Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jest sprawa :disgust: ,temperatura płynu chłodzącego lata na zegarach między 60 ,a 90 stopni :thumbdown:,w klimatroniku w pozycji 49 podobnie tyle,że między 30 ,a 90 stopni.Nawet jak stał samochodzik cały dzień na dworze to i tak po przekręceniu stacyjki bez odpalania temp. w pozycji 49 wynosiła 30 stopni,w pozycji 51 miała 2 stopnie.

W pozycji 51 klimatronika siedzi między 88,a 90 po nagrzaniu samochodu(ok 15 km przejechane,z resztą bardzo szybko dochodzi do 90 stopni-10 minut jazdy przy dzisiejszej temperaturze dnia).

Termostat do wymiany? W marcu albo w kwietniu był wymieniany z rozrządem i z resztą gratów ,które się robi w komplecie poza tym z ASO wszystkie "śrubki" brałem.Mógł już zemrzeć? :mysli:

Na mój gust czujnik temperatury, jak na postoju pokazuje taką temp.

No to jeszcze raz

1291216231bypiskozub500.jpg

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:43_________________________________________________Oooo :hi:Robert[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:44_________________________________________________

Żeby z kobietą... dla wódki... byś się Pan wstydził :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox:

Mam pytanko a Mąż Audicą w Rosji jest :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oooo :hi:Robert

:hi:

Witałem się już dziś dwa razy :wink4:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:46_________________________________________________

Mam pytanko a Mąż Audicą w Rosji jest :?:

No a jakże by inaczej :gwizdanie:

Opublikowano

Eeee to jej nie zobaczymy a szkoda :(

Opublikowano

Eeee to jej nie zobaczymy a szkoda :(

Bo ją rąbnie ruska mafia :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Wyjąłeś mi to z ust.

A co z Arkiem jakoś słabo działa czyżby kara :bicz:

Opublikowano

Na mój gust czujnik temperatury, jak na postoju pokazuje taką temp.

Na postoju i na liczniku wariuje temp i w pozycji 49.W czasie jazdy analogicznie się dzieje.Wiem tylko tyle ,że coś jest spie...one :thumbdown:.

Opublikowano

Na postoju i na liczniku wariuje temp i w pozycji 49.W czasie jazdy analogicznie się dzieje.Wiem tylko tyle ,że coś jest spie...one :thumbdown:.

Czujnik temp. G2/G62 (a dokładniej człon G2) Ci wariuje :wink4:

Opublikowano

Robert odpowiedział Ci bardziej szczegółowo jak co to podłącz Vaga i dowiesz sie na pewno co i jak

Opublikowano

Masz VAG'a ?

Opublikowano

Robert na sobota sie szykujesz :?: :drunk:

Opublikowano

No Wiesiek mnie uprzedził z tym Vag'iem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:58_________________________________________________

Robert na sobota sie szykujesz :?: :drunk:

Kaj , na co ? Na Barbórka ?

Letko :drunk::kox:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 23:58_________________________________________________Dobra ja idę zajarać i potem spać :wink4:

Opublikowano

No moja robi imieniny i urodziny w kupie chopie ale bydzie dżez :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Rozmawialiśmy już o aucie raz :cool1:

Dobra Panowie spadam lulu... Śpijcie dobrze :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No moja robi imieniny i urodziny w kupie chopie ale bydzie dżez :drunk: :drunk: :drunk:

No to będzie się działo :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Ja też spadam

nara :hi:

Opublikowano
:hi: Narka
Opublikowano

No moja robi imieniny i urodziny w kupie chopie ale bydzie dżez :drunk: :drunk: :drunk:

No to będzie się działo :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Ja też spadam

nara :hi:

prawie jak w Warszawie z tymi imieninami :naughty:

miejcie sie chłopy i dziołchy :decayed::hi:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

:bry: z rana

No moja robi imieniny i urodziny w kupie chopie ale bydzie dżez :drunk: :drunk: :drunk:

No to będzie się działo :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Ja też spadam

nara :hi:

prawie jak w Warszawie z tymi imieninami :naughty:

miejcie sie chłopy i dziołchy :decayed::hi:

Proszę proszę... jak się zna nasze obyczaje :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.