Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nima lekko trza dbać o żonka :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roberto :hi:

:hi:Andrzej

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:55_________________________________________________

Co nie chce no co, wstawać i szufelka przed żonką a chybcikiem. :naughty:

Widzieliście że mieszkam blisko lasu i są tu też otwarte przestrzenie (szczególnie gdzie staliście autami - z tamtąd właśnie nawiewa śnieg) ... rano mogłoby nawiać tyle tego śniegu że miała by problem wyjechać ... wiem bo nie raz tak już było jak nie odśnieżyłem wieczorem przy takich opadach :wink4:

[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:58_________________________________________________

nima lekko trza dbać o żonka :decayed:

No myślę że dbam :mysli: ale za lekko też nie może mieć :cool1:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Dobra ja spadam spać

Jakieś choróbsko mnie męczy ostatnio

Ale jeszcze dwa dni i weekend oraz Barbórka :naughty:

Nara :hi:

Opublikowano

tuż Ci pa dobrego odpalania paździochów jutro z rana :decayed::hi:

Opublikowano

:hi:

Kurować się chłopy co zdrowi bydziecie

Narka

Opublikowano

no i Wszyscy poszli spac... :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 00:56_________________________________________________W koncu wynieniłem koncówki wydechów z brzidkich na Ultera -minimum estetyczne wykonane ,następne w planach ringi zegarów [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:00_________________________________________________jak nikogo ni ma to se przespamuja zaległości :>[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 01:02_________________________________________________jednak za duzo tego ide nyny

Opublikowano

Dobry przed robotą :hi:

Opublikowano

cześć Hammer to twoje cycuchy toś ty jest transwestyt :polew::wink4:

Opublikowano

:bry: z rana :D no i ta Wasza śnieżyca do nas przychodzi :tongue4:

cześć Hammer to twoje cycuchy toś ty jest transwestyt :polew::wink4:

Pewne fakty nie wychodzą na pierwszych xx spotkaniach :polew:

Opublikowano

witaj Wilma[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:03_________________________________________________u nas niedługo będzie halny więc szybko śniegu nie będzie w Zakopcu już wieje i mają + :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:05_________________________________________________

no i ta Wasza śnieżyca do nas przychodzi :tongue4

od nas zawsze to co najlepsze :tongue4:
Opublikowano

witaj Wilma[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:03_________________________________________________u nas niedługo będzie halny więc szybko śniegu nie będzie w Zakopcu już wieje i mają + :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:05_________________________________________________

no i ta Wasza śnieżyca do nas przychodzi :tongue4

od nas zawsze to co najlepsze :tongue4:

Masz farta, że lubię śnieg! :D gorzej tylko będzie z powrotem do domu...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:Arturoo
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

gorzej tylko będzie z powrotem do domu

u Was zawsze macie problemy :gwizdanie:
Opublikowano
:bry: prosto z wykładu :decayed:
Opublikowano

:bry: prosto z wykładu :decayed:

:hi: gdzie się wyłożyłeś,chodnik był śliski :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.