikowano

:hi: z wieczora

jeszcze tu Wilma nie przyjechala a wy juz ja na flache naciagacie :gwizdanie:

ladnie to tak? :naughty:

:hi:

Nawet nie zapytali czy z nimi wypiję :foch::polew:

:hi: to chyba nazbyt oczywiste :decayed:

a gdzie tam! ja sobie zapamiętam! a i tak bym się musiała zastanowić! :polew:

Opublikowano

no nie ma nad czym, lepszego towarzystwa to ze świecą szukać :tongue4:

Opublikowano

no nie ma nad czym, lepszego towarzystwa to ze świecą szukać :tongue4:

Jak terminy spotów będą kiedy trzeba to towarzystwo będzie a jak :D

Opublikowano

no nie ma nad czym, lepszego towarzystwa to ze świecą szukać :tongue4:

Jak terminy spotów będą kiedy trzeba to towarzystwo będzie a jak :D

jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim z terminem dogodził :gwizdanie:
Opublikowano

no nie ma nad czym, lepszego towarzystwa to ze świecą szukać :tongue4:

Jak terminy spotów będą kiedy trzeba to towarzystwo będzie a jak :D

jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim z terminem dogodził :gwizdanie:

No ale żeby co te Wasze dwa tygodnie akurat za każdym razem tak... :(

Opublikowano

I po robocie :hi:

Jeszcze jutro i ... :przebiegly:

_________________________________________________

Robert dobrze robisz ze odsniezasz tez wieczorem, ja tez tak robie :wink4: gdybym olał odsniezanie wieczorem to rano zajelo by mi to z 2x wiecej czasu. a tak jak pada snieg to z 30-40 min rano, po pracy i wieczorem z łopata i jest wszystko ok :decayed:

No , chociaż Ty Arek to rozumiesz :good:

Opublikowano

I po robocie :hi:

Jeszcze jutro i ... :przebiegly:

_________________________________________________

Robert dobrze robisz ze odsniezasz tez wieczorem, ja tez tak robie :wink4: gdybym olał odsniezanie wieczorem to rano zajelo by mi to z 2x wiecej czasu. a tak jak pada snieg to z 30-40 min rano, po pracy i wieczorem z łopata i jest wszystko ok :decayed:

No , chociaż Ty Arek to rozumiesz :good:

:hi:

jeszcze jutro i weekend... :travolta: a dla Was picie jak domniemam :tongue4:

Opublikowano

witaj Robercik :hi:

Opublikowano

jeszcze jutro i weekend... :travolta: a dla Was picie jak domniemam :tongue4:

i Barbórka :naughty:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 21:17_________________________________________________

witaj Robercik :hi:

:siema:

Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:
Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:

a może nie będziecie? :chytry:

Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:

a może nie będziecie? :chytry:

:jaaaaa:
Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:

a może nie będziecie? :chytry:

:jaaaaa:

ja to chętnie sprawdzę jak w końcu uda nam się zobaczyć na spocie :cool1:

Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:

a może nie będziecie? :chytry:

:jaaaaa:

ja to chętnie sprawdzę jak w końcu uda nam się zobaczyć na spocie :cool1:

obiecanki cacanki nie obiecuj bez pokrycia :gwizdanie:
Opublikowano

a dla Was picie jak domniemam

nie rób z nas alkoholików :stop:

a może nie będziecie? :chytry:

:jaaaaa:

ja to chętnie sprawdzę jak w końcu uda nam się zobaczyć na spocie :cool1:

obiecanki cacanki nie obiecuj bez pokrycia :gwizdanie:

To obietnica czy groźba? :D

A ogółem to ja chętnie w styczniu tak jak mówiłam, tylko terminy macie złe :kwasny:

Opublikowano

nie grożę kobietom :angry:

Opublikowano

nie grożę kobietom :angry:

No to rozumiem, że wybrałeś drugą opcję :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.