Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

hahaha to muszę dobrą skocznię znaleźć widzę :D

Opublikowano
:hi: Rybnik
Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

hahaha to muszę dobrą skocznię znaleźć widzę :D

to szukaj czekamy z Wieśkiem :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 19:13_________________________________________________

:hi: Rybnik

witaj :hi:
Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

hahaha to muszę dobrą skocznię znaleźć widzę :D

to szukaj czekamy z Wieśkiem :naughty: :naughty: :naughty:

i co tak do dwóch na raz? no ładnie by Wam żony dały popalić :polew:

Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

hahaha to muszę dobrą skocznię znaleźć widzę :D

to szukaj czekamy z Wieśkiem :naughty: :naughty: :naughty:

i co tak do dwóch na raz? no ładnie by Wam żony dały popalić :polew:

:polew: :polew: :polew: buhahaha przecież nie widzę nic zdrożnego w skakaniu :mysli:
Opublikowano

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:

Dobra to ja też czekam :slina:

hahaha to muszę dobrą skocznię znaleźć widzę :D

to szukaj czekamy z Wieśkiem :naughty: :naughty: :naughty:

i co tak do dwóch na raz? no ładnie by Wam żony dały popalić :polew:

:polew: :polew: :polew: buhahaha przecież nie widzę nic zdrożnego w skakaniu :mysli:

hahahaha zwłaszcza w tym "w bok" haahaha

i innych.... skokach... :gwizdanie:

Opublikowano

ciekaw jestem co na to Twój ślubny :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________Hammer od tego twojego avatara dostaję oczopląsów :acute:

Opublikowano

ciekaw jestem co na to Twój ślubny :mysli:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________Hammer od tego twojego avatara dostaję oczopląsów :acute:

Co trzeba on wie :wink4:

No te cycki u Hammera już mnie przerastają...ale chyba w innym sensie niż Ciebie :tongue4:

Opublikowano

czego oczy nie widzą tym lepiej :polew:

Opublikowano

:hi: przed robota

synki siodom dzisio do auta i ukozol mi sie mily widok

beztytuu1tp.jpg

mala rzecz a jak cieszy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: przed robota

synki siodom dzisio do auta i ukozol mi sie mily widok

beztytuu1tp.jpg

mala rzecz a jak cieszy :gwizdanie:

nie kumam co Cię tak ucieszyło :mysli:
Opublikowano

:hi: przed robota

synki siodom dzisio do auta i ukozol mi sie mily widok

beztytuu1tp.jpg

mala rzecz a jak cieszy :gwizdanie:

nie kumam co Cię tak ucieszyło :mysli:

od dlugiego czasu staralem sie polaczyc moj zegar z zegarem radiowym z niemiec

Opublikowano

aaaaa :polew:

Opublikowano

wkoncu dzisio zalapol sygnal po 3 miesiacach od utraty

Opublikowano

czego oczy nie widzą tym lepiej :polew:

ewidentnie hahaha :polew:

:hi: przed robota

synki siodom dzisio do auta i ukozol mi sie mily widok

beztytuu1tp.jpg

mala rzecz a jak cieszy :gwizdanie:

patrzcie jak się cieszy, że zostały 23 i pół dnia do prezentów :tongue4:

Opublikowano

nie jego cieszy ten 1 dzień wypłaty :polew:

Opublikowano

nie jego cieszy ten 1 dzień wypłaty :polew:

hahahah :polew: albo odlicza kiedy sobie :sexinbed:

Opublikowano

Decks sprecyzuj, odnieś się :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.