Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:

Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba...

Opublikowano

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:

Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba...

moje stanowisko mi odpowiada :decayed:
Opublikowano

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:

Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba...

moje stanowisko mi odpowiada :decayed:

Ależ ja nie przeczę! Mam na myśli tylko to, że Ci którzy są wyżej jakoś nie zauważają, że w więzieniach jest bardzo dużo siły roboczej. Po co zamykają ludzi za alimenty skoro można by im założyć bransoletki i wysłać na prace społeczne? itp.

Opublikowano

a tym co maja same opony i czekaja na snieg i potem probuja do wulkanizatorow dojechac to gratuluje

nie irytuj się mamy tylko -2 i słońce grzeje to po co zmieniać opony :polew: niedługo wiosna zawita to nie ma sensu mój sąsiad w zimie tylko komunikacja miejska :polew: :polew: :polew:

ach no fakt sie unioslem :P sorry :decayed: tak tylko bo jak widze dupny korek bo ktos pod wniesionko nie umie podjechac to komus brak mozgu nalezaloby jakos uzupelnic :decayed:

ja rozumiem w np poznaniu czy wawie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: gdzie maja drogi plaskie jak stol hehe ale nie u nas np w Rybniku.. przeciez u nas to juz takie jednak gory sa :>

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:

Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba...

moje stanowisko mi odpowiada :decayed:

Ależ ja nie przeczę! Mam na myśli tylko to, że Ci którzy są wyżej jakoś nie zauważają, że w więzieniach jest bardzo dużo siły roboczej. Po co zamykają ludzi za alimenty skoro można by im założyć bransoletki i wysłać na prace społeczne? itp.

oooooooooo to jest pomysl.. dokladnie tak, po co placic za utrzymanie w zamknieciu kogos kto moglby zarobic w tym czasie na swoje i kolegow utrzymanie :decayed:

Wilmo Ty tam do wiejskiej daleko masz :naughty:

Opublikowano

takie jednak gory sa

brak mozgu nalezaloby jakos uzupelnic :decayed

góry :polew: :polew: :polew: brak mózgu można sianem wypełnić :gwizdanie:
Opublikowano

takie jednak gory sa

brak mozgu nalezaloby jakos uzupelnic :decayed

góry :polew: :polew: :polew: brak mózgu można sianem wypełnić :gwizdanie:

no Angry nie mysle o haldach ;) np wodzislawska niewiadom.. niedobczyce popielow same gory :wink4: podjazdy i zjadzy :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a tym co maja same opony i czekaja na snieg i potem probuja do wulkanizatorow dojechac to gratuluje

nie irytuj się mamy tylko -2 i słońce grzeje to po co zmieniać opony :polew: niedługo wiosna zawita to nie ma sensu mój sąsiad w zimie tylko komunikacja miejska :polew: :polew: :polew:

ach no fakt sie unioslem :P sorry :decayed: tak tylko bo jak widze dupny korek bo ktos pod wniesionko nie umie podjechac to komus brak mozgu nalezaloby jakos uzupelnic :decayed:

ja rozumiem w np poznaniu czy wawie :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: gdzie maja drogi plaskie jak stol hehe ale nie u nas np w Rybniku.. przeciez u nas to juz takie jednak gory sa :>

Gdzie to płaskie... tam gdzie odremontowali to płaskie, ale bez przesady... to nie są niemieckie autostrady, żeby tak ładne drogi mieć :tongue4:

Szkoda tylko, że odśnieżać nie ma komu... nawet głównych ulic...

jak nie ma więzienia są pełne :wallbash:

Też tak uważam, ale widać zajmujemy nie te stanowiska pracownicze co trzeba...

moje stanowisko mi odpowiada :decayed:

Ależ ja nie przeczę! Mam na myśli tylko to, że Ci którzy są wyżej jakoś nie zauważają, że w więzieniach jest bardzo dużo siły roboczej. Po co zamykają ludzi za alimenty skoro można by im założyć bransoletki i wysłać na prace społeczne? itp.

oooooooooo to jest pomysl.. dokladnie tak, po co placic za utrzymanie w zamknieciu kogos kto moglby zarobic w tym czasie na swoje i kolegow utrzymanie :decayed:

Wilmo Ty tam do wiejskiej daleko masz :naughty:

Nieee... z pracy jeszcze bliżej :gwizdanie: chcesz ze mną protestować? :D

Opublikowano

[/b] Ty tam do wiejskiej daleko masz

przecież tam są same wiejskie ulice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

[/b] Ty tam do wiejskiej daleko masz

przecież tam są same wiejskie ulice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[/b] Ty tam do wiejskiej daleko masz

przecież tam są same wiejskie ulice :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No Ty ja wszystko rozumiem, ale nie obrażaj mojego miasta :tongue4:

Opublikowano

No Ty ja wszystko rozumiem, ale nie obrażaj mojego miasta

przecież tam nawet przytulnego rynku nie macie :polew:
Opublikowano

No Ty ja wszystko rozumiem, ale nie obrażaj mojego miasta

przecież tam nawet przytulnego rynku nie macie :polew:

No wypraszam sobie! Piękną Starówkę mamy! W dodatku jest odbudowana po wojnie!

Opublikowano

Wilmo Ty tam do wiejskiej daleko masz :naughty:

Nieee... z pracy jeszcze bliżej :gwizdanie: chcesz ze mną protestować? :D

nie :decayed: ja proponuje zebys sie ladnie ubrala weszla jakgdyby nigdy nic do srodka i.. sprobowala ich tam przekonac do naszych racji :gwizdanie:

Opublikowano

No wypraszam sobie! Piękną Starówkę mamy! W dodatku jest odbudowana po wojnie!

stare to tylko wino i skrzypce dobre :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

ja proponuje zebys sie ladnie ubrala weszla jakgdyby nigdy nic do srodka i.. sprobowala ich tam przekonac do naszych racji

to nie wiesz że kobiety i ryby głosu nie mają :gwizdanie:
Opublikowano

No wypraszam sobie! Piękną Starówkę mamy! W dodatku jest odbudowana po wojnie!

stare to tylko wino i skrzypce dobre :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 11:41_________________________________________________

ja proponuje zebys sie ladnie ubrala weszla jakgdyby nigdy nic do srodka i.. sprobowala ich tam przekonac do naszych racji

to nie wiesz że kobiety i ryby głosu nie mają :gwizdanie:

glosu nie maja ;)

dlatego maja szeptac do ucha mezczyznom :P ktorzy zaglosuja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

szeptac do ucha mezczyznom

no co ty nawet jak krzyczą to faceci ich nie słuchają :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.