Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: z rana

No to u nas w tej chwili jest -15... Brrr.... :)

:hi: Dobranoc Pani ciepłych snów

A dziękuję :) Ale przyznam, że sny to ja miałam dziś jakieś dziwne :shocked: jakieś baseny... jakieś murzynki se ganiały...policja była... i do tego z lekarzem coś było i że niby wszystko działo się w Chorwacji :shocked: dziwne sny... coś zapeszyłeś :D hihihi

:hi: w ten mroźny dzionek

Ja wiem dlaczego masz takie dziwne sny, Brak CHŁOPA :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z rana

No to u nas w tej chwili jest -15... Brrr.... :)

:hi: Dobranoc Pani ciepłych snów

A dziękuję :) Ale przyznam, że sny to ja miałam dziś jakieś dziwne :shocked: jakieś baseny... jakieś murzynki se ganiały...policja była... i do tego z lekarzem coś było i że niby wszystko działo się w Chorwacji :shocked: dziwne sny... coś zapeszyłeś :D hihihi

:hi: w ten mroźny dzionek

Ja wiem dlaczego masz takie dziwne sny, Brak CHŁOPA :gwizdanie:

:hi:

A wiesz, że nawet nie zaprzeczę! :polew:

Opublikowano

A wiesz, że nawet nie zaprzeczę! :polew:

Zna się to z autopsji :wink4:

Opublikowano

A wiesz, że nawet nie zaprzeczę! :polew:

Zna się to z autopsji :wink4:

Wiesiek też ma czasem słabsze dni i też mu wtedy brakuje chłopa :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

A wiesz, że nawet nie zaprzeczę! :polew:

Zna się to z autopsji :wink4:

Wiesiek też ma czasem słabsze dni i też mu wtedy brakuje chłopa :decayed::polew: :polew:

hahahahaha :polew: :polew: :polew:

współczuję mu skoro tak... wiem co to znaczy :D

Opublikowano

Wiesiek też ma czasem słabsze dni i też mu wtedy brakuje chłopa :decayed:

Tomek :baseball: :baseball: :baseball:

współczuję mu skoro tak... wiem co to znaczy :D

No a Tobie znowu się upiecze bo chłop jak przyjedzie to :kwiatek: no i odstraszy złe sny :sexinbed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek też ma czasem słabsze dni i też mu wtedy brakuje chłopa :decayed:

Tomek :baseball: :baseball: :baseball:

współczuję mu skoro tak... wiem co to znaczy :D

No a Tobie znowu się upiecze bo chłop jak przyjedzie to :kwiatek: no i odstraszy złe sny :sexinbed:

:polew: :polew: :polew:

W te kwiatuchy, to akurat wątpię... w resztę już mniej :D

No i jeśli chcesz, to mogę i Tobie chłopa załatwić, to i Tobie się upiecze :polew:

Opublikowano

No i jeśli chcesz, to mogę i Tobie chłopa załatwić, to i Tobie się upiecze :polew:

Mnie akurat nie potrzebny jest chłop bo jestem normalny, tylko :boobs::sex:

Opublikowano

:hi: po robocie

Ale przejebana pogoda :wallbash:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:14_________________________________________________

oo taaak te śląskie pasaty

passat tak się to pisze :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:15_________________________________________________

Zna się to z autopsji :wink4

a Tobie na co chłop ? :shocked:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:16_________________________________________________

:hi: po robocie

Ale przejebana pogoda :wallbash:

pogoda jest zajefajna można się w końcu poczuć jak Colin Mcrae :witch:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:14_________________________________________________

oo taaak te śląskie pasaty

passat tak się to pisze :gwizdanie:

To mówisz (godosz), że pisze się także antypassat? :D

Opublikowano
:mysli: tak szczerze to nie wiem czy jest coś takiego jak antypassat :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:42_________________________________________________no chyba że u Was na wichurze :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:43_________________________________________________znalazłem jest :embarrassed:
Opublikowano

hahahaha tak szczerze mówiąc, to masz wiatry pasat i odwrotny do niego antypasat :>

Nie oglądasz skoków narciarskich? :chytry:

Opublikowano

tak na pewno skoki odbywają się na równiku :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________Wiesiek co się tak czaisz? :mysli:

Opublikowano

tak na pewno skoki odbywają się na równiku :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________Wiesiek co się tak czaisz? :mysli:

oj nie o to mi chodziło hahahaha akurat lecą w tv :D:polew:

Opublikowano

i co małamysz wygrywa?

Opublikowano

i co małamysz wygrywa?

Małysz na 9 a Stoch na 16... reszta się nie dostała do drugiej serii.

Opublikowano

widzę że jesteś fanem sorry fanką skoków (w bok?) :polew:

Opublikowano

Nie czaję się tylko kumplowi navi robię :naughty:

Opublikowano

widzę że jesteś fanem sorry fanką skoków (w bok?) :polew:

Skoków tak... ale do przodu hahaha chciałbyś żebym do Ciebie "podskoczyła"? :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 18:05_________________________________________________

Nie czaję się tylko kumplowi navi robię :naughty:

Wybaczamy... chyba. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.