Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

H4mm3R ale powiem ci że jakbyś środek lamp zrobił na czarno to wtedy bedziesz moim bogiem :> :wink4::kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

normalnie bezwypadkowy :gwizdanie:
Opublikowano

Cisza jak makiem zasiał

Opublikowano

H4mm3R ale powiem ci że jakbyś środek lamp zrobił na czarno to wtedy bedziesz moim bogiem :> :wink4::kox:

to bym musiał jeszcze relingi na czarne zmienić, a jakoś cały czarny pakiet mi się nie widzi :cool1:

Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

Miodzio :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 16:59_________________________________________________Szkoda ,że bez Q bo miałbyś kupca :naughty::decayed:

Opublikowano

Szkoda ,że bez Q bo miałbyś kupca :naughty::decayed:

Pod choinkę dokupisz se Q i będzie OK :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: w czasie szychty

H4mm3R wkoncu niunia wrocila :good:

Wilma gratulacje czterysetnej strony :good:

Opublikowano
:hi: Cześć Prezes
Opublikowano
  • Autor

czesc Wiesiek :>

barborka udana :?:

Opublikowano

czesc Wiesiek :>

barborka udana :?:

Oj tak i to bardzo :good:

Opublikowano
  • Autor

no to ladnie :good:

Wiesiek jak ty mi to mowiles z tym preparatem do ropy, 50-tka na caly bak :?:

Opublikowano

no to ladnie :good:

Wiesiek jak ty mi to mowiles z tym preparatem do ropy, 50-tka na caly bak :?:

Tak 100 ml na 100L ON.

Dzisiaj se zaaplikowałem do swojej i silnik jak by gładziej gada.

Opublikowano
  • Autor

ja na dniach bede tankowal to doleje :)

nic spadam dalej robic, a potem do domu :hi:

Opublikowano

no to ladnie :good:

Wiesiek jak ty mi to mowiles z tym preparatem do ropy, 50-tka na caly bak :?:

Tak 100 ml na 100L ON.

Dzisiaj se zaaplikowałem do swojej i silnik jak by gładziej gada.

a co wlałeś STP
Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

Tomek :slina: :slina: :slina:

Jak będziesz sprzedawał daj mi znać :naughty:

Zapodaj potem zdjęcie z Bixami :kox:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________

Dzisiaj se zaaplikowałem do swojej i silnik jak by gładziej gada.

U mnie te same odczucia :wink4:

Podobnie było jak zapodałem Liqui Moly do czyszczenia CR i PD

systempflegedie4bfe69a7.jpg

Opublikowano

Nie, aplikujemy Texaco :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 17:55_________________________________________________

a co wlałeś STP

Ale STP :good:

Opublikowano

Nie, aplikujemy Texaco :decayed:

:decayed:

Ale STP :good:

STP ew. LIQUI MOLY są bardzo dobre ( ten drugi trochę droższy ale chyba jest to jedyny producent tego typu środków chemicznych który posiada niemiecki TÜV ) :wink4:

Opublikowano

Wróciłem z ASO :decayed:

imag02991280x768.jpg

Tomek :slina: :slina: :slina:

Jak będziesz sprzedawał daj mi znać :naughty:

Zapodaj potem zdjęcie z Bixami :kox:

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 17:47_________________________________________________

Dzisiaj se zaaplikowałem do swojej i silnik jak by gładziej gada.

U mnie te same odczucia :wink4:

Podobnie było jak zapodałem Liqui Moly do czyszczenia CR i PD

systempflegedie4bfe69a7.jpg

schwarz paket ? od kiedy taka decyzja :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

ja lałem STP ale nie zauważyłem jakowych rewelacji :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.