Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

:hi:

złóż Barbarze najlepsze zyczzenia ode mnie i Natalii :wink4:

Ja z Marzeną też dołączamy się do tych życzeń :kwiatek:

My z Kasią(jeszcze jej nie poznaliście co prawda) również.

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

Najlepszego Wiesiu :drunk:

Najlepszego :drunk:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego Chłopy :decayed: :> :drunk:

wzajemnie Daniel :drunk:

Opublikowano

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

:hi:

złóż Barbarze najlepsze zyczzenia ode mnie i Natalii :wink4:

Ja z Marzeną też dołączamy się do tych życzeń :kwiatek:

My z Kasią(jeszcze jej nie poznaliście co prawda) również.

:hi:

W dniu Naszego święta :dziura:

Najlepszego Wiesiu :drunk:

Najlepszego :drunk:

Dziękujemy Wszystkim za życzenia i również składam Serdeczne Życzenia Zdrowia i Szczęścia Wszystkim Górnikom oraz Barbarom. :rose::kwiatek:

Niestety ale Was opuszczam, obowiązki wzywają :drunk::bla::drunk::bla::drunk::bla::spam::ban::closed:

A rano :sick3::foch::vaglogi: :beer1:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: najlepsze życzenia dla wszystkich Barabarabar :kox::kwiatek: no i oczywista dla Was pierońskie fedrowniki, dzieki Wam mamy ciepełko w tych zimnych chwilach uszanowanie :wink4: pijta na zrowie :drinks: :drinks: :drinks:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: najlepsze życzenia dla wszystkich Barabarabar :kox::kwiatek: no i oczywista dla Was pierońskie fedrowniki, dzieki Wam mamy ciepełko w tych zimnych chwilach uszanowanie :wink4: pijta na zrowie :drinks: :drinks: :drinks:

:hi:

Opublikowano

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 16:05_________________________________________________Daniel >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173748.0;topicseen :naughty:

Dzięki że pomyślałeś ale aż tyle kasy to nie przeznaczę :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

xenony do B6 tansze od xenonow do B5 :blink: a co to B5 to juz klasyki ze ceny sa wyższe :disgust:

a ja wczoraj jak wracalem od tesciow zauwazylem ze ktos mi ku.wa wjechal w przedni zderzak i błotnik :wallbash: co za skur..syny :evil:

Opublikowano

:hi: z rana

xenony do B6 tansze od xenonow do B5 :blink: a co to B5 to juz klasyki ze ceny sa wyższe :disgust:

:hi: z rana

Ja już dawno zauważyłem że do [b6] jest sporo rzeczy tańszych niż do [b5] :naughty:

a ja wczoraj jak wracalem od tesciow zauwazylem ze ktos mi ku.wa wjechal w przedni zderzak i błotnik :wallbash: co za skur..syny :evil:

A to dziady , ale jakbyś miał AC to masz nowy zderzak a za kasę na błotnik coś byś se wyrezał :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Dzień doberek z rana :>[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:52_________________________________________________Arku "poszukaj" na mieście"ochotnika" ,który pokryje koszty :gwizdanie:

Opublikowano

a ja wczoraj jak wracalem od tesciow zauwazylem ze ktos mi ku.wa wjechal w przedni zderzak i błotnik :wallbash: co za skur..syny :evil:

A to dziady , ale jakbyś miał AC to masz nowy zderzak a za kasę na błotnik coś byś se wyrezał :naughty: :gwizdanie:

Nie koniecznie, jak jest tylko obtarty to by na malowanie 300zł dostał, poza tym ubezpieczalnie liczą zamienniki i wypłacają śmieszne pieniądze jakbyś chciał auto naprawiać w własnym zakresie....

Opublikowano

a ja wczoraj jak wracalem od tesciow zauwazylem ze ktos mi ku.wa wjechal w przedni zderzak i błotnik :wallbash: co za skur..syny

:hi: witam z rana, Arku jak byś potrzebował taniego i dobrego wykonania to pisz :wink4:
Opublikowano

Arek :naughty:

Worthersee 2010 movie - full length

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:07_________________________________________________Arek albo Andrzej gdzie w Rybniku kupowaliście te przetwornice cyfrowe ? Ile kosztowały ?

Opublikowano
  • Autor

Arku "poszukaj" na mieście"ochotnika" ,który pokryje koszty :gwizdanie:

zima dluga, a narazie nie mam zamiaru tego robic :wink4:

Arku jak byś potrzebował taniego i dobrego wykonania to pisz

dzieki Angry ale mam w rodzinie lakiernika :good:

Arek :naughty:

Worthersee 2010 movie - full length

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:07_________________________________________________Arek albo Andrzej gdzie w Rybniku kupowaliście te przetwornice cyfrowe ? Ile kosztowały ?

niestety filmy z vimeo mi przycina :confused4: ale co nieco juz z tego widzialem :>

a przetwornice kupowalismy w http://www.ravenautosport.pl/

pamietajcie ze mamy tam znizke na klub :!: :naughty:

Nie tak daleko do Worthersee :naughty:Arek kiedy jedziemy?? :naughty:

H4mm3R ja jade w przyszlym roku :kox:

Opublikowano

Nie tak daleko do Worthersee :naughty:Arek kiedy jedziemy?? :naughty:

H4mm3R ja jade w przyszlym roku :kox:

No to chyba pojedziemy razem :naughty: tylko u mnie na wiosnę większa gleba i takie fele

http://allegro.pl/mercedes-e-s-sl-cls-felgi-lorinser-rs8-turbina-amg-i1324286599.html

Opublikowano
  • Autor

Nie tak daleko do Worthersee :naughty:Arek kiedy jedziemy?? :naughty:

H4mm3R ja jade w przyszlym roku :kox:

No to chyba pojedziemy razem :naughty: tylko u mnie na wiosnę większa gleba i takie fele

http://allegro.pl/mercedes-e-s-sl-cls-felgi-lorinser-rs8-turbina-amg-i1324286599.html

no to super :good:

ja tez te felgi biore pod uwage na przyszly sezon :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.