Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Blant :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: Chłopaki oraz serdecznie witam naszą koleżankę :wink4:
Opublikowano

i zaś cicho ida odśnieżyć antyna bo mi satelita nie banglo :gwizdanie:

to ja się idę kąpać... pomęczę później... jak będzie kogo... :gwizdanie:

Wilma i jak tam Warszawa podobno zasypana :?: :>

Zasypana... Generalnie mi się podoba. Problem tylko w tym, że chodniki są całe zasyfione i zęby można liczyć :kwasny:

Wilmo wrzucaj fotke i nie marudz ;)

obojetnie skad obojetnie gdzie z kim przy czym i w jakiej pozycji :wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________

:hi: z wieczora przed robota

:hi:

Decks Ty zajs do roboty?

Hahahaha zwłaszcza pozycji hahahaha

Już się wypowiadałam w tej kwestii i tej wersji się trzymam do czasu aż będę miała możliwość je zrobić :wink4:

Noo chyba, że na następny dzień albo coś będę mogła do Was przyjechać, to się wtedy focia nie opłaci chyba, że do profilu.

Swoją drogą... kiedy się w styczniu spotykacie? :chytry:

kobieta zmienna jest i byc moze teraz masz ochote wrzucic fotke tylko sie wstydzisz :polew: :polew: :polew:

Chyba do tych zmiennych nie należę... Raczej stoję twardo przy swoich postanowieniach/pomysłach/myślach/zdaniach itp.

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Nieee no bez przesady :tongue4:

:siema: Chłopaki oraz serdecznie witam naszą koleżankę :wink4:

Witam szanownego Pana :D:hi:

Opublikowano

Wilma ty każdego śmiechem witasz :?:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________0k lece bo i tak na chwile byłem :tongue4: pozdro :hi:

Opublikowano

Wilma fajną masz fotkę :slina:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Hammer kajś to znoloz ?:shocked:
Opublikowano

Wilma ty każdego śmiechem witasz :?:

Płakać nie zamierzam! ale dla Ciebie...jak jużtak prosisz... mina może być taka >> :no: << lepiej? :polew:

Wilma fajną masz fotkę :slina:

Taaaa... szkoda tylko, że nie swoją :tongue4:

Chociaż... może i lepiej... przynajmniej nie wszyscy muszą mnie oglądać bez bielizny i w szpilkach pod prysznicem :polew:

Opublikowano

Wilma fajną masz fotkę :slina:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Hammer kajś to znoloz ? :shocked:

Na nk.pl :polew: :polew:

Opublikowano

Wilma fajną masz fotkę :slina:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Hammer kajś to znoloz ? :shocked:

Na nk.pl :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________zbieram sie pomalu :hi:

Opublikowano

No kurcze tak wczesna pora a tu śniegiem Was zasypało :?:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Kurcze myślałem że jest ładniejsza :gwizdanie:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________To teraz muszę nadrobić spam :wink4:

Opublikowano

No kurcze tak wczesna pora a tu śniegiem Was zasypało :?:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:17_________________________________________________

angry znalazłem fote Wilmy w sieci :decayed:

img4cf33e04cd148.jpg

Kurcze myślałem że jest ładniejsza :gwizdanie:

Niestety jest jeszcze gorzej :tongue4:

Witam wszystkich :hi:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________To teraz muszę nadrobić spam :wink4:

:bry:

Opublikowano

:bry:

:siema:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________Net sprawny od dziś :wink4:

Opublikowano

:bry:

:siema:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:30_________________________________________________Net sprawny od dziś :wink4:

No wreszcie, bo tu Panowie to takie milczenie odstawiali... no poza paroma zrywami... :wink4:

Opublikowano

Robert jak ta sytuacja po imprezie :cool1:

Opublikowano

Na razie czytam zaległości (również w innych wątkach :wink4: )

Opublikowano

Robert jak ta sytuacja po imprezie :cool1:

A co robiliście, że coś się działo? :cool1:

Opublikowano

Robert jak ta sytuacja po imprezie :cool1:

No a jaka ma być :mysli:

Dobrze jest

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:42_________________________________________________Jeszcze coś ten net nie tak chodzi jak ma , wiesza się :wallbash:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:43_________________________________________________Jak wysyłam wiadomość to wiecznie trzeba czekać aż ją wyśle :mysli:

Chyba że dam "odśwież" wtedy od razu wysyła

Opublikowano

A co robiliście, że coś się działo? :cool1

No jak co imprezowaliśmy :decayed:

Opublikowano

mi też czasem różnie się wiadomości wysyłają :/ ale net wydaje się być dobry

A co robiliście, że coś się działo? :cool1

No jak co imprezowaliśmy :decayed:

To taaak, ale coś rozmawialiście zaraz po imprezie żeby któryś żonę przepraszał... nie wiem za co itd.

Opublikowano

A później się kapnąłem gdzie mogliśmy zrobić imprezkę , koło mnie taki znajomy ma kemping z ogrzewaniem liczę że za litra by go udostępnił na noc

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 22:51_________________________________________________

To taaak, ale coś rozmawialiście zaraz po imprezie żeby któryś żonę przepraszał... nie wiem za co itd.

No ja też nie wiem za co :mysli:

Wszystko było i jest spoko :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.