Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:

:hi: toż to radość postawić flachę ,a nie strach :cool1:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

witam wszystkich starych i nowych :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: po 2-wu miesięcznym zbanowaniu :gwizdanie:

:hi:

Siemanko

coś tu cicho czyżby każdy bał się 4-setnej strony :kox:

A co trza postawić flaszkę :gwizdanie: :naughty::tongue4:

ano dobrego Krupnika :naughty:

Luz ,na pierwszej z brzegu imprezce będzie :good:

Opublikowano

ale jeszcze nie zaliczyłeś 400 :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: toż to radość postawić flachę ,a nie strach :cool1:

To ja wiem :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________

ale jeszcze nie zaliczyłeś 400 :gwizdanie:

Nic na to nie poradzę :wink4:

Opublikowano

:hi:

Po imprezach

Ooo Andy powrócił

Opublikowano

:hi: toż to radość postawić flachę ,a nie strach :cool1:

To ja wiem :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________

ale jeszcze nie zaliczyłeś 400 :gwizdanie:

Nic na to nie poradzę :wink4:

On się stara, ale mu nie wychodzi :D

No cóż czekajcie do stycznia, bo widzę, że na mnie padło :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: gratulacje czekałem i się doczekałem :good:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: gratulacje czekałem i się doczekałem :good:

A dziękuję dziękuję :naughty:

Panowie się bali przekroczyć to ktoś to musiał zrobić. Inaczej by rozmowy zamilkły :D

Opublikowano

gratki :good:

Opublikowano

:hi: po robocie

To było moje 400 ... :beksa:

No dobra moje będzie 500 :cool1: a niech kto spróbuje to przekroczyć :baseball:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:47_________________________________________________No i :siema:Andy ... witaj wśród żywych , normalnie się martwiłem gdzie sie podziewasz , obraziłeś się czy co , a Ty Bana miałeś :wink4:

Opublikowano

:hi: po robocie

To było moje 400 ... :beksa:

No dobra moje będzie 500 :cool1: a niech kto spróbuje to przekroczyć :baseball:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:47_________________________________________________No i :siema:Andy ... witaj wśród żywych , normalnie się martwiłem gdzie sie podziewasz , obraziłeś się czy co , a Ty Bana miałeś :wink4:

Ale nie martw się, postawić flaszki Ci pewnie i tak tu nikt nie zabroni :polew:

Opublikowano

:siema:

po robocie :wink4:

400 stron :good: :oklaski:

Opublikowano

:hi: po robocie

To było moje 400 ... :beksa:

No dobra moje będzie 500 :cool1: a niech kto spróbuje to przekroczyć :baseball:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:47_________________________________________________No i :siema:Andy ... witaj wśród żywych , normalnie się martwiłem gdzie sie podziewasz , obraziłeś się czy co , a Ty Bana miałeś :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: miała być 300 potem 400 a teraz 500 wymigujesz się kolego :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: miała być 300 potem 400 a teraz 500 wymigujesz się kolego :gwizdanie:

Tyś chyba specjalnie bana załapał żeby za tą stówkę nie stawiać :gwizdanie:

Po drugie byłem w robocie , wracam a tu 400 ;(

:tongue4:

Opublikowano

Po drugie byłem w robocie , wracam a tu 400 ;(

:tongue4:

musisz Wilmie dać klapsa w pupe :> :bicz:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:24_________________________________________________

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

H4mm3R OGIEŃ :slina::good:

Opublikowano

a tylni zderzak tez masz gotowy :?: bo też coś tam kombinowałes :>

Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

No no cud miód :good:

Opublikowano

a tylni zderzak tez masz gotowy :?: bo też coś tam kombinowałes :>

muszę dokładkę dołożyć, też już czeka pomalowana :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.