Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 10:41_________________________________________________

Na postoju i na liczniku wariuje temp i w pozycji 49.W czasie jazdy analogicznie się dzieje.Wiem tylko tyle ,że coś jest spie...one :thumbdown:.

Czujnik temp. G2/G62 (a dokładniej człon G2) Ci wariuje :wink4:

Racja :good:,bakuś wieczorkiem podpiął autko pod kompa i potwierdził (Kamil jeszcze raz :notworthy: :notworthy::notworthy:)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:Arturoo
Opublikowano
:bry: z rana :hi:
Opublikowano

:siema:

ja osobiscie bylbym za 1 spotem w grudniu 19-tego

A ja 18-tego :gwizdanie:

w sobote byl ostatno, a Blant tez pewnie chcialby na spota przyjechac :cool1:

jasne że bym chciał , dobrze byłoby gdyby to było w niedziele :>

PS. Dzięki Arek że pomyślałeś o mnie :good::notworthy:

Opublikowano

Tomek bier je :kox:

Za 19 tysi ... może ubijesz do 18.5 :naughty:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:48_________________________________________________Zamówiłem te osłony , jedną tą małą już mam a ta większa na poniedziałek , gościu powiedział mi że mam szczęście że dziś to zamówiłem bo od poniedziałku nowe "lepsze" ceny wprowadza VW (kurs € idzie do góry) :wink4:

Opublikowano

Tomek bier je :kox:

Za 19 tysi ... może ubijesz do 18.5 :naughty:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:48_________________________________________________Zamówiłem te osłony , jedną tą małą już mam a ta większa na poniedziałek , gościu powiedział mi że mam szczęście że dziś to zamówiłem bo od poniedziałku nowe "lepsze" ceny wprowadza VW (kurs € idzie do góry) :wink4:

Musza się z tym przespać :decayed:

Co to pitoli, akurat w tym tygodniu euro spadało :gwizdanie: o której się wybierosz w poniedziałek do ASO ??

Opublikowano
  • Autor

ten model akurat mi sie nie podoba ale inne dwa wzory widzialbym jak najbardziej w swoim samochodzie tylko te ceny ;(

a te to nawet z Wodzislawia sa :gwizdanie:

PS. Dzięki Arek że pomyślałeś o mnie

:good:

Opublikowano

Co to pitoli, akurat w tym tygodniu euro spadało :gwizdanie: o której się wybierosz w poniedziałek do ASO ??

No tak godoł :gwizdanie: Że mom szczęscie bo VW od poniedziałku wprowadza nowe ( wyższe ) ceny :wink4:

Wpadna tam po robocie , czyli koło 14:45-15:00 :wink4:

Na wieczor zadzwonia do Ciebie Tomek w sprawie VCDS'a :wink4:

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

Opublikowano

Wpadna tam po robocie , czyli koło 14:45-15:00 :wink4:

Na wieczor zadzwonia do Ciebie Tomek w sprawie VCDS'a :wink4:

To Ci w poniedziałek z rana napisza smsa o której będa w ASO, jak w podobnych godzinach co Ty, to Ci wezna tego VCDS'a :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

:hi:

złóż Barbarze najlepsze zyczzenia ode mnie i Natalii :wink4:

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

:hi:

złóż Barbarze najlepsze zyczzenia ode mnie i Natalii :wink4:

Ja z Marzeną też dołączamy się do tych życzeń :kwiatek:

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

Najlepszego Wiesiu :drunk:

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

Najlepszego Wiesiu :drunk:

Najlepszego Chłopy :decayed: :> :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.